ישועה מיידית: סגולה לפתיחת המזל ולשחרור חסימות

הסגולה המדהימה לפתיחת המזל ולשחרור חסימות בכל תחום בחיים התגלתה ורבים כבר נושעו. ומה איתכם?

24/11/19 | כ"ו חשון התש"פ

 

קמחא דפסחא 2020 - היו שותפים, דווקא בימי הקורונה! לחצו כאן

למכירת חמץ אונליין לחצו כאן

הסגולה הזו אומנם כבר עתיקה וידועה מימים ימימה, אך גילינו אותה כעת ונדהמנו מכוחה העצום בפתיחת המזל ובשחרור חסימות בכל תחום בחיים. הגיעו לאוזנינו סיפורים רבים של ניסים בזכות הסגולה הזו. הסגולה המדהימה מובאת לפניכם.

לפי הסגולה, יש לקרוא את פרשת עקידת יצחק שבע פעמים, וכך לזכות לפתיחה המזל ולשחרור חסימות בכל תחום בחיים: פרנסה, זיווג, בריאות, נחת מהילדים ועוד. בזוהר הקדוש כתוב: "וטוב לישראל להזכיר בגלות בכל יום פרשת העקידה, שתגן עליהם מכל מקרים רעים, ובת קול יוצאת ואומרת 'אל תעש לו מאומה'".

בספר "יפלט למו", שנכתב לפני 180 שנה על ידי הרב המקובל הרב אברהם חמו, נכתב: "מי שיאמר עקידת יצחק שבע פעמים, אפילו חרב חדה מונחת על צווארו ואפילו כלו כל הקיצין, מהפך הכול למידת רחמים".

רבנו פלאג'י ע"ה כתב בספרו "עטרת חיים": "אלמלא עקידת יצחק, אין אחד מכל הנבראים יכול להפיק רצון שאלתו".

הרב אליהו עמר - מעלת עקידת יצחק

 

למה דווקא עקידת יצחק?

עקידת יצחק היא הניסיון האחרון והקשה ביותר שנתנסה בו אברהם אבינו; הקב"ה מבקש ממנו לעקוד את בנו יחידו יצחק, הבן שאותו אהב כל כך, הבן שהמתין כ-100 שנה ללידתו ושנולד לו בערוב ימיו. אף על פי כן, אברהם אבינו מבצע את שליחותו של הבורא בשמחה ומוביל את בנו לעקידה, כאילו מובילו לחופה. כוחה העצום של העקידה עומד לנו – בזכות אבותינו הקדושים – ויכול לשמש עבורנו כסגולה לכל משאלת לב.

בבראשית רבה (נו, י) נאמר: "רבי יוחנן אמר: אמר (אברהם) לפניו, ריבון העולמים, כיוון שכבשתי רחמיי לעשות רצונך, יהי רצון מלפניך ה' אלוקיי, בשעה שיהיו בניו של יצחק באים לידי עבירות ומעשים רעים, תהא נזכר להם אותה עקידה ותתמלא עליהם רחמים"; ובמדרש תנחומא (וידא, כג) נאמר: "כשיהיו בניו של יצחק חוטאים ונכנסים לצרה, תהא זוכר להם עקידתו של יצחק, ותחשב לפניך כאילו אפרו צבור על גבי המזבח ותסלח להם ותפדם מצרתם".

 

למה דווקא שבע פעמים? סגולה שמקיפה את כל רובדי העולם

לפי הסגולה, עקידת יצחק צריכה להיאמר שבע פעמים, כדי להמתיק את הדינים בכל רובדי העולם הזה: בנסתר ובנגלה. המספר 6 מייצג את חיצוניות העולם הזה מבחינת זמן (שישה ימים בשבוע) ומבחינת מקום (ארבעה כיוונים, מעלה ומטה). המספר 7 מסמל את פנימיות העולם הזה, זהו מספר שמגיע לאחר המספר שמסמל את הטבע – המספר 6, וכמו כן המספר 7 מסמל את ספירת המלכות. אמירת פרשת העקידה שבע פעמים מהווה סגולה לפתיחת חסמים ולפתיחת המזל בכל תחום בחיים, בנסתר ובנגלה.

 

צפו בהסבר על הסגולה מאת הרב משה בן לולו, שניסה בעצמו את הסגולה ונושע:

דרגו את הסגולה: 

ממוצע 4.4 (205 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות תהילים קי"ט

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

סגולה לישועה

סגולה לישועה גדולה ח"י צדקה בסכום גדול, עבור נשמת רבי מאיר בעל הנס ויקרא תהלים כ', ל"ג וקכ"א

סגולות נבחרות


סגולה להריון

סגולה לעקרה שתלד - ראיה מן התורה, הנביאים ומן הכתובים

סגולה לכל הישועות: פתח אליהו הנביא. לפניך הנוסח המלא

סגולה נפלאה לכל נושא ועניין, פתיחת אליהו הנביא קודם התפילה - פָּתַח אֵלִיָּהוּ (הנביא זכור לטוב) וְאָמַר, רִבּוֹן עָלְמִין דְּאַנְתְּ הוּא חָד וְלָא בְחֻשְׁבָּן, אַנְתְּ הוּא עִלָּאָה עַל כָּל עִלָּאִין, סְתִימָא עַל כָּל סְתִימִין, לֵית מַחֲשָׁבָה תְּפִיסָא בָךְ כְּלָל...

מזמור לתודה - סגולתו ונוסח מלא

פרק ק' בתהילים, המכונה גם 'מזמור לתודה' על שם הפתיח שלו, מיוחס למשה רבנו. בספרים הקדושים מצוין כי פרק זה מסוגל להשפיע על האדם שפע רוחני וגשמי גדול, אם יתמיד באמירתו מדי יום

תהילים פרק קי"ט - סגולה למשפט

בכל פסוק בפרק תהילים זה יש מן הבאים: דרך, תורה, מצווה, דיבור משפט צדק חוקים . כל המזמור הוא בקשות גדולות וראוי לכל אדם לומר אותו מדי יום כי הוא הכנה לעבודת הקב"ה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |