סגולות מיוחדות למציאת אבידה

קובץ סגולות מיוחד למציאת אבידה

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

 

לספר במציאת אבידה

סגולה המובאת בספרים הקדושים והיא שיספר סיפור נפלא העוסק במציאת אבידה, ובזכות כך ימצא את מה שאיבד.

וזהו הסיפור שיספר: "האדמו"ר רבי צבי אוליקר זצ"ל בהיותו חתן, נאבדה לו קופסת הטבק שקיבל ממחותנו, אמר החתן: 'ריבונו של עולם, מחותני יכעס עלי על כך שאיבדתי את קופסת הטבק היקרה שנתן לי במתנה, והרי כל הארץ כולה אותה ארץ היא, ואת הכול אתה בראת, ומה זה משנה אם היא נמצאת במקום זה או אחר'. והתכופף החתן ארצה והרים את קופסת הטבק שנמצאה זה עתה".

יש שסיפרו את הסיפור שונה במקצת, וכה היה הסיפור לפי גירסתם:

"הצדיק רבי צבי אוליקר, בהיותו בחור היה נמוך במקצת מיתר חבריו, והוריו חששו, אולי בגלל שהוא נמוך יקשה עליהם למצוא שידוך טוב לבנם. פעם אחת עודו שוכב במיטתו טרם נרדם, שמע את הוריו מדברים על כך, שחוששים שמא לא ימצאו שידוך טוב לבנם, מאחר ונמוך הוא.

מיד לשמע דברי הוריו, נשא תפילה אל ה', שיגביה את קומתו, אך שלא ישימו לב אל כך האנשים ויחשבו שתמיד זה היה גובהו. ואכן קיבל ה' את תפילתו וגבהה קומתו.

לאחר מכן מצא את זיווגו בשעה טובה ומוצלחת, ובעת שהתארס, נתן לו מחותנו קופסת טבק במתנה, והיה החתן נותן לחמיו בכל שבת להריח מן הטבק אשר בקופסה.

פעם אחת נאבדה לו קופסת טבק, וחשש מאוד החתן שלחמיו יתגלה הדבר, פן יצטער על כך, ולכך התפלל אל ה' ואמר: 'הרי כל הארץ כולה שלך, ואם כן מה זה משנה היכן היא הקופסה', ומיד התכופף והרים את הקופסה טבק מן הארץ, בעד כולם חושבים שהיתה הקופסה שם ממזמן".

 

שתיקה וכתונת הפוכה סגולה למציאת אבידה

בספר הקדוש ברית מנוחה מביא סגולה מעניינת במיוחד למציאת אבידה.

והיא: שישתוק ולא יגלה זאת לאף אחד, ויהפוך את בגדו הצמוד לבשרו, וילך עמו כשהוא הפוך שלושה ימים. ועל ידי זה הוא ימצא את האבידה, או שיגיעו אליו להחזירו.

 

הפיכת כוס סגולה למציאת אבידה

האדמור מוויצען זצ"ל מביא גם סגולה מעניינת: שמיד שנודע לו כי איבד את החפץ, יהפוך כוס, ויעמידה על השולחן כשהיא הפוכה.

דרגו את הסגולה: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


תפלה על החולים - סגולה לרפואה

פרקי תהילים: כ, ו, ט, יג, טז, יז, יח, כב, כג, כח, ל, לא, לב, לג, לז, לח, לט, מא, מט, נה, נו, סט, פו, פח, פט, צ, צא, קב, קג, קד, קז, קטז, קיח, קמב, קמג, קמח. ואחר כך יאמרו את הפסוקים בפרק קי"ט בהתאם לשם החולה. ואח"כ את הפסוקים של אותיות קר"ע שט"ן.

סגולה לכל הישועות: פתח אליהו הנביא. לפניך הנוסח המלא

סגולה נפלאה לכל נושא ועניין, פתיחת אליהו הנביא קודם התפילה - פָּתַח אֵלִיָּהוּ (הנביא זכור לטוב) וְאָמַר, רִבּוֹן עָלְמִין דְּאַנְתְּ הוּא חָד וְלָא בְחֻשְׁבָּן, אַנְתְּ הוּא עִלָּאָה עַל כָּל עִלָּאִין, סְתִימָא עַל כָּל סְתִימִין, לֵית מַחֲשָׁבָה תְּפִיסָא בָךְ כְּלָל...

סגולות נבחרות


סגולה לקנית או מכירת דירה

וְיֹאמַר פְּסוּקִים דִּלְהַלָּן בְּהִתְבּוֹנְנוּת וּבֶאֱמוּנָה וְיִתְפַּלֵּל לַה' שֶׁיַּעַזְרוֹ אַחַר שֶׁבְּיָדוֹ ית' אֵין מַעֲצוֹר מִלְּהוֹשִׁיעוֹ כָּרֶגַע

סגולתם של נרות השבת

הורים רוצה לזכות ולגדל את ילדיו למצוות ולמעשים טובים, מצוות הדלקת נרות, ונרות השבת בכללן, היא סגולה עצומה המסייעת בכך
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |