ובמשפטו יצא זכאי: סגולות נפלאות לחודש אלול

לפניכם 5 סגולות מדהימות ובדוקות, הפועלות נפלאות בחודש אלול

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

תיקון הנפטרים השנתי ביום המסוגל - יום פטירת האור החיים הקדוש. ביום שישי הקרוב (25.6) נערוך את התיקון, וגם אתם מוזמנים לשלוח שמות נפטרים שחשוב לסייע בעילוי נשמתם. לתרומה ולמסירת שמות לתיקון המיוחד כנסו

כל השנה אנחנו מתכוננים לרגע הזה, והנה הוא הגיע: חודש אלול כבר בפתח, ואיתו כל האוצרות הגנוזים שאפשר להרוויח, לו רק נעשה עבודה נכונה עם עצמנו. אז איך זוכים לכל האוצרות הרוחניים שיש בחודש זה, איך מתרוממים מעל לארציות האוחזת בנו ומפתחים רצונות וכיסופים לה' יתברך? לפניכם 5 סגולות מדהימות ובדוקות, הפועלות נפלאות בחודש אלול:
 
1. הסגולה הראשונה – קריאה בספר הזוהר
 
מובא בספר 'אביעה סגולות' כי סגולה נפלאה היא לקרוא מספר דפים מ'תיקוני הזוהר', ויש להתחיל בראש חודש אלול ולסיים בשמיני עצרת.
 
2. הסגולה השנייה – לכוון בברכת 'השיבנו'
 
המכוון בחודש אלול ובעשרת ימי תשובה בברכת 'השיבנו אבינו לתורתך' – סגולה גדולה היא לחזרה בתשובה שלימה – בין אם מבקש אותה האדם לעצמו, ובין אם לאנשים אחרים. במידה ומדובר באנשים אחרים, ניתן להזכיר את שמותיהם ושם אימם לאחר הברכה ובנוסח הבא: "יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתחתור חתירה מתחת כיסא כבודך להחזיר בתשובה שלימה כל פושעי ישראל, ובכללם תחזיר בתשובה שלימה את פלוני בן פלונית, כי ימינך פשוטה לקבל שבים". (שם עמוד כה בשם האר"י).
 
3. הסגולה השלישית – להרבות בתפילה, צדקה ותשובה
 
כתוב במקורות ששלושה דברים מסוגלים להעביר את רוע הגזירה ולבטלה, וכן להוציא את האדם זכאי בדין בראש השנה. ושלושת הדברים הללו הם תפילה, צדקה ותשובה. ואת התשובה יש לעשות באופן הבא: חרטה, וידוי וקבלה לעתיד. חרטה על כל הדברים הלא טובים שעשינו בשנה החולפת, וידוי – לספר ולפרט באילו עוונות נכשלנו, ולקבל על עצמנו קבלה שלעתיד לבוא לא ניכשל שוב באותם דברים או בדברים אחרים.
 
4. הסגולה הרביעית לפרנסה בקלות ובשפע – סכין משוננת חדשה
 
סגולה נפלאה לפרנסה שידועה בקרב מקובלים ויודעי דבר היא לקנות בערב ראש השנה סכין משוננת חדשה, ולהניח אותה במקום מוצנע עד לערב ראש השנה הבא – מבלי להשתמש בה כלל. וסגולה זו בדוקה ומנוסה לא רק לגזירות טובות שיגזרו עליו בראש השנה, כי אם במשך השנה כולה.
 
הרב רביד נגר: סגולות לחודש אלול

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (87 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה נגד פחד

יאמר תפילת 'עלינו לשבח' ואחריה יקרא פסוק כ"ה בפרק ג' בספר משלי

סגולה לעשירות

הרב חיים פוקס מביא סגולה גדולה לעשירות: להתנהג עם אחרים בדרך של רחמים

סגולה לזכות לבנים

סגולה ממרן החיד"א, ביום שתטבול האישה תתן שמן לעילוי נשמת רבי מאיר ותאמר קודם את הנוסח הבא

סגולה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית

סגולה לפרי בטן

צפו בסיפור מרגש של הרב יגאל כהן על עקרה שזכתה בפרי בטן בזכות סגולה זו
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |