תפילה להגשמת בקשות

אם יש לכם בקשה שאתם מייחלים שתתגשם - היכנסו עכשיו לתפילה מיוחדת: "ריבונו של עולם, מלא כל משאלותי לטובה, ומחול כל עונותי, והפק רצוני, ותן שאלתי לי ולבני ביתי"

24/11/19 | כ"ו חשון התש"פ

 

פרק תהילים יומי בווטסאפ - יש דרך טובה יותר לפתוח את היום? לחצו להצטרפות

 

אדון יחיד מלא רחמים, מלכי ואלהי אליך אתפלל. שמע תפילתי, וקבל קול פגיעתי, והרצה לי בתחינתי אם מצאתי חן בעיניך המלך וכשר הדבר לפניך, הכל בזכות וכח הצדיקים האמתיים, עשה למענם ומלא את שאלתי ועשה את בקשתי (כאן אפשר לבקש את הבקשה, כל אחד במילים שלו).

והיה עמי ועזרני מעתה, שאזכה מעתה לסור מרע לגמרי באמת ולעשות הטוב בעיניך תמיד. ושמח את נפשי בכל עת, ואזכה להתחזק בעז וחדוה תמיד, ולשמח את עצמי בכל מיני שמחה שבעולם ואפילו במלי דשטותא, באופן שאזכה להיות בשמחה תמיד, ואזכה לאמונה שלימה בך ולבטחון שתמלא משאלותי ברחמים לברכה ולטובה באופן שיועיל לי לעבודתך וליראתך.

יודע תעלומות אם אתה רואה למרחוק שהמשאלה (התפילה לבקשה שתתגשם) היא לא לטובתי או לרעתי, וזה נשגב מדעתי, כי אתה צופה למרחוק ולנצח נצחים – אזי תאיר לי הדרך הנכונה והטובה והבריאה לנפשי לזכות לחיים טובים ומאושרים!

ברוך אתה – שומע תפילה.

ריבונו של עולם, מלא כל משאלותי לטובה, ומחול כל עונותי, והפק רצוני, ותן שאלתי לי ולבני ביתי לטובה, ותן לי חיים טובים וארוכים, בכבוד ובמנוחה, ביראתך, בשלוה ובהשקט ובטחה, ופדני מכל צרה ויגון ומות, ומכל שעות רעות המתפשטות ויוצאות לעולם, והבוטח בה’ חסד יסובבנהו אמן וכי”ר.

ואני תפילתי לך השם עת רצון אלקים ברוב חסדך ענני באמת ישעך (תהילים סט) – ג' פעמים.

יהיו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך השם צורי וגואלי. אמן נצח סלה ועד.

 

הרב יגאל כהן – כוחה של תפילה. צפו

 

הרב אהרון לוי - למה התפילה לא מתקבלת?

 

דרגו את התפילה: 

ממוצע 3.8 (28 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

תפילה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


תפילה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית

תפילה על אמונה ובטחון

יָדַעְנוּ כִּי מִבַּלְעֲדֵי מַאֲמָרֶיךָ וּגְזֵרוֹתֶיךָ אֵין שׁוּם כֹּחַ בָּעוֹלָם, וְאֵין יְכֹלֶת בְּשׁוּם נִבְרָא לְהוֹעִיל וּלְהַזִּיק לְהָרֵעַ וּלְהֵיטִיב, אַתָּה הוּא עִלַּת כָּל הָעִלּוֹת וְסִבַּת כָּל הַסִּבּוֹת, אֲדוֹן כָּל הַמַּעֲשִׂים. 

תפילה חזקה לתשובה שלמה

תפילה נפלאה זו לחזרה בתשובה שלמה, המיוחסת לר' נחמן מברסלב, יכול לקרוא האדם ביום יום ובכל עת. היכנסו לנוסח המלא: רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם, עִלַּת הָעִלּוֹת וְסִבַּת כָּל הַסִּבּוֹת

סגולות נבחרות


תפילה סגולית למציאת זיווג בקרוב

תפילה למציאת זיווג לקריאה מהירה ונוחה. שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי. עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ. הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל.

סגולה לברכה והצלחה

הרב חיים פוקס מביא סגולה לברכה והחלחה מן הספר "שערי מנחם": שלושת הפסוקים הראשונים בפרשת לך לך
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |