סגולות

מרגישים עצבות? התפילה הזו תחזק אתכם

קראו את התפילה הזו שמיועדת לשמחה ולרוגע נפשי, ובעזרת ה' תרגישו טוב יותר


21/05/22 | כ' אייר התשפ"ב

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

"אדון השמחה והחדוה, אשר עז וחדוה במקומך, ואין עצבות לפניך כלל.

עזרני והושיעני ברחמיך הרבים שאזכה לשמח את עצמי בכל עת תמיד, ותלמדני דעת ודרך עצה תודיעני, באופן שאזכה להתגבר ולהתחזק תמיד על היגון והאנחה והעצבות, להרחיקם מעלי ומעל גבולי, לבלי להניחם לכנוס לאחוז ולנגוע בי כלל חס ושלום, רק להתגבר בכל עז להמשיך עלי שמחה וחדוה תמיד,

אגילה ואשמחה בך ובישועתך הגדולה, ובנפלאותיך וחסדיך הרבים והעצומים אשר עשית עמי ואשר אתה עתיד לעשות עמי. אשר בחסדיך הנפלאים תמכת גורלי להיות מזרע ישראל עם קדשך, אשר נתת לנו תורת אמת וחיי עולם נטעת בתוכנו.

חבלים נפלו לי בנעימים אף נחלת שפרה עלי

זכני ברחמיך הרבים להתגבר ולהתחזק בכל עת, להמשיך עליי השמחה הגדולה והנפלאה הזו תמיד. ואזכה לחזק את עצמי בשמחה גדולה כל כך, עד שתגיע השמחה לרגלי שאזכה לרקוד מחמת שמחה.

ובפרט בשבתות ה’ ובמועדי ה’ מקראי קדש ובחנכה ופורים ובשארי שמחות של מצוה, תהיה בעזרי תמיד לשמחני בכל עז עד שאזכה לרקד הרבה מחמת שמחה.

ואזכה לעסוק בתורה ולעשות כל המצוות בשמחה גדולה כל כך עד שהשמחה תגיע עד רגלי, ואזכה להעלות את הרגלין למעלה, ועל ידי זה תרחם ותעלה ותקים את כל תומכי אוריתא שהם סמכי קשוט המחזיקים בלומדי תורה ונותנים להם מתת ידם הטובה". 

 

 

לכל דבר יש פתרון! נסו את זה >>>

עוד מאמרי תוכן בנושא סגולות

X
  • © כל הזכויות שמורות