"ואני מרגיש שאני נמשך חזרה אל הגוף וחוזר חזרה לחיים"

הרב רביד נגר בסיפור מצמרר על מוות קליני ועל הכוח העצום הטמון בקריאת התהילים

28/07/21 | י"ט אב התשפ"א

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

 

מדברי הרב בסרטון:


זה אחד הסיפורים המחזקים שתשמעו, סיפור מאוד מחזק על הכוח שבקריאת תהילים. את הסיפור מספר יעקב רחיני, הוא בעל המעשה. הסיפור קרה לנכד של רב מפורסם במקסיקו, הרב מיכאל פרץ. יום אחד הרב הזה מקבל טלפון מאדם שמבקש ממנו להגיע לסעודת הודיה שהוא עורך. הקול נשמע לרב מוכר, אבל הוא לא ידע במי מדובר אז המטלפן אמר לו מי הוא. כששואל הנכד על מה הסעודה, משיב המטלפן: "חודש שלם הייתי בבית הרפואה, הייתה לי קורונה, הייתי בסכנת חיים, וניצלתי אני רוצה להגיד תודה על זה שניצלתי וחשוב לי מאוד שתבוא". הרב לא מבין כיצד הוא קשור לסיפור, אך הוא מחליט כי יגיע.

כשהגיע הרב לסעודת ההודיה, ראה שם עוד 18 אנשים נוספים שנבחרו באופן מקרי. הוא התיישב ליד אדם כלשהו ושאל אותו: "תגיד, איך אתה הגעת לכאן?", וזה משיב לו: "תראה, אגיד לך את האמת, אני לא כל כך מכיר את הבחור אבל הוא סיפר לי שהוא עורך סעודת הודיה משום שהיה בסכנת חיים וביקש שאגיע. אז הגעתי". כך הבין הרב פרץ שגם אדם זה לא מכיר אישית את הבן אדם שעורך את סעודת ההודיה. וכך הם מבינים לאט לאט שיש פאזל של 18 אנשים שאיש מהם לא מבין בדיוק למה הוזמן לשם.

ואז עורך סעודת ההודיה עומד מול הקהל כולו ומספר להם מה אירע לו:

"חודש שלם הייתי מאושפז בבית הרפואה, והגעתי כבר למצב שלא יכולתי להתמודד והתעלפתי. אני מתעלף, מאבד את ההכרה ועולה למעלה. ותוך כדי זה שאני עולה למעלה, אני מבין שנפטרתי מן העולם הזה. לפתע אני רואה את אימי, והיא אומרת לי: 'מה אתה עושה כאן? תחזור'. השבתי לאמי: 'איני יכול לחזור חזרה, אני מת'. אבל אמי אומרת לי: 'חזור בחזרה, אתה יכול', ואני משיב לה: 'איני יכול'. ואז היא אומרת לי: "הבט למטה", הסתכלתי למטה וראיתי 18 אנשים שקוראים עבורי תהילים, ובו ברגע מזכירים את שמי. ואמי אמרה לי: 'הם יתנו לך את הכוח לחזור חזרה'. ואני מרגיש שאני נמשך חזרה אל הגוף וחוזר חזרה לחיים. והכל הסתדר. קיבלתי את החיים שלי במתנה, מכוח אותם 18 אנשים שקראו עבורי תהילים.

כשהייתי בשמיים, למרות שאתם הייתם כל אחד ממקום אחר, מרוחק. באותו רגע יכולתי לראות את כולכם בו זמנית, ולשמוע את כולכם בו זמנית, ולראות ולדעת שעכשיו אתם מזכירים את השם שלי".

כשאתם קוראים תהילים, אומר הרב רביד נגר בסיום הסיפור, ואתם מזכירים שם של אדם בקריאת תהילים, תדעו לכם, זה פועל ישועות. זה מגיע לשמיים, גם אם נראה לכם שלא פעלתם. כשאתם מקבלים הודעה כלשהי, בבקשה תקראו פרק תהילים אחד לרפואת פלוני או לרפואת אלמוני, זה מועיל. תמשיכו לעשות את זה, זה מדהים. זה פועל. ולפעמים יש זכות לאדם שהתפללו עליו והוא רואה את זה גם.

 

בערב ראש חודש הקרוב נערוך תיקון נפטרים מיוחד ע"י רבני מוקד תהילים ארצי.
הזדמנות נפלאה לסייע לעילוי נשמות יקיריכם. 
לפרטים והצטרפות הקליקו >>
  

דרגו את המאמר: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


הנערה שחזרה מהעולם הבא

האירוע הזה התרחש ממש לאחרונה, בחודש אלול תשפ"א, נערה שחוותה מוות קליני הייתה בבית דין של מעלה וחזרה עם מסר לבנות ישראל

אמרו לה: "הגיע זמנך להיפטר מן העולם"

רעיית האברך נפטרה בלידתה הרביעית והגיעה לבית דין של מעלה, גם כשביקשה לחזור כדי לגדל את ילדיה, סירבו לה. מה שכנע את בית דין של מעלה להחזיר אותה לגופה?

איך מבקשים סליחה מאדם שנפטר?

לבקש סליחה מהשכן, החברה או האח, כולנו יודעים. אבל איך מבקשים סליחה מאדם שכבר נפטר? האם יש מה לעשות או שזה כבר חסר תקנה?

סגולות נבחרות


סגולה נגד עייפות

צפו בסגולה שמביא הרב עמנואל מזרחי בשם הרב יוסף דיין זצ"ל כנגד עייפות

סגולה לגאולה פרטית

הרב רפאל אביטן מבאר את הסגולה שהביא רבי נחמן מברסלב ליציאה מהגלות הפרטית של כל אדם ואדם

סגולה אדירה לישועה

הרב יגאל כהן בסיפור מרגש על ישועה בזכות צדיק שכל חייו הקפיד על הכנסת אורחים

סגולה בדוקה להצלחה

סגולה בדוקה ומנוסה מאת הרב יהונתן אייבשיץ למי שרוצים להצליח בתורה, בפרנסה ובעסקים
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |