מהכופר הכי גדול בעולם לאיש הכי דתי בעולם

הרב שמואל אליהו שליט"א בסיפור על מוות קליני וחזרה בתשובה, אל תפספסו את העדות המרגשת ששמע הרב

26/07/21 | י"ז אב התשפ"א

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

מדברי הרב בסרטון:

 

רוצים לשמוע סיפור מבהיל?

אמר לי אדם, שהוא היה הכופר הכי גדול בעולם. הוא סיפר לי, אני התחנכתי בשומר הצעיר, לא האמנתי בשום דבר. אשתי הייתה מתפללת ומאמינה, אני לא. אהבנו מאוד אחד את השני, אבל אני נהגתי לומר לה תמיד: "הכל שטויות. הכל הבל. דברים בטלים". יום אחד הייתי צריך לעבור ניתוח, היא אמרה לי: "בוא איתי לרבנים", השבתי לה: "מה לי ולרבנים?" והיא אמרה: "בשבילי תבוא, בוא איתי".  היא לקחה אותי לרב מרדכי אליהו זצ"ל ורבנים נוספים ועשיתי את הניתוח. זה היה ניתוח מסובך וקשה ובאמצע הניתוח, מתתי. הרופאים הכריזו עלי כמת. 

הנשמה שלי עלתה לעולם העליון וראיתי אור גדול, אמרתי לעצמי "וואו. יש אלוקים כנראה. איזה טיפש הייתי על מה שחשבתי". הגעתי לבית דין של מעלה וראיתי את הרב מרדכי אליהו זצ"ל ואת הצדיקים האחרים שהלכתי אליהם לבקש ברכה. שאלתי אותם: "מה אתם עושים פה?" והם השיבו שהם בבית דין של מעלה. אשתי הצדקת הלכה במקביל לבית ספר שהיא מלמדת בו ו-200 תלמידות שם אמרו תהילים בשבילי, שאני אהיה בריא.  ואני בשמים ראיתי 200 בנות אומרות תהילים. לא הבנתי כשהיית בשמיים מי אלו 200 הבנות הללו שאומרות תהילים. ואז אמר בית הדין, תורידו אותו חזרה לארץ. בום, פתאות התעוררתי על שולחן הניתוחים והרופאים אמרו "נס, הוא התעורר".

התעוררתי מהניתוח, יש דו"ח ניתוח בבית החולים שמתתי, מוות קליני. וכשחזרתי מבית החולים הפכתי להיות האדם הכי דתי שיש. כשחזרתי הביתה שאלתי את אשתי: "מי היו 200 הבנות שראיתי שהתפללו בשבילי?" והיא השיבה לי: "200 בנות התפללו בשבילך", ובפועל זה מה שהיה, הוא ראה אותן למעלה.

 

בערב ראש חודש הקרוב נערוך תיקון נפטרים מיוחד ע"י רבני מוקד תהילים ארצי.
הזדמנות נפלאה לסייע לעילוי נשמות יקיריכם. 
לפרטים והצטרפות הקליקו >>
  

דרגו את המאמר: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


הנערה שחזרה מהעולם הבא

האירוע הזה התרחש ממש לאחרונה, בחודש אלול תשפ"א, נערה שחוותה מוות קליני הייתה בבית דין של מעלה וחזרה עם מסר לבנות ישראל

אמרו לה: "הגיע זמנך להיפטר מן העולם"

רעיית האברך נפטרה בלידתה הרביעית והגיעה לבית דין של מעלה, גם כשביקשה לחזור כדי לגדל את ילדיה, סירבו לה. מה שכנע את בית דין של מעלה להחזיר אותה לגופה?

איך מבקשים סליחה מאדם שנפטר?

לבקש סליחה מהשכן, החברה או האח, כולנו יודעים. אבל איך מבקשים סליחה מאדם שכבר נפטר? האם יש מה לעשות או שזה כבר חסר תקנה?

סגולות נבחרות


סגולה לאריכות ימים

סגולה לאריכות ימים מפי הרב שמואל הלוי וואזנר זצ"ל שזכה לאריכות ימים ונפטר בגיל 102
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |