התנא "שאין בדורו כמותו" – על מי מדובר?

צפו בשידור החוזר ממעמד סיום התהילים בציון רבי מאיר בעל הנס עם המקובל הרב בצרי

ל"ג שמח! כל הסגולות הקדושות של ל"ג בעומר

הכי מסוגל לישועות: ביום הקדוש, במקום הקדוש - והשם שלכם יהיה שם!

"היא הייתה בטוחה שכבר אין סיכוי" – הניסים שיוצרת סגולת ר' מאיר בעל הנס

ראש השנה

בראש השנה הזה זוכים לכל הישועות: 5 סגולות מופלאות במיוחד

לפניכם חמש סגולות בדוקות ליום המקודש ביותר בשנה – ראש השנה, המלוקטות מפי צדיקי וחכמי הדורות


03/08/19 | ב' אב התשע"ט

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

יום של ישועות וסגולות: בל"ג בעומר נהיה במירון, נתפלל עליכם, נחלק בשמכם ח"י רוטל ונקרא זוהר לזכותכם. אל תפספסו הזדמנות לקחת חלק בסגולה הגדולה. לחצו כאן >> 

מאז ומתמיד נהג עם ישראל לקיים סגולות שונות בחודש אלול, לפני יום הדין – זאת כדי להרבות בזכויות ולזכות להיכתב ולהיחתם בספר צדיקים ואנשי אמת. לפניכם חמש סגולות בדוקות ליום המקודש ביותר בשנה – ראש השנה, המלוקטות מפי צדיקי וחכמי הדורות.

הסגולה הראשונה, לפרנסה טובה
בערב ראש השנה, קנו סכין חדה, השחיזו אותה היטב ושמרו אותה במקום מוצנע במטבח. סגולה זו היא ידועה ובדוקה עד מאוד לקבלת פרנסה בשפע בראש השנה, שתימשך לכל השנה כולה. שהרי כתוב כי "מזונותיו של אדם נקבעים לו מראש השנה ועד ראש השנה".

הסגולה השנייה, לכתיבה וחתימה טובה
טוב לאכול בראש השנה ממצה שנאפתה בפסח, ומרומז בזה סוד גדול שחכמים ייחסו לו שמירה והגנה לאורך כל השנה. המקובל ר' חיים פלאג'י אף אמר כי מי שיקיים סגולה זו, יזכה שהשנה הבאה תבוא עליו לטובה, יצליח במעשי ידיו ויינצל מכל הסכנות והנזקים בגוף ונפש וממון.

סגולה שלישית, לבנים צדיקים והצלחתם ביראת השמיים ובתורה
סגולה זו מיועדת הן לראש השנה והן ליום כיפור: בתיבת 'איה' של תפילת מוסף, טוב לבקש על הצלחתם של הבנים בתורה וביראת השמיים, ושיהפכו לצדיקים. לאחר מכן יש לומר את נוסח ה'יהי רצון' שלאחר התפילה, ובנעילה יבקש בתיבת 'איה' על זכירת התורה.

הסגולה הרביעית, להשלמת שנתו ולזכות בחיים טובים

לעשות פדיון לכל נפש מבני הבית ולהפריש סכום של 26 ₪ שאותם נתרום לנזקקים (מומלץ דרך מוקד תהילים ארצי). את הפדיון נהוג לעשות גם בערב יום כיפור, ולתת את הסכום משני הפדיונות בערב סוכות.

הסגולה החמישית, לביטול גזירות קשות ורעות
מובא בספרים הקדושים שסגולה גדולה לביטול גזרות קשות היא לצום בערב ראש השנה, מעלות השחר ועד לשעות הצהריים. הצום הוא מעלה גדולה ביהדות, ובמקורות מצוין כי הוא מסוגל למחוק כשליש מהעבירות שאדם עבר עליהן במשך השנה. את השליש השני של העבירות, אנחנו מנקים על ידי תשובה שעושים בעשרת ימי תשובה, ואילו השליש השלישי מתנקה ביום כיפור.

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

עוד מאמרי תוכן בנושא ראש השנה

X
  • © כל הזכויות שמורות