סגולות תהילים קי"ט

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

05/07/19 | ב' תמוז התשע"ט

 

לפני הכל - מה דעתך להצטרף לקבוצת תהילים יומי בווטסאפ, ולקבל מדי יום פרק וחיזוקים בקבוצה שקטה ונוחה? נסו אותנו ולחצו כאן

להקדשת פרקים - אלפי אומרי תהילים ישאו עבורכם תפילה עוצמתית ומהירה - הקליקו כאן

במקורות היהודיים וביניהם בזוהר הקדוש המיוחס לר' שמעון בר יוחאי, נכתבה מעלתם של אמירת פרקי התהילים כסגולה לנפש הרעבה 'לא ללחם', כי אם 'לשמוע את דברי השם'. כבר אז כתב ר' שמעון בר יוחאי כי בדור של עקבתא דמשיחא, עתידות נשמות ישראל להתעורר בהתעוררות כבירה לאביהם שבשמיים, ולחפש להן את המזון הרוחני בלימוד התורה ואמירת תפילות שונות - לרבות תהילים. 

חוכמת הקבלה מתארת בפרוטרוט את המעלות שלהן זוכה מי שמכביר באמירת ספר תהילים - שבו, כל פרק ופרק הוא בעל סגולות עצומות לקבלת שפע רוחני וגשמי. 

פרק קי"ט בתהילים בנוי מאותיות האלף בית (בסדר עולה), ובו טמונים סודות גדולים, הן לעילוי נשמת אנשים שכבר נפטרו מהעולם הזה, והן להצלחה, רפואה, שמחה, פרנסה טובה, בריאות איתנה ושאר ישועות שאדם נזקק להן בחייו. מדובר בפרק הארוך ביותר בתנ"ך, המונה 176 פסוקים - כמניין הפסוקים העולים מפרשת 'נשא', שאף היא הפרשה הארוכה ביותר בתורה. 

חכמי הקבלה מציינים כי קריאה בפרק זה, על פי אותיות שמו של האדם - פועלת גדולות ונצורות, משפיעה שפע אדיר על האדם ברוחניות וגשמיות ואף מסוגלת לשנות את מזלו לטובה. סגולה זו אף ידועה כמועילה למי ששוכב על ערש דווי, ונרשמו מקרים רבים בהם חולה נתרפא כליל לאחר שקראו את שמו ואת שם אמו תוך כדי כוונה לרפואה שלימה, מתוך פרק זה. 

טוב לקרוא מפרק זה את שמו ואת שם אמו על פי האותיות המתאימות, ולאחר מכן יקרא את המזמורים השייכים למילה 'פרנסה' - זאת כאשר אדם נמצא במצב כלכלי דחוק, והפרנסה אינה הולכת לו בנקל. באופן זהה יעשה האדם לכל העניינים בהם הוא נזקק לישועה: רפואה, זרע קודש בר קיימא, זיווג ועוד ( לאחר שמו ושם אמו, להוסיף את המילה הרלוונטית לישועה שרוצים לקבל).

בספרים הקדושים מובא גם כי מי שיש לו פגישה עם שר חשוב, שופט וכדומה, או להבדיל - מי שיש לו שונאים שרוצים להזיקו - יאמר לפני הפגישה עמם את פרשת וישלח המופיעה בספר בראשית פרק לג, עד פסוק 'על כן קרא שם המקום סוכות'. ולאחר מכן יאמר כל הפסוקים השייכים לאות ו' - שבמזמור קי"ט.

להקדשת פרקים - אלפי אומרי תהילים ישאו עבורכם תפילה עוצמתית ומהירה - הקליקו כאן
עדיין לא מקבלים פרק תהילים יומי לווטסאפ? הצטרפו אל משפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם, ותזכו להיות חלק מתפילת הרבים, ביחד עם יותר מ-20,000 יהודים!!! לפרטים הקליקו


תהילים ליום ראשון, תהילים ליום שני, תהילים ליום שלישי, תהילים ליום רביעי, תהילים ליום חמישי, תהילים ליום שישי, תהילים ליום שבת


צפו ברב עמנואל מזרחי - סגולת פרקי התהילים

דרגו את הסגולה: 

ממוצע 4.7 (207 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


פרק שירה | שירת הבריאה

נוסח מלא של פרק שירה - שירת הבריאה. קְרִיאַת פִּרְקִי שִׁירָה מַגִּיעַ עַד גָּבְהֵי שָׁמַיִם לְהַשְׁפִּיעַ בַּמְּרוֹמִים שֶׁפַע בְּרָכָה וְטוֹבָה, מֵחֳלָאִים, פְּגָעִים רָעִים וּשְׁאַר מרעין בישין , תּוֹעַלְתּוֹ מְרֻבָּה, הַרְבֵּה עָשׂוּ וְעָלְתָה בְּיָדָם לִישׁוּעַת הַכְּלַל וְהַפְּרָט

סגולה לשלום בית

הרב יגאל כהן מביא סגולה נפלאה לשלום בית ולמציאת זיווג: מחשבה על טובת האחר
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |