תהילים קי"ט - הפרק המסוגל לישועות

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

05/07/19 | ב' תמוז התשע"ט

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

במקורות היהודיים וביניהם בזוהר הקדוש המיוחס לר' שמעון בר יוחאי, נכתבה מעלתם של אמירת פרקי התהילים כסגולה לנפש הרעבה 'לא ללחם', כי אם 'לשמוע את דברי השם'. כבר אז כתב ר' שמעון בר יוחאי כי בדור של עקבתא דמשיחא, עתידות נשמות ישראל להתעורר בהתעוררות כבירה לאביהם שבשמיים, ולחפש להן את המזון הרוחני בלימוד התורה ואמירת תפילות שונות - לרבות תהילים. 

חוכמת הקבלה מתארת בפרוטרוט את המעלות שלהן זוכה מי שמכביר באמירת ספר תהילים - שבו, כל פרק ופרק הוא בעל סגולות עצומות לקבלת שפע רוחני וגשמי. 

פרק קי"ט בתהילים בנוי מאותיות האלף בית (בסדר עולה), ובו טמונים סודות גדולים, הן לעילוי נשמת אנשים שכבר נפטרו מהעולם הזה, והן להצלחה, רפואה, שמחה, פרנסה טובה, בריאות איתנה ושאר ישועות שאדם נזקק להן בחייו. מדובר בפרק הארוך ביותר בתנ"ך, המונה 176 פסוקים - כמניין הפסוקים העולים מפרשת 'נשא', שאף היא הפרשה הארוכה ביותר בתורה. 

חכמי הקבלה מציינים כי קריאה בפרק זה, על פי אותיות שמו של האדם - פועלת גדולות ונצורות, משפיעה שפע אדיר על האדם ברוחניות וגשמיות ואף מסוגלת לשנות את מזלו לטובה. סגולה זו אף ידועה כמועילה למי ששוכב על ערש דווי, ונרשמו מקרים רבים בהם חולה נתרפא כליל לאחר שקראו את שמו ואת שם אמו תוך כדי כוונה לרפואה שלימה, מתוך פרק זה. 

טוב לקרוא מפרק זה את שמו ואת שם אמו על פי האותיות המתאימות, ולאחר מכן יקרא את המזמורים השייכים למילה 'פרנסה' - זאת כאשר אדם נמצא במצב כלכלי דחוק, והפרנסה אינה הולכת לו בנקל. באופן זהה יעשה האדם לכל העניינים בהם הוא נזקק לישועה: רפואה, זרע קודש בר קיימא, זיווג ועוד ( לאחר שמו ושם אמו, להוסיף את המילה הרלוונטית לישועה שרוצים לקבל).

בספרים הקדושים מובא גם כי מי שיש לו פגישה עם שר חשוב, שופט וכדומה, או להבדיל - מי שיש לו שונאים שרוצים להזיקו - יאמר לפני הפגישה עמם את פרשת וישלח המופיעה בספר בראשית פרק לג, עד פסוק 'על כן קרא שם המקום סוכות'. ולאחר מכן יאמר כל הפסוקים השייכים לאות ו' - שבמזמור קי"ט.

צפו ברב עמנואל מזרחי - סגולת פרקי התהילים

דרגו את הסגולה: 

ממוצע 4.7 (207 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


תפילה קצרה ומסוגלת מאוד לפרנסה

יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שיהיו מזונותי ופרנסתי ומזונות ופרנסת בני ביתי עם מזונות ופרנסת כל עמך בית ישראל, מוכתרים וּמְאוּמָּתִים ומוצדקים בידך

סגולה לפרנסה

הרב יגאל כהן בסרטון קצר על הסגולה הטובה ביותר לפרנסה טובה: תשלום בעתו

סגולת פרשת המן לפרנסה

זקוקים לפרנסה? לפניכם סגולה מיוחדת - פרשת המן לפרנסה. ישנה סגולה מיוחדת לומר את פרשת המן (שניים מקרא ואחד תרגום) ביום שלישי בשבוע שקוראים בו את פרשת בשלח

סגולות נבחרות


סגולה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית

סגולה נגד עין הרע

הרב יגאל כהן מסביר מה הסגולה הטובה ביותר כנגד עין הרע: "טוב עין הוא יבורך"
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |