בראש השנה הזה זוכים לכל הישועות: 5 סגולות מופלאות במיוחד

לפניכם חמש סגולות בדוקות ליום המקודש ביותר בשנה – ראש השנה, המלוקטות מפי צדיקי וחכמי הדורות

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

מאז ומתמיד נהג עם ישראל לקיים סגולות שונות בחודש אלול, לפני יום הדין – זאת כדי להרבות בזכויות ולזכות להיכתב ולהיחתם בספר צדיקים ואנשי אמת. לפניכם חמש סגולות בדוקות ליום המקודש ביותר בשנה – ראש השנה, המלוקטות מפי צדיקי וחכמי הדורות.

הסגולה הראשונה, לפרנסה טובה
בערב ראש השנה, קנו סכין חדה, השחיזו אותה היטב ושמרו אותה במקום מוצנע במטבח. סגולה זו היא ידועה ובדוקה עד מאוד לקבלת פרנסה בשפע בראש השנה, שתימשך לכל השנה כולה. שהרי כתוב כי "מזונותיו של אדם נקבעים לו מראש השנה ועד ראש השנה".

הסגולה השנייה, לכתיבה וחתימה טובה
טוב לאכול בראש השנה ממצה שנאפתה בפסח, ומרומז בזה סוד גדול שחכמים ייחסו לו שמירה והגנה לאורך כל השנה. המקובל ר' חיים פלאג'י אף אמר כי מי שיקיים סגולה זו, יזכה שהשנה הבאה תבוא עליו לטובה, יצליח במעשי ידיו ויינצל מכל הסכנות והנזקים בגוף ונפש וממון.

סגולה שלישית, לבנים צדיקים והצלחתם ביראת השמיים ובתורה
סגולה זו מיועדת הן לראש השנה והן ליום כיפור: בתיבת 'איה' של תפילת מוסף, טוב לבקש על הצלחתם של הבנים בתורה וביראת השמיים, ושיהפכו לצדיקים. לאחר מכן יש לומר את נוסח ה'יהי רצון' שלאחר התפילה, ובנעילה יבקש בתיבת 'איה' על זכירת התורה.

הסגולה הרביעית, להשלמת שנתו ולזכות בחיים טובים

לעשות פדיון לכל נפש מבני הבית ולהפריש סכום של 26 ₪ שאותם נתרום לנזקקים (מומלץ דרך מוקד תהילים ארצי). את הפדיון נהוג לעשות גם בערב יום כיפור, ולתת את הסכום משני הפדיונות בערב סוכות.

הסגולה החמישית, לביטול גזירות קשות ורעות
מובא בספרים הקדושים שסגולה גדולה לביטול גזרות קשות היא לצום בערב ראש השנה, מעלות השחר ועד לשעות הצהריים. הצום הוא מעלה גדולה ביהדות, ובמקורות מצוין כי הוא מסוגל למחוק כשליש מהעבירות שאדם עבר עליהן במשך השנה. את השליש השני של העבירות, אנחנו מנקים על ידי תשובה שעושים בעשרת ימי תשובה, ואילו השליש השלישי מתנקה ביום כיפור.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.4 (136 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

ראש השנה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


תפילה חזקה לראש השנה

לפני ראש השנה, כשעומדים בפני בורא עולם במשפט, חשוב להתפלל לפני מלך מלכי המלכים שירחם עלינו. הנה תפילה מר' נתן מברסלב מתוך ספר ליקוטי הלכות

הלכות ראש השנה - הדלקת נרות

הדלקת נרות יום טוב ראש השנה, נוסח הברכה, מתי מדליקים נרות, האם מברכים שהחיינו בזמן ההדלקה?  "ברוך אתה השם אלוקינו מלך העולם אשר קידשנו במצוותיו וציוונו להדליק נר של יום טוב", ואז מיד מדליקים

סגולות יקרות לראש השנה

כתב ה'פלא יועץ' על ראש השנה: "גם אדם שעבר עבירות המעכבות את התשובה, אם יתעורר לחזור עליהם בתשובה שלימה בראש השנה – ה' יתברך יכפר לו עליהם ויטהרו מהם"

תפילה מסוגלת לערב ראש השנה

"אָבִי שֶׁבַּשָׁמַים, מָה אֶעֱשֶׂה לְמָחָר, בְּיוֹם רֹאשׁ הַשָּׁנָה הַקָּדוֹשׁ, בּוֹ אַתָּה יוֹשֵׁב לִשְׁפֹּט אֵת עוֹלָמְךָ? שֶׁהַרֵי אֲפִלּוּ מַלְאָכֶיךָ הַקְּדוֹשִׁים אֲשֶׁר בַּשָׁמַיִם חָלִים וְרוֹעֲדִים מֵאֵימַת דִּינְךָ – קַל וָחֹמֶר נֶפֶשׁ חוֹטֵא כָּמוֹנִי, שֶׁחָטָאתִי נֶגְדְּךָ וְהִכְעַסְתִּיךָ בְּכָל רֶגַע". תפילה מיוחדת לראש השנה - הנוסח המלא בפנים

עצה מחז"ל במסכת ראש השנה: סגולה להמתקת הדינים

מהם ארבעת הדברים שבכוחם לקרוע גזר דינו של אדם, ולזכות אותו בחיים מאושרים וטובים? הרב עמנואל מזרחי עם סגולה שתסיר את כל האנרגיות השליליות, ותקרע את כל המסכים הרוחניים השליליים, שחוצצים בין אדם לבין בוראו

חיזוק קצר לקראת ראש השנה, מאת הרב מנדל

נאנח השמש ואמר: "הוי, כמה הדור פרוץ, באשמורת הבוקר של ערב ראש השנה יושבים פושעי ישראל אלה, שותים ומשתכרים". "אסור להוציא לעז על בני ישראל!", נזף בו הצדיק רבי לוי יצחק

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לבן זכר

מתפללים לבן זכר? לפניכם נוסח תפילה לבן זכר. ותִּתְפַּלֵּל חַנָּה וַתֹּאמַר עָלַץ לִבִּי בַּה', רָמָה קַרְנִי בַּה', רָחַב פִּי עַל אוֹיְבַי - כִּי שָׂמַחְתִּי בִּישׁוּעָתֶךָ. אֵין קָדוֹשׁ כַּה' - כִּי אֵין בִּלְתֶּךָ, וְאֵין צוּר כֵּאלֹהֵינוּ.

חרדות ופחדים - 7 סגולות

מי שאחזו פחד פתאום, יאמר שלוש פעמים את הפסוק: "השם הושיעה, המלך יעננו ביום קראנו". ויש עוד 6 סגולות לחרדות ופחדים

סגולה לרפואה

סגולה לרפואה, להתפלל על החולה ולקרוא בתהילים פסוקים על פי שמו של החולה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |