6 סגולות של הרב קנייבסקי לבריאות ולפרנסה טובה

סגולות מהרב קנייבסקי לפרנסה טובה, לנזק ממוני, לרפואה, להצלחה בלימודים, לראייה טובה ועוד

19/04/19 | י"ד ניסן התשע"ט

 

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ, ואתם מוזמנים לשתיהן! לחצו כאן - תהילים יומי בווטסאפ וגם כאן הסגולה/התפילה היומית.

סגולה לראייה טובה

תלמיד ישיבה שסבל מכאב מתמיד בעינו וחשש מאיבוד ראייה פנה לרב בבקשה כי יברכו. בתשובה, שאלו אתו הרב "חצי ש"ס כמה למדת?"

תלמיד הישיבה כי עדיין לא סיים ללמוד חצי מן הש"ס, והרב ציין כי "העיניים נועדו ללימוד התורה. ללימוד הש"ס כולו. האם תלמד את כל הש"ס אם עיניך יהיו בריאות?"

התלמיד השיב במהירות: "כן. אקבל זאת על עצמי." הרב ששמע כי תלמיד הישיבה לקח על עצמו את סיום הש"ס העניק לו ברכה לרפואה שלמה. בירך אותו שיעלם הכאב ממנו סבל ויזכה לראות בעיניו את דפי הגמרא וללמוד מהם במנוחת הדעת.

סגולה לרפואה

אל ביתו של הרב קנייבסקי הגיע ראש כולל חשוב כדי לקבל ברכת רפואה שלמה עבור קרובת משפחתו. לאחר שברכה הרב, ביקש מראש הכולל ללמוד את מסכת בכורות לרפואתה. (הרב נוהג לומר כי מסכת בכורות העוסקת במומים, לימודה מסוגל לרפואה). 

 

כששאל את הרב אחד מהיושבים בחדר האם כדאי שראש הכולל יפתח כולל חדש ויקדיש זמן ללימוד מסכת בכורות, כך לא יילמד אותה לבדו, השיב הרב בחיוך כי אין צורך, "העיקר שילמד."

 

סגולה אדירה לרפואה שלמה
מחר נפיץ את שם החולה היקר/ה ללבכם לאלפי אומרי תהילים, ובע"ה נתפלל לישועות ביחד אתכם! 

לפרטים לחצו כאן
  

 

סגולה להצלחה בלימודי הרפואה

הגיע אל הרב יהודי שביקש כי הרב יברך אותו שתהיה לו הצלחה בלימודיו. כששאל אותו הרב איזו מסכת הוא לומד, השיב האיש נבוך "אני לומד רפואה". הרב חייך וביקש מממנו "למד את מסכת נגעים, דע היטב את כל הדינים, זו רפואה." הרב מבאר את הדבר גם בספרו: "רופא הגיע אל מרן החזון איש זצ"ל, שנודע כמי שבקי ברפואה, וביקש שימליץ לו על ספר רפואה. בתגובה, הגיש לו החזון איש את מסכת נגעים."

 

סגולה לרפואה לנגעי הראש

יהודי השרוי בצער עמוק הגיע לביתו של הרב וביקש ברכה לרפואה שלמה ומהירה, עבור ילדו הצעיר שחלה במחלה הנוראה. כששאלו הרב היכן ממוקמת מחלתו של הבן, השיב לו האב "בראשו". לאחר שחשב על כך זמן מה, אמר לו הרב "למד את הגמרא שאתה לומד כעת עם פירוש "הרא"ש". בעזרת השם זה יהיה לרפואת בנך." האב הקפיד ללמוד את סדר לימודו עם פירוש הרא"ש, וכמאמר הרב הילד זכה לרפואה שלמה ומהירה.

לאחר תקופה מסויימת שב האב לבית הרב וביקש שוב ברכה לרפואה שלמה ומהירה לבנן. הוא סיפר לרב כי בנו אמור להגיע לבית החולים לבדיקות, משום חשש כי מחלתו חזרה. כששאל אותו הרב האם הוא עדין מתמיד בלימודו עם פירוש הרא"ש, השיב האב "איני זז מהוראת הרבי. אני מקפיד על לימוד עם פירוש הרא"ש." "אם כך" אמר לו הרב, "אל חשש. בנך בריא."

האב ובנו הגיע לבדיקות בבית החולים בלב שקט, ואלו העלו כי הבן אכן בריא ושלם בחסדי השם.

 

סגולה לפרנסה טובה

יהודי אחד הגיע לביתו של הרב ובפיו טרוניה כי הפרנסה אינו מצוייה בידו והוא שקוע בחובות. השיב לו הרב "האם למדת את כל הש"ס. אם תלמד את הש"ס כולו תתעשר. במדרש תנחומא פרשת כי תשא כ"ט נכתב " כל העוסק בתורה, פרנסתו מן התורה ומתעשר ומצליח". למד את הש"ס כולו, שוב אלי להבחן ואם תצליח, תתעשר."

הקשה היהודי ושאל: "הרי ר"ע (מסכת כתובות ס"ג ע"א ובתוספות), כשהחל בלימודו נקרא רב. לפיכך, הייתכן כי העשירות מיד כשאתחלי לללמוד?" השיב לו הרב: "התחל ללמוד ותגלה.".

 

סגולה לנזק ממוני

אל ביתו של הרב הגיע יום אחד יהודי שסיפר לו כי את ביתו פקדו לאורך זמן נזקים ממוניים שונים: מכשירי חשמל שהפסיקו לעבוד,  חפצי ערך שהלכו לאיבוד ועוד. 

השיב לו הרב: "במה עוסק לימודך?", למשמע תשובותו של היהודי הורה לו הרב "למד פרק אלו מציאות והכל יסתדר בעזרת השם."|
 

 

דרגו את הסגולה: 

ממוצע 4 (193 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


פרקי תהילים סגוליים - תפילה לרפואה

תפילה לרפואה, עבור כל מי שנזקק לרפואה שלמה. "יְיָ יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ יְיָ יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם".

סגולה לרפואה - מזמור דוד המלך

אמירת תהילים פרק קג': ' מזמור זה היה אומר דוד המלך כשהיה חולה. טוב להתפלל על החולה, ויותר מכך שהחולה יתפלל בעד עצמו, כי אז יוכל לברך לה' בגופו ובנפשו

סגולות נבחרות


סגולה ותפילה לזיווג לגבר מרבי נחמן

תפילה לזיווג לגבר, למציאת בת זוג, מליקוטי תפילות של רבי נחמן מברסלב זיע"א. "ריבונו של עולם, בחסדך יצרת עולמך, ובראת אדם, ועשית לו עזר, וציוויתנו לישא אישה ולהוליד בנים"

סגולה לישועה

סגולה לישועה גדולה ח"י צדקה בסכום גדול, עבור נשמת רבי מאיר בעל הנס ויקרא תהלים כ', ל"ג וקכ"א
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |