מכתב תודה: הקדשנו פרק לרפואת אחי, וראינו תוצאות משמחות

אחי עבר לפני כשנה ניתוח בראש, ועדיין לא חזר לעצמו. הרבה תפילות נישאו, עד שהגעתי לרב מנדל

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו כאן ואשרו

שמי יעל פרץ מירושלים, ואני מקושרת למוקד תהלים ארצי.
 
לפני הכל, אני רוצה להודות לקדוש ברוך הוא על ניסיו הרבים.
 
אחי עבר לפני כשנה ניתוח בראש, ועדיין לא חזר לעצמו. הרבה תפילות נישאו, עד שהגעתי לרב מנדל דרך שכנה חילונית שאמרה לי "בואי תכירי את מוקד תהילים ארצי, גם אני מחוברת אליהם". מאז אני נמצאת בקשר עם הרב מנהל, וזוכה לליווי, תמיכה, עידוד וכמובן תפילות רבות.
 
אחי אושפז במשך חודשים בבית החולים בגלל חיידק, והוא שוחרר לפני שבוע. לאחר מכן נפל, שבר יד, מרפק וכתף. במוצאי שבת שוב עלינו לטיפול נמרץ בבית החולים.
 
פניתי ביום שני לרב מנדל, סיפרתי לו את מה שאירע, וביקשתי להקדיש לאחי פרק תהילים בקבוצות הווטסאפ של המוקד. ביום שלישי, תודה לאל, עשו סיטי והתוצאות יצאו תקינות. הפרק שקיבלנו באותו יום היה פרק חזק מאוד עם עוצמה גדולה.
 
בצהרי היום, תודה לה', אח שלי יצא לביתו. הוא מבקש להודות לכל מי שהתפלל עליו וימשיך להתפלל עליו. שמו: רוני חי בן טטה אודט. הוא זקוק לרחמי שמים רבים.
 
תודה לרב מנדל, ששלח אליי שליחים לבית החולים; תודה לאופנת - האחות מהמיון בסורוקה; תודה לרב יוסף, שבא מדי יום להניח תפילין לאחי, אחרי שנה שבה לא הניח תפילין; תודה לכולם, ובעיקר לקדוש ברוך הוא.
 
הרבה אמונה ובשורות טובות,
יעל פרץ מירושלים

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

שירות תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


כוחה של האמת: החיזוק היומי

"רק דבר אחד אתה חייב להבטיח לי", אמר לו רבי שמעון, "תבטיח לי, שאף פעם בחייך לא יצא מפיך דבר שקר אתה חייב להשבע לי שתמיד תגיד את האמת ורק את האמת. אני מצדי מבטיח לך שבכוחה של האמת תנצל מכל רע"

נתינה וחסד בעם ישראל - זר לא יבין זאת

מעשה שהיה בשכונת מאה שערים בירושלים כאשר עסקנים הגיעו לערוך מגבית לצדקה פלונית, והתדפקו על דלת ביתו של רבי יוד'ל הולצמן, מתלמידי חכמיה המיוחדים של השכונה. כל פרוטה מיותרת שהיתה בכיסו, עשתה את דרכה באופן מיידי לצרכי צדקה

ברכת הצדיקים

זקוקים לישועה, לברכה ולתפילה דחופה? שירות חינמי של מוקד תהילים ארצי מאפשר לכם לשלוח שם לתפילה חד פעמית בחינם, בכותל המערבי, ע"י תלמידי החכמים של המוקד

סגולות נבחרות


סגולות נגד חלומות רעים

"אם חלם אדם חלום רע, טוב לעשות קצת מעניין החלום, ובזה יתבטל" -  סגולות כנגד חלומות רעים, שלא כדאי לפספס
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |