הזמר המפורסם הגיע לביתו של הגר"ח קנייבסקי שליט"א לקבל ברכה עבור אמו

הזמר איתי לוי בן ה-29, הגיע לביתו של הגר"ח קנייבסקי שליט"א לקבל ברכה לקח על עצמו לשמור שבת כהלכתה

05/08/19 | ד' אב התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

הזמר איתי לוי הגיע אל ביתו של הגר"ח קנייבסקי שליט"א בשבוע שעבר, על מנת לקבל ברכה לבריאותה של אמו. אמו של הזמר בן ה-29, אשר גדלה אותו ואת אחיו בעיקר לבדה משום שאביו השתמש בסמים ולא חי אתם בבית, עברה בשנים האחרונות מספר אירועים מוחיים אשר הפכו אותה לסיעודית.

הזמר סיפר בראיונות רבים בשנים האחרונות על הערכתו הרבה לדרך בה גידלה אמו אותו ואת אחיו כמפרנסת יחידה. האם, סיפר לוי, עבדה בשלוש עבודות כדי שתוכל לשים אוכל על השולחן. לוי אשר טרם נישא והקים משפחה, מקפיד לסייע לאמו בכל דרך בה יוכל ומציין שפרט לסיוע חומרי הוא זמין לה בכל עת שהיא מתקשרת כדי לשמח את ליבה. בראיונות רבים סיפר הזמר כי אם אמו מתקשרת בוכיה הוא נוהג לשיר אתה בטלפון, מה שמוביל להפסקת הבכי ולהצטרפותה של האם לשירתו.

בראיון שנתן לאחרונה לעיתון "ישראל היום" ציין לוי שגדל ללא אב מתפקד: "אבל זה גם לטובתי. אני האבא של עצמי, ויש לי את בורא עולם שעוזר במה שצריך. אני מודה לו על כל מה שנתן לי. אני לא מסכן, אני מרוצה מהמקום שהגעתי אליו - אדם שפוי ובריא, ורוב הזמן עצוב". באותו ראיון הוסיף: ""אני כן מסתכל במראה וגאה בעצמי, כי הילד הזה - שהיה יכול להגיע למקומות אחרים לגמרי, הוא היום שכלתן ואינטיליגנט ועושה דברים נכון, יש לו סבר פנים יפות ודרך ארץ. שפוי ובריא זה יותר חשוב מהכל, זה הניצחון הכי גדול שלי. אני אדם מאמין, מקפיד על כשרות, מדליק נרות מניח תפילין ולא מופיע בשבת בעד שום סכום שבעולם".

בביקורו של הרב, סיפר אחד מהנוכחים למקום לאתר "כיכר השבת" כי לוי סיפר לרב קנייבסקי שהפסיק להופיע בשבת וקיבל על עצמו לשמור שבת כהלכתה.

 

צפו ברב זמיר כהן: הברכה של כל הברכות

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.5 (17 מדרגים)

מומלץ!!! תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


המציאות עולה על כל דמיון

יש אירועים המתרחשים במציאות שהדמיון האנושי לא יכול ליצור, כזה הוא סיפורם של ג'סיקה גומז וארון ביירוס מארצות הברית

סוד האושר

להיות מאושר,זה משאלת לב של רבים אך הדבר ניתן ורבים זוכים לה

הקב"ה לא חייב לתת לך

"אם את תעשי למען אנשים מה שאת לא חייבת, מן השמים יעשו אתך מה שלא חייבים לך" אמר הרה"ג שלמה זלמן אויערבך

נבואה או הונאה?

מה עומד מאחורי צילום שהועבר ברשת וטוען כי ה"בני יששכר" חזה את עלייתו של בני גנץ

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לזרע בר קיימא

זקוקים לזרע בר קיימא? מחכים להריון? לפניכם תפילה לזרע בר קיימא. שִׁיר הַמַּעֲלוֹת, לִשְׁלֹמֹה: אִם-יְהוָה, לֹא-יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ; אִם-יְהוָה לֹא-יִשְׁמָר-עִיר, שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר.

3 סגולות לשינוי המזל

התחברות עם אנשים מסוימים, כיבוד האישה והדלקת נרות – קראו את הסגולות שיעזרו לכם לשנות את המזל, ברמה כזו או אחרת

סגולה לפרנסה ותפילה

מחפשים תפילה לפרנסה? לפניכם תפילה לפרנסה מתוך "שערי דמעה" וסגולות לפרנסה. יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שיהיו מזונותי ופרנסתי ומזונות ופרנסת בני ביתי עם מזונות ופרנסת כל עמך בית ישראל

פרק תהילים לרפואה - סגולה מיוחדת בקריאת תהילים ק"ב

לפניכם פרק ק"ב בתהילים, המסוגל לרפואה. (א) תְּפִלָּה לְעָנִי כִי יַעֲטֹף וְלִפְנֵי יְהוָה יִשְׁפֹּךְ שִׂיחוֹ. (ב) יְהוָה שִׁמְעָה תְפִלָּתִי וְשַׁוְעָתִי אֵלֶיךָ תָבוֹא.(ג) אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי בְּיוֹם צַר לִי הַטֵּה אֵלַי אָזְנֶךָ בְּיוֹם אֶקְרָא מַהֵר עֲנֵנִי. (ד) כִּי כָלוּ בְעָשָׁן יָמָי וְעַצְמוֹתַי כְּמוֹ קֵד נִחָרוּ
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |