ובמשפטו יצא זכאי: סגולות נפלאות לחודש אלול

לפניכם 5 סגולות מדהימות ובדוקות, הפועלות נפלאות בחודש אלול

23/08/17 | א' אלול התשע"ז

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

כל השנה אנחנו מתכוננים לרגע הזה, והנה הוא הגיע: חודש אלול כבר בפתח, ואיתו כל האוצרות הגנוזים שאפשר להרוויח, לו רק נעשה עבודה נכונה עם עצמנו. אז איך זוכים לכל האוצרות הרוחניים שיש בחודש זה, איך מתרוממים מעל לארציות האוחזת בנו ומפתחים רצונות וכיסופים לה' יתברך? לפניכם 5 סגולות מדהימות ובדוקות, הפועלות נפלאות בחודש אלול:
 
1. הסגולה הראשונה – קריאה בספר הזוהר
 
מובא בספר 'אביעה סגולות' כי סגולה נפלאה היא לקרוא מספר דפים מ'תיקוני הזוהר', ויש להתחיל בראש חודש אלול ולסיים בשמיני עצרת.
 
2. הסגולה השנייה – לכוון בברכת 'השיבנו'
 
המכוון בחודש אלול ובעשרת ימי תשובה בברכת 'השיבנו אבינו לתורתך' – סגולה גדולה היא לחזרה בתשובה שלימה – בין אם מבקש אותה האדם לעצמו, ובין אם לאנשים אחרים. במידה ומדובר באנשים אחרים, ניתן להזכיר את שמותיהם ושם אימם לאחר הברכה ובנוסח הבא: "יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתחתור חתירה מתחת כיסא כבודך להחזיר בתשובה שלימה כל פושעי ישראל, ובכללם תחזיר בתשובה שלימה את פלוני בן פלונית, כי ימינך פשוטה לקבל שבים". (שם עמוד כה בשם האר"י).
 
3. הסגולה השלישית – להרבות בתפילה, צדקה ותשובה
 
כתוב במקורות ששלושה דברים מסוגלים להעביר את רוע הגזירה ולבטלה, וכן להוציא את האדם זכאי בדין בראש השנה. ושלושת הדברים הללו הם תפילה, צדקה ותשובה. ואת התשובה יש לעשות באופן הבא: חרטה, וידוי וקבלה לעתיד. חרטה על כל הדברים הלא טובים שעשינו בשנה החולפת, וידוי – לספר ולפרט באילו עוונות נכשלנו, ולקבל על עצמנו קבלה שלעתיד לבוא לא ניכשל שוב באותם דברים או בדברים אחרים.
 
4. הסגולה הרביעית לפרנסה בקלות ובשפע – סכין משוננת חדשה
 
סגולה נפלאה לפרנסה שידועה בקרב מקובלים ויודעי דבר היא לקנות בערב ראש השנה סכין משוננת חדשה, ולהניח אותה במקום מוצנע עד לערב ראש השנה הבא – מבלי להשתמש בה כלל. וסגולה זו בדוקה ומנוסה לא רק לגזירות טובות שיגזרו עליו בראש השנה, כי אם במשך השנה כולה.
 
הרב רביד נגר: סגולות לחודש אלול

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (87 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית לאהבה

פרק קל"ט בתהילים מסוגל להבאת זוגיות ואהבה. (א) לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע: (ב) אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק: 

סגולה לישוב הדעת

כנסו לקריאת פרקי תהילים לישוב הדעת וכן משנה במסכת אבות. קַבְיָא בֶּן מַהֲלַלְאֵל אוֹמֵר, הִסְתַּכֵּל בִּשְׁלֹשָׁה דְּבָרִים וְאֵין אַתָּה בָּא לִידֵי עֲבֵרָה. דַּע מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין וְחֶשְׁבּוֹן

תפילה סגולית חזקה נגד עין הרע

תפילה נגד עין הרע. מַשְׁבִּיעַ אֲנִי עֲלֵיכֶם כָּל מִין עֵינָא בִישָׁא, עֵינָא אוּכְמָא, עֵינָא צָרוֹבָא, עֵינָא תִכְלְתָא, עֵינָא יָרוֹקָא, עֵינָא אֲרוּכָה, עֵינָא קְצָרָה, עֵינָא רְחָבָה, עֵינָא צָרָה, עֵינָא יְשָׁרָה, עֵינָא עֲקוּמָה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |