הרב רפאל אביטן: יום לידתו של הבעל שם טוב - סגולה לאהבה

הרב רפאל אביטן מביא סגולה גדולה לאהבה בכל סוגיה ביום י"ח באלול, יום לידתו של הבעל שם טוב

17/12/19 | י"ט כסלו התש"פ

 

הדרך שלך לסייע לנשמת נפטר/ת יקר/ה ללבך: בט"ו בתמוז (יום פטירת אור החיים הקדוש) נערוך תיקון נפטרים מיוחד. מה התועלת ומה כולל התיקון? לחצו כאן לפרטים

ערב י"ח באלול הוא עת רצון גדולה בשמים לקבל, כל אחד מאיתנו, את מידת האהבה.

ביום הזה ירדה לעולם נשמה קדושה מאוד, רבי ישראל הבעל שם טוב הקדוש. הבעל שם טוב הקדוש הוריד אור גדול מאוד לעולם, אור של תורת החסידות, אור של אהבה, אור של שמחה, אור עצום. צדיקים במשך כל הדורות דיברו שבחים עצומים על הבעל שם טוב.

הבבא סאלי הקדוש, רבי ישראל אבוחצירא זי"ע, סיפר כי זכה לגילוי בחלום מהבעל שם טוב הקדוש ואז זכה לראות בהקיץ את ה"נועם אלימלך". ואמר האדמו"ר משומרי אמונים, שיש קבלה במסורת בחסידות שכל חמישים שנה נשמת הבעל שם טוב באה לעולם בצדיק אחד. ומובן שהבעל שם טוב אמר שקודם ביאת המשיח הוא יבוא בגלגול בעולם הזה בעדות המזרח. והאדמו"ר משומרי אמונים הוסיף: "לא ראינו מכל הדורות מכל חכמי ספרד שיהיו כל כך מקושרים לתלמידי הבעל שם טוב, כמו הבבא סאלי,שהיה נוהג לעשות הילולה לכל אחד מתלמידי הבעל שם טוב. ובוודאי שזכה לנשמת הבעל שם טוב בדורינו וגם שמו היה רבי ישראל כשם הבעל שם טוב."

ביום הזה שירדה נשמת הבעל שם טוב הקדוש לעולם, זה יום של אהבה גדולה. הבעל שם טוב העיד על עצמו כי הגיע לעולם לתקן שלושה דברים: "לזכות את האדם שתהיה לו אהבת השם, שתהיה לו אהבת התורה ושתהיה לו אהבת ישראל".. ואף אמר כי בורא עולם אוהב את הרשע הגדול ביותר בעם ישראל, יותר משהבעל שם טוב עצמו אוהב את הצדיק הכי גדול בעולם.

יום זה, אמרו הצדיקים הקדושים, הוא יום סגולה לקבל אהבה: לזכות לאהוב את ה', לאהוב את עצמך, לזכות לאהוב את עם ישראל.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 5 (1 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תהילים להצלחה בניתוח - פרקים סגוליים

לפניך תפילה להצלחה בניתוח + פרקי תהילים עוצמתיים. אנא ה' בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש. ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפאות אנוש עד דכא, עד דכדוכה של נפש

סגולות הערבה מ"חבטת הערבה"

כדאי לשמור כמה עלי ערבה של "חבטת הערבה" בארנק או ברכב, ובכלל לקחת אותם לכל מקום שיוצאים לדרך, זו סגולה לשמירה

סגולה לשלום בין בני המשפחה

אנו מתפללים כל הזמן לשלום בין האחים שלנו וצריכים לחשוב על הכבוד של השני. כל אחד מהאחים צריך להכיר את מעלת שאר אחיו ולתת את הכבוד בזמן ובמקום הראוי להם: איך עושים זאת? 
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |