מזל חודש אלול - כל מה שרציתם לדעת על מזל בתולה

נולדתם בחודש אלול? בני מזל בתולה? בואו לגלות את תכונות האופי שלכם, מאפייני האישיות ונקודות הצריכות תיקון. כל הכלים לפיתוח המודעות העצמית לבני מזל בתולה.

17/08/20 | כ"ז אב התש"פ

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

מזל חודש אלול הוא מזל בתולה, השישי מתוך גלגל 12 המזלות היהודי. מזל החודש נקרא כך, לפי דברי הפסוק: ''שובי בתולת ישראל'' - סמל לחזרה בתשובה המתאימה לימים אלו של חודש הרחמים והסליחות. 

המאפיין העיקרי של בני מזל בתולה הוא השאיפה לשלמות - פרפקציוניזם - בלשון העם. בני המזל מתאפיינים בדייקנות ובסדר מופתי והם לא אוהבים ''פיקשושים''.

 

תכונות אופי חיוביות של בני מזל בתולה

 

בני מזל בתולה מתאפיינים כאמור, ביסודיות ודייקנות ולכן הם מקבלים החלטות בצורה מושכלת ולאחר בדיקות מעמיקות של הנושא. הם גם מתאפיינים בחקירה וירידה לפרטים הקטנים, מה שעוזר להם בשמירת התורה והמצוות.

לבני המזל יכולת מופלאה של סדר וארגון ויכולת זיכרון מן המצויינות ביותר וכן כושר דיבור מעולה. הם אנשים בעלי אחריות גדולה ומבצעים כל משימה על הצד הטוב ביותר שיכול להיות. הם בני אדם מעשיים, רציניים וחרוצים, אשר אוהבים להיות בעשייה ולא פוחדים גם מעבודה קשה מאד או פרויקט מאתגר. בני מזל בתולה הם אנשים הקשובים לצרכי הזולת וימהרו לתת ולהעניק משלהם לאחרים. 

 

נקודות הזקוקות לתיקון אצל בני המזל

 

מזל בתולה משתייך ליסוד העפר, העשוי מחלקיקים קטנים. כך בני המזל, הם בעלי נטייה לפרק כל נושא לפרטים קטנים מאד ולא מפספסים אף פרט, גם השולי ביותר. תכונת אופי זו עלולה ליצור אצלם נטיה לביקורתיות יתר וקטנוניות. הביקורתיות שלהם יכולה להיות מופנית כלפי אחרים וכן כלפי עצמם. 

השאיפה לשלמות של בני המזל, יכולה להוות מעמסה על חייהם, כי אף פעם לא ניתן להגיע לשלמות אמיתית בכל התחומים. הפרפקציונזם יכול גם לגרום להם לתסכול, מכיוון שלא כל דבר יכול להסתדר בדיוק כפי שרצו. אנשים אלו חייבים ללמוד להתנהל ברוג ולקבל כל מצב בחיים כפי שהוא בלי לדרוש את השלמות בכל תחום. 

לבני המזל יש קושי להביא את הידיעות שלהם לכדי מעשה ולכן יכולים להיווצר אצלם קונפליקטים של מאבקי כח פנימיים, כח קיים אצלם קושי במימוש הרצונות והמחשבות שלהם. 

כאשר הם ילמדו איך מיישמים הלכה למעשה את השאיפות שלהם וידעו איך מחברים בין המחשבות למעשים ולנתב את כל כוחותיהם למקום הנכון, הם יוכלו ביתר קלות להגיע לרמה הרוחנית שהם שואפים אליה.

דרגו את המאמר: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


הסגולה הנדירה של השבת האחרונה בשנה

הרב רפאל אביטן על הכוח העצום שיש בשבת האחרונה בשנה, אל תפספסו אותו כדי שתוכלו לקבל ברכה מהקב"ה בכבודו ובעצמו לשנה הקרובה ולזכות לגאולה פרטית בכל מה שאתם צריכים

אלול - ישועות למעלה מהטבע

הרב רפאל אביטן על הסגולה העצומה הטמונה בחודש אלול עליה כתבו בעל התניא, האר"י הקדוש, הרבי הקדוש מסלונים ורבי פנחס 'בעל ההפלאה'

סגולות נבחרות


סגולה לעין הרע משם רבי יהודאי גאון

ובעוד שהוא מטיף יאמר בְּשֵׁם גַּבְרִיאֵל בְּשֵׁם מִיכָאֵל בְּשֵׁם רְפָאֵל אֲנִי עוֹשֶֹה זֶה. וּכְשֵׁם שֶׁאֵלּוּ הַטִּפּוֹת נֶאֱבָדִים וּמִתְבַּטְּלִים בַּמַּיִם. כַּךְ יִתְבַּטְּלוּ וְיֹאבְדוּ כָּל מַכְאוֹב וְכָל חוֹלִי וְכָל עַיִן הָרָע מפלוני/ת בן/ת פלוני/ת 

סגולה לעזור לאדם קרוב

'מי שיש לו אוהב או קרוב באיזה צרה אף שהוא רחוק ממנו ולא יכול לעזור לו, יעשה זו התפלה בכוונה עליו':- תהילים פרק כ'

פרקי תהילים לעת צרה

אמירת תהילים - פרקים ל"ח, פ"ה, פ"ו, ק"ב - ידועה כמסוגלת לשעת צרה. פרקי התהילים לעת צרה - לפניכם
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |