9 דקות סגולתיות – זה קורה היום!

ט' בכסלו (החודש התשיעי), בשעה התשיעית – זוהי שעת רצון סגולתית. נצלו אותה לתפילה ולבקשות מיוחדות

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

תיקון נפטרים בערב ראש חודש אלול (יום רביעי הקרוב, 19.8.20) - מחזירים אהבה לאהובים שהלכו לעולמם! לפרטים לחצו

היום, ט' כסלו, בשעה 13:44-13:53 בדיוק, יגיעו 9 דקות של עת רצון. הסגולה התפרסמה מבעל ספר "ברית מנוחה", שחיברו רב חמאי גאון, מלפני תקופת הרשב"י. ויש שכתבו שהוא מבית מדרשו של הרמב"ן. רבי חיים ויטאל זצ"ל כתב בהקדמת עץ החיים: "ספר ברית מנוחה עמוק עמוק, מי ימצאנו"
ה"ברית מנוחה" כותב כך: "קבלה בידך שהשנה התשיעית ליובל שנה מובחרת, חדש ט´ חדש טוב מן הטובים וחדש רצון ויום הט´ לחודש המבחר שבכל חודש, ושעה תשיעית של יום שעה טובה ומובחרת משעות היום".
כך כתב הרמב"ן: "השעה התשיעית היא שעת ששון ושמחה , הא שעת המנחה. ודע כי השנה התשיעית ליובל היא השנה המובחרת, וחודש התשיעי (כסלו) הוא החודש הטוב והרצון, ויום התשיעי ולחודש מובחר מכל ימי החודש, ושעה התשיעית מובחרת מכל השעות". 
וכך הובא גם בספר הקבלה "חסד לאברהם": "מצאתי בשם ספר ברית מנוחה שכתב כי חודש תשיעי ובו יום תשיעי ובשעה התשיעית היא מוכנה מאוד להצלחה, שזה נגד גלגל תשיעי שהוא בבחינת יסוד-צינור כל השפע".
9 דקות יקרות עמודות לרשותנו היום (שישי). שערי שמים פתוחים, לבקש וגם לקבל ישועות. נצלו זאת!
בהצלחה ושבת שלום.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.8 (87 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

סגולה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


כוחה של האמת: החיזוק היומי

"רק דבר אחד אתה חייב להבטיח לי", אמר לו רבי שמעון, "תבטיח לי, שאף פעם בחייך לא יצא מפיך דבר שקר אתה חייב להשבע לי שתמיד תגיד את האמת ורק את האמת. אני מצדי מבטיח לך שבכוחה של האמת תנצל מכל רע"

נתינה וחסד בעם ישראל - זר לא יבין זאת

מעשה שהיה בשכונת מאה שערים בירושלים כאשר עסקנים הגיעו לערוך מגבית לצדקה פלונית, והתדפקו על דלת ביתו של רבי יוד'ל הולצמן, מתלמידי חכמיה המיוחדים של השכונה. כל פרוטה מיותרת שהיתה בכיסו, עשתה את דרכה באופן מיידי לצרכי צדקה

ברכת הצדיקים

זקוקים לישועה, לברכה ולתפילה דחופה? שירות חינמי של מוקד תהילים ארצי מאפשר לכם לשלוח שם לתפילה חד פעמית בחינם, בכותל המערבי, ע"י תלמידי החכמים של המוקד

סגולות נבחרות


תפילת וסגולת השל"ה הקדוש - הנוסח המלא

את תפילת השל"ה הקדוש טוב לקרוא בכל עת. אַתָּהּ הוּא יְיָ אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁלֹּא בָּרָאתָ הָעוֹלָם, וְאַתָּהּ הוּא אֱלֹהֵינוּ מִשֶּׁבָּרָאתָ הָעוֹלָם, וּמֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם אַתָּה אַל. וּבָרָאתָ עוֹלָמְךָ בְּגִין לְאִשְׁתְּמוֹדַע אֱלָהוּתָךְ

סגולה לבנים צדיקים

זֶה שֶׁמְּזַכֶּה הָרַבִּים לְשֵׁם שָׁמַיִם, מִדָּה כְּנֶגֶד מִדָּה יִזְכֶּה לְבָנִים צַדִּיקִים
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |