לילה שכולו סגולות: סגולות לליל הסדר, שאסור לכם לפספס 

לקראת פסח: סגולות נפלאות לכל הישועות שאדם צריך - זיווג, פרנסה, רפואה שלימה, זרע קודש בר קיימא, הצלחה ועוד

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

להקדשת פרקים - אלפי אומרי תהילים ישאו עבורכם תפילה עוצמתית ומהירה - הקליקו כאן

בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, אך בכל דור ודור - העבירו לנו חכמי ישראל זיכרונם לברכה - מנהגים, כוונות וסגולות מופלאות לעניינים שונים. ליל הסדר הוא לילה המסוגל ביותר לקיבול תפילות וישועות, וכל הנוהג בו את הכבוד הראוי ומקיים אותו על פי ההלכה, מובטח לו שיוושע ויינצל מכל מרעין בישין ואף יזכה לשפע גדול ברוחניות וגשמיות. 


מצה ר"ת - מכל צרה הצילני

כל מי שנזהר במצוות אכילת מצה כתיקונה - מושך על עצמו שפע נפלא, ושמירה והגנה מכל דבר רע ומכל פורענויות המתרגשות ובאות לעולם. ורמז לכך נמצא בפסוק "כי מכל צרה הצילני", שיוצר את ראשי התיבות מ.צ.ה (סגולות ישראל מערכת מ' אות ק"ג).

עוד מובא שם כי האוכל מצה בליל הסדר מתוך כוונה גדולה, הדבר מועיל לו לרפואה שלימה, כמו שנאמר בזוהר הקודש שהמצה נקראת גם 'אוכל של רפואה'. הזהיר בה ובמצוות הקשורות בה זוכה לאריכות ימים ושנים, ולהברחת המזיקין מביתו וממקורביו. כמו כן, האוכל מצה בשמחה גדולה - ראוי לו שיהא לבו סמוך ובטוח בה' שלא יינזק באותה שנה בשום היזק, ותהא לו הגנה שלימה, ברכה ורוב נחת ממעשי ידיו באותה שנה. 

בליל הסדר, מיד לאחר אכילת המצה בכוונות הראויות - טוב לומר את סדר ההלל ולהודות לקב"ה על חסדיו ונפלאותיו שעשה עמנו עד כה. 

סגולה נפלאה לכל הישועות שאדם צריך - זיווג, פרנסה, רפואה שלימה, זרע קודש בר קיימא, הצלחה ועוד - כשמזמינים את אליהו הנביא, יש לפתוח את דלת הכניסה לבית, ולפרט את הבקשות שרוצים. 


סגולה ליראת שמיים

מי שרוצה לזכות ליראת שמיים צרופה ולתיקון העוולות שעשה במישור זה (מראות אסורים, שמיעה אסורה ועוד) - טוב יעשה אם יאכל את סימני הקערה ביום שלמחרת ליל הסדר. 


חמץ

כל מי שנזהר מאיסור חמץ בפסח, ומוסר על כך את נפשו - מובטח לו שלא יחטא בכל השנה כולה. 


סגולה לפרנסה בשפע

ה'אורחות חיים' מביא בשם הספר 'יפה ללב' כי סגולה מן המובחר היא להשאיר חתיכה קטנה מהמצה של האפיקומן בבית, ולהצניעה במקום נסתר למשך שאר ימות השנה. והנהגה זו טובה היא לשמירה ופרנסה טובה, בנקל ובשפע. 
להקדשת פרקים - אלפי אומרי תהילים ישאו עבורכם תפילה עוצמתית ומהירה - הקליקו כאן
תהילים ליום ראשון, תהילים ליום שני, תהילים ליום שלישי, תהילים ליום רביעי, תהילים ליום חמישי, תהילים ליום שישי, תהילים ליום שבת
 

צפו ברב הרצל חודר - סגולות לליל הסדר

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.4 (120 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

פסח ליל הסדר

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


מכירת חמץ באינטרנט - דרך מוקד תהילים ארצי

מכירת חמץ בחינם - מלאו פרטים, ואנו במוקד תהילים ארצי נדאג למכור את החמץ עבורכם! המכירה תבוצע דרך הרב הראשי, הרב דוד לאו שליט"א, ושמותיכם יועברו ללשכת הרב בערב פסח תש"פ 2020

סגולת "ונצעק" בליל הסדר - עוצמתה וסיפור מחזק

ושאלוהו כל המסובים: "מה נצעק ואיך נצעק?" התלהב מאניש ואמר בתמימות ובפשטות: "תזעקו ג' פעמים אל ה' – 'כבר אין בכוחו של מאניש לסבול ולהמתין יותר. מאניש מוכרח כבר לבוא בברית האירוסין'"… ואכן הכל החרו אחריו ואמרו ג' פעמים באותו נוסח שנצטוו ממאניש.

סגולה ליום קודם ערב ראש חודש ניסן: תפילת השל"ה על הפרנסה

כך כתב השל"ה הקדוש, בספרו "מסכת תמיד", פרק "נר מצוה": ראוי לצום שלא יאכילנו הקדוש ברוך הוא זכויותיו בעולם הזה. ויהיה זה התענית יום קודם ערב ראש חודש ניסן, כי בניסן טללים שהם לברכה נפתחים (ויכול לאמרה אפילו אם אינו מתענה, ואפשר לפדות התענית במעות לצדקה)

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לזיווג

פרקי תהילים ותפילה למציאת זיווג. תהילים קכא. יְהִי רָצון מִלְּפָנֶיךָ שֶׁתְּבַטֵּל מִמֶּנִּי כֹּל עִכּוּבִים וּמְנִיעוֹת, וְתָאִיר קַרְנִי וְתַגְבִּיהַּ מַזָּלִי

סגולות הערבה מ"חבטת הערבה"

כדאי לשמור כמה עלי ערבה של "חבטת הערבה" בארנק או ברכב, ובכלל לקחת אותם לכל מקום שיוצאים לדרך, זו סגולה לשמירה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |