רבי גדליה משה גולדמן האדמו"ר החמישי מזוועהיל

סגולה גדולה לכל הישועות

הפוקד את ציונוו של רבי גדליה משה גולדמן שלוש פעמים רצופות זוכה לראות ישועות גדולות


21/11/19 | כ"ג חשון התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

רבי גדליה משה גולדמן, האדמו"ר החמישי מזועהיל אשר הלך לעולמו ביום כ"ד חשון תש"י (1949),קבור בבית הקברות בגבעת רם. סגולה ידועה בפי רבים היא כי כל הפוקד את ציונו שלוש פעמים, בימים שני, חמישי ושני, מבקש ישועה ומבטיח כי יפרסם את הנס, זוכה בע"ה לראותה. הרבנית ימימה מזרחי מסבירה כי לא מדובר בקסם, אלא שביקש הרב שייכנס האדם לשגרת תפילה, כדי שתחדור אליו האמונה כי הכל בידי השם. השלווה שתוליד שגרת התפילה בימים שני, חמישי, שני, היא זו שתביא אל המתפללים הרבה ברכות, שנמצאות סביבנו תמיד אך הפחד שלנו מפריע לנו לראות אותן.

 

אנשים רבים פרסמו את הנס והמבקרים בציונו של הצדיק יכולים לראות פתקים רבים ובהם פרסומי הניסים.

מהי הסגולה?

  1. יש להגיע לציונו של הצדיק בבית הקברות בגבעת רם, סמוך לגן הורדים שלוש פעמים רצופות בימים שני, חמישי ושני. לפני השקיעה או בימים א', ד' וא' אחריה.

  2. בציון יש להתפלל ולבקש מהקדוש ברוך הוא ישועה אחת בזכות הצדיק, יש הנוהגים לקרוא פרק תהילים.  רבים נוהגים להדליק נר ולתת צדקה.

  3. לאחר התפילה יש להבטיח לספר על הנס כאשר תזכו לישועה, ולהגיע לציון להודות לקדוש ברוך הוא.

איך מגיעים לציון?

כדי להגיע לקברו של הצדיק מזוועהיל צריך להגיע לרח' רוטשילד בירושלים, סמוך לבית המשפט העליון, לחנות בצד סמוך לצומת עם דרך יצחק רבין ולרדת לבית הקברות - הקבר נמצא מתחת הסככה הבולטת - סמוך לכביש.


זווהעיל - ההבטחה שהתקיימה:

עוד מאמרי תוכן בנושא רבי גדליה משה גולדמן האדמו"ר החמישי מזוועהיל

X
  • © כל הזכויות שמורות