הרב רפאל אביטן: הילולת משה רבינו - סגולה לשפע

ז' באדר, הילולת משה רבינו, הוא עת רצון אדירה לכל אדם ואדם

17/12/19 | י"ט כסלו התש"פ

 

קמחא דפסחא 2020 - היו שותפים, דווקא בימי הקורונה! לחצו כאן

למכירת חמץ אונליין לחצו כאן

ליל הילולת משה רבינו, ז' באדר, הוא עת רצון אדירה לכל אדם ואדם, וסגולה לשפע. ובפרט למי שמדליקים נר לזכות משה רבינו, ונותנים צדקה בשבילו. 

בכל הילולה, אומר הזוהר הקדוש, כל צדיק וצדיק מקבל מתנות מהשמים ומשפיעה למטה לעם ישראל, במיוחד למי שמדליק לו נר ועושה לו נחת. ומשה רבינו על אחת כמה וכמה, שכל חייו מסר את נפשו בשביל עם ישראל. ביום הפטירה שלו, הוא ממשיך שפע לכל אחד ואחד שעושה משהו קטן בשבילו. זו עת רצון אדירה ונדירה, שרבים לא מודעים לה.

ה"שפת אמת" הקדוש כותב: "יום זה של ז' באדר, מיוחד בתורה. שכתוב עליו בעצם היום הזה. ומשה רבינו בעת פטירתו האיר לכל העולם ונקרא בעצם היום הזה. וגם ביום הכיפורים כתוב בעצם היום הזה. בא לרמז כמו שיום הכיפורים מכפר לאדם, כך מיתתם של הצדיקים ומכל שכן של משה רבינו, שמכפר לאדם. ובזה היום של ז' באדר השאיר משה רבינו ברכה לכל הדורות הבאים לבוא עד ביאת המשיח".

ז' באדר הוא זמן שבו שערי שמים פתוחים לכל מי שרק רוצה ומבקש בזכות משה רבינו הוא יכול לקבל ישועה. הדליקו נר ואמרו את שירת הים - המסוגלת פרנסה, למציאת זיווג, ולבריאות.

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.5 (19 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


תפילה לז’ באדר, יום פטירת משה רבנו

"וּשְׁמַע קוֹל צַעֲקַת וְזַעֲקַת הַשְּׁכִינָה וּכְנֶסֶת יִשְׂרָאֵל, אֲשֶׁר הִיא זוֹעֶקֶת בְּקוֹל מַר עַל צָרוֹת נַפְשֵׁנוּ אֲשֶׁר הָעַכּוּ"ם מִתְגַּבְּרִים עָלֵינוּ בְּכָל יוֹם". תפילה מיוחדת לז' באדר - הנוסח המלא בפנים

סגולות נבחרות


סגולות תהילים קי"ט

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

סגולה לישוב הדעת

כנסו לקריאת פרקי תהילים לישוב הדעת וכן משנה במסכת אבות. קַבְיָא בֶּן מַהֲלַלְאֵל אוֹמֵר, הִסְתַּכֵּל בִּשְׁלֹשָׁה דְּבָרִים וְאֵין אַתָּה בָּא לִידֵי עֲבֵרָה. דַּע מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין וְחֶשְׁבּוֹן
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |