סגולות מיוחדות למציאת אבידה

קובץ סגולות מיוחד למציאת אבידה

 

3 תפילות מסוגלות עבורך בימים המסוגלים של חג הפורים - שעת רצון שלא כדאי להחמיץ! תרמו מתנות לאביונים דרך מוקד תהילים ארצי - ואותם אביונים הם אלה שיתפללו עליכם ב-3 מוקדים וזמנים שונים: תענית אסתר, ליל פורים (לפנות בוקר) ושושן פורים (בחצות הלילה). לחצ/י כאן -->>

 

לספר במציאת אבידה

סגולה המובאת בספרים הקדושים והיא שיספר סיפור נפלא העוסק במציאת אבידה, ובזכות כך ימצא את מה שאיבד.

וזהו הסיפור שיספר: "האדמו"ר רבי צבי אוליקר זצ"ל בהיותו חתן, נאבדה לו קופסת הטבק שקיבל ממחותנו, אמר החתן: 'ריבונו של עולם, מחותני יכעס עלי על כך שאיבדתי את קופסת הטבק היקרה שנתן לי במתנה, והרי כל הארץ כולה אותה ארץ היא, ואת הכול אתה בראת, ומה זה משנה אם היא נמצאת במקום זה או אחר'. והתכופף החתן ארצה והרים את קופסת הטבק שנמצאה זה עתה".

יש שסיפרו את הסיפור שונה במקצת, וכה היה הסיפור לפי גירסתם:

"הצדיק רבי צבי אוליקר, בהיותו בחור היה נמוך במקצת מיתר חבריו, והוריו חששו, אולי בגלל שהוא נמוך יקשה עליהם למצוא שידוך טוב לבנם. פעם אחת עודו שוכב במיטתו טרם נרדם, שמע את הוריו מדברים על כך, שחוששים שמא לא ימצאו שידוך טוב לבנם, מאחר ונמוך הוא.

מיד לשמע דברי הוריו, נשא תפילה אל ה', שיגביה את קומתו, אך שלא ישימו לב אל כך האנשים ויחשבו שתמיד זה היה גובהו. ואכן קיבל ה' את תפילתו וגבהה קומתו.

לאחר מכן מצא את זיווגו בשעה טובה ומוצלחת, ובעת שהתארס, נתן לו מחותנו קופסת טבק במתנה, והיה החתן נותן לחמיו בכל שבת להריח מן הטבק אשר בקופסה.

פעם אחת נאבדה לו קופסת טבק, וחשש מאוד החתן שלחמיו יתגלה הדבר, פן יצטער על כך, ולכך התפלל אל ה' ואמר: 'הרי כל הארץ כולה שלך, ואם כן מה זה משנה היכן היא הקופסה', ומיד התכופף והרים את הקופסה טבק מן הארץ, בעד כולם חושבים שהיתה הקופסה שם ממזמן".

 

שתיקה וכתונת הפוכה סגולה למציאת אבידה

בספר הקדוש ברית מנוחה מביא סגולה מעניינת במיוחד למציאת אבידה.

והיא: שישתוק ולא יגלה זאת לאף אחד, ויהפוך את בגדו הצמוד לבשרו, וילך עמו כשהוא הפוך שלושה ימים. ועל ידי זה הוא ימצא את האבידה, או שיגיעו אליו להחזירו.

 

הפיכת כוס סגולה למציאת אבידה

האדמור מוויצען זצ"ל מביא גם סגולה מעניינת: שמיד שנודע לו כי איבד את החפץ, יהפוך כוס, ויעמידה על השולחן כשהיא הפוכה.

דרגו את הסגולה: 

ממוצע (0 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה להצלחה בטסט

ריבונו של עולם, הריני עומד לפני מבחן בנהיגה. עזרני להיות מרוכז במבחן ולנהוג בדרך נכונה. כולל תהילים פרק נז ותהילים פרק קח

סגולה ותפילה לזיווג לאישה - מרבי נחמן

תפילה לזיווג לאישה, למציאת בן זוג, מליקוטי תפילות של רבי נחמן מברסלב זיע"א: "אותו איש שתמציא לי לזיווגי יהא איש טוב, איש נאה במעשיו, בעל מעשים טובים, בעל חן, איש משכיל וירא אלוהים, רודף צדקה וגומל חסד"

תפילה ללידה קלה + סגולות

תפילה וסגולות ללידה קלה ומוצלחת, כולל פרק תהילים ללידה קלה. יש לקרוא לפני לידה או אפילו בחדר לידה. לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד: יַעַנְךָ יְיָ בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלהי יַעֲקֹב: 

תהילים להצלחה

מחפשים תהילים להצלחה? פרק נ"ז בתהילים ידוע כפרק תהילים להצלחה. כנסו לקריאה, ונתפלל ביחד אתכם שתזכו להצלחה רבה בע"ה

תפילה סגולית להצלחה

לפניכם תפילה להצלחה בתהילים - לַמְנַצֵּחַ אַל-תַּשְׁחֵת לְדָוִד מִכְתָּם, בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי-שָׁאוּל בַּמְּעָרָה. חָנֵּנִי אֱלֹהִים חָנֵּנִי כִּי בְךָ חָסָיָה נַפְשִׁי, וּבְצֵל-כְּנָפֶיךָ אֶחְסֶה עַד יַעֲבֹר הַוּוֹת
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |