תפילות וסגולות

סגולה לגאולה פרטית וליציאה מכל הצרות

הרב רפאל אביטן: ככל שאתה מחובר יותר לבורא עולם בתפילה, ככל שאתה מדבר יותר עם אבא שבשמים בתפילה אישית, ומאמין באמונה שלמה כי בורא עולם יכול להושיע אותו - כך אתה זוכה יותר לגאולה.


15/12/21 | י"א טבת התשפ"ב

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

רבי נחמן מברסלב מגלה לנו את סוד הגלות והגאולה הפרטית של כל אחד ואחת מאיתנו. יש בעיה עיקרית שממנה נובעות כל הצרות והבעיות והחסרונות שיש לנו, בתוכם אדם נמצא בגלות (מי שעדין לא התחתן, מי שאין לו שלום בית, מי שחסרה לו פרנסה...): "דע, כי עיקר הגלות אינו אלא בשביל חסרון אמונה. היינו, חסרון תפילה, וזה בחינת ניסים למעלה מהטבע, כי התפילה היא למעלה מהטבע, כי הטבע מחייב כן והתפילה משנה את הטבע. צריך אמונה, שיאמין שיש מחדש ובידו לחדש דבר כרצונו".

מבאר הרב רפאל אביטן, ככל שאתה מחובר יותר לבורא עולם בתפילה, ככל שאתה מדבר יותר עם אבא שבשמים בתפילה אישית, זמן של תפילה אישית מן הלב. כשאדם יודע שיש לו בעיה בתחום מסוים, הוא מפנה כמה דקות בכל יום לדבר עם בורא עולם (רופא כל בשר ומפליא לעשות, הפסיכולוג הגדול בעולם, מזווג הזיווגים - השדכן הכי גדול בעולם..),ומאמין באמונה שלמה כי בורא עולם יכול להושיע אותו, דרך שליחים ושליחות, אך מפתח הישועה הוא בידים של אבא שבשמים. ואומר רבי נחמן, ככל שהנקודה הזו ברורה יותר אצל האדם, כך הוא זוכה יותר לגאולה.

כמעט כל יהודי ויהודיה שמתפללים תפילה אישית ופונים לקדוש ברוך הוא, כמו אבותינו ואימותנו לאורך כל הדורות שהיו מדברים עם בורא עולם בתמימות ופשיטות, מתייאש לאורך הזמן עם התפילה שלו לא נענת. כך אדם מאבד את השפע שיכל לרדת אליו. וכך כתב על כך רבי נתן הקדוש מברסלב: "אומר רבי נחמן, היצר הרע רוצה להתגבר בכל פעם, להחליש את לב האדם כאילו עדין לא התחיל השם יתברך להושיע אותו כלל. ואצל כל אחד ואחד, כל מי שעסק מעט או הרבה בתפילה ובקשה ותחנונים שיזכה שהשם יתברך יושיע אותו, והוא רואה שעדין לא נענה, כי הוא עדין רחוק מהישועה מאוד, על ידי זה יכול לטעות חס ושלום שכל תפילותיו ושיחותיו היו לריק חלילה".

ומוסיף הרב רפאל אביטן כי אמר רבי נחמן מה צריך לעשות במקרה זה: "אבל באמת לאמיתה, אינו כן. כי אין שום דיבור נאבד כלל, רק כל תפילה ותפילה ושיחה ובקשה, עושה רושם גדול. והאדם צריך להרבות בתפילה ושיחה תמיד, יהיה איך שיהיה, עד שיכמרו רחמיו יתברך וישוב אליו וירחמהו". אדם צריך לעשות את שלו, תשלח תפילות, תעשה את שלך. תתפלל, תוציא מילים מפיך, בורא עולם כבר ימשיך את מה שצריך להמשיך. ישועת השם כהרף עין.

 

הסגולה לגאולה:

 

 

קיימתם את אחת הסגולות המופיעות באתר וזכיתם בישועה מעל הטבע? אנחנו רוצים לשמוע את הסיפור שלכם. שלחו אלינו למייל: mokedtehillim@gmail.com את הסיפור האישי שלכם, עזרו לנו לחזק את קוראי האתר ויחד נצליח בעזרת השם לזכות את הרבים. לקריאת סיפורי ישועה בעקבות קיום סגולה לחצו כאן

קשיים בפרנסה זה לא דבר נעים לאף אחד, אבל אולי את זה עוד לא ניסיתם? לחצו כאן לפרטים

סגולות לפרנסה

אל תחמיצו: סגולות נפלאות לערב ראש חודש ניסן

סגולות לשבת

מיוחד לשבת: סגולות עוצמתיות לבנים צדיקים וגידול קל

סגולות לכל הישועות

סגולת תוספת שבת - הסגולה שהמליץ עליה שר התורה זצ''ל לכל הישועות

סגולות לפרנסה

סגולת מרים הכובסת: סגולה בדוקה להיפקד בזרע של קיימא

סגולות שונות

חוששים מעין הרע? סגולה מיוחדת להינצל מעינא בישא

סגולות לפרנסה

הסגולה שאסור להחמיץ: כיצד בכמה מילים פשוטות תורידו שפע עצום?

סגולות לפרנסה

היום המיוחד בשנה: לקט סגולות מיוחד שאסור לכם לפספס

סגולות לפרנסה

מרגישים חנוקים? הפרנסה 'תקועה'? הסגולות שיפתחו עבורכם שערים

סגולות לפרנסה

ראש חודש אדר בפתח: סגולות מיוחדות שאסור לכם להחמיץ

סגולות לזיווג

סגולה מיוחדת: כך נושע בחור לאחר שנות המתנה ארוכות

סגולות לפרנסה

סגולה מיוחדת לכל עניין: כך תסלקו את הסטרא אחרא מביתכם

סגולות לכל הישועות

סגולת התיקון הכללי

סגולות לכל הישועות

הסגולה הטמונה בקריאת ספר דברים

סגולות לפרנסה

סגולה מיוחדת לפרנסה בשפע- אל תפספסו

סגולות לזיווג

סגולה מיוחדת לזיווג

סגולות לשמירה והגנה

קניתם רכב חדש? מזל טוב! כך תשמרו עליו מעין הרע

סגולות לפרנסה

עובד כמו קסם: אכילת תפוח בליל שבת כסגולה לפרנסה בשפע

סגולות לשמירה והגנה

הסגולה שאם תעשו אותה בבוקר - תשמור עליכם כל היום!

סגולות למעגל החיים

הרב קנייבסקי זצ''ל: בזכות הסגולה הזו נולד בני החמישי

סגולות לחינוך הילדים

סגולה להרגיע בכי של תינוק

עוד מאמרי תוכן בנושא סגולות לפרנסה

X
  • © כל הזכויות שמורות