יום כ"ד טבת, הילולת "בעל התניא", מסוגל לישועות גדולות לכל אדם

יום כ"ד טבת הוא יום ההילולה של רבי שניאור זלמן מלאדי, "בעל התניא" הקדוש, זכותו תגן עלינו

20/01/20 | כ"ג טבת התש"פ

 

קמחא דפסחא 2020 - היו שותפים, דווקא בימי הקורונה! לחצו כאן

למכירת חמץ אונליין לחצו כאן

ביום כ"ד טבת כל אדם יכול להשיג ישועה למעלה מ-1000 עולמות של רחמים הנמשכים למטה ביום זה.

יום זה הוא יום ההילולה של מלאך האלוקים, רבי שניאור זלמן מלאדי "בעל התניא" הקדוש, זכותו תגן עלינו. בן דורו, רבי נחמן מברסלב, אמר עליו כי בעל התנאי נקרא שר האלף, משום שהוא מושל על אלף עולמות עליונים. משמע: צדיק גוזר וה' מקיים - הוא מושל על 1,000 עולמות מהם נמשך שפע למטה. וזאת כשהרב היה חי, בתוך גוף גשמי. על אחת כמה וכמה, אחרי שהוא כבר הסתלק מן עולם הזה והוא נמצא בעולמות העליונים, שם אין מגבלות של גוף גשמי, שם יש רק נשמה רוחנית והשפע שהוא ממשיך ביום ההילולה שלו, אשר הזוהר מגדיר כיום החתונה, בו נותנים לו מהשמים אפשרות להמשיך לכל עם ישראל ובפרט למי שקרוב אליו ובפרטי פרטיות למי שעושה לו טוב, לכל צדיק וביום זה יום הילולת בעל התניא, עושה לבעל התניא. ביום זה מחזיר לו הצדיק פי 1,000 ממה שנתן לו.

איך אנחנו יכולים להמשיך את השפע זה?

1. הכלי לקבל את האור הכי גדול שיש בעולם, אהבת ה', הוא ואהבת לרעך כמוך. לכן כדי לזכות הרבים הפיצו את הכתבה הזו כדי שכמה שיותר אנשים יווכלו לזכות.

2. להדליק נר ביום ההילולה לזכות רבי שניאור זלמן מלאדי, לתת צדקה בעבורו, יקרא קטע מן התניא ויבקש רחמים בזכות הצדיק שהיה אוהב ישראל גדול. ויפרט כל מבוקשו.
 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4 (43 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית לפוריות ולזרע של קיימא

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן

סגולה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |