הרב רפאל אביטן: יום לידתו של הבעל שם טוב - סגולה לאהבה

הרב רפאל אביטן מביא סגולה גדולה לאהבה בכל סוגיה ביום י"ח באלול, יום לידתו של הבעל שם טוב

17/12/19 | י"ט כסלו התש"פ

תיקון הנפטרים השנתי ביום המסוגל - יום פטירת האור החיים הקדוש. ביום שישי הקרוב (25.6) נערוך את התיקון, וגם אתם מוזמנים לשלוח שמות נפטרים שחשוב לסייע בעילוי נשמתם. לתרומה ולמסירת שמות לתיקון המיוחד כנסו

ערב י"ח באלול הוא עת רצון גדולה בשמים לקבל, כל אחד מאיתנו, את מידת האהבה.

ביום הזה ירדה לעולם נשמה קדושה מאוד, רבי ישראל הבעל שם טוב הקדוש. הבעל שם טוב הקדוש הוריד אור גדול מאוד לעולם, אור של תורת החסידות, אור של אהבה, אור של שמחה, אור עצום. צדיקים במשך כל הדורות דיברו שבחים עצומים על הבעל שם טוב.

הבבא סאלי הקדוש, רבי ישראל אבוחצירא זי"ע, סיפר כי זכה לגילוי בחלום מהבעל שם טוב הקדוש ואז זכה לראות בהקיץ את ה"נועם אלימלך". ואמר האדמו"ר משומרי אמונים, שיש קבלה במסורת בחסידות שכל חמישים שנה נשמת הבעל שם טוב באה לעולם בצדיק אחד. ומובן שהבעל שם טוב אמר שקודם ביאת המשיח הוא יבוא בגלגול בעולם הזה בעדות המזרח. והאדמו"ר משומרי אמונים הוסיף: "לא ראינו מכל הדורות מכל חכמי ספרד שיהיו כל כך מקושרים לתלמידי הבעל שם טוב, כמו הבבא סאלי,שהיה נוהג לעשות הילולה לכל אחד מתלמידי הבעל שם טוב. ובוודאי שזכה לנשמת הבעל שם טוב בדורינו וגם שמו היה רבי ישראל כשם הבעל שם טוב."

ביום הזה שירדה נשמת הבעל שם טוב הקדוש לעולם, זה יום של אהבה גדולה. הבעל שם טוב העיד על עצמו כי הגיע לעולם לתקן שלושה דברים: "לזכות את האדם שתהיה לו אהבת השם, שתהיה לו אהבת התורה ושתהיה לו אהבת ישראל".. ואף אמר כי בורא עולם אוהב את הרשע הגדול ביותר בעם ישראל, יותר משהבעל שם טוב עצמו אוהב את הצדיק הכי גדול בעולם.

יום זה, אמרו הצדיקים הקדושים, הוא יום סגולה לקבל אהבה: לזכות לאהוב את ה', לאהוב את עצמך, לזכות לאהוב את עם ישראל.

 

עשרות אלפי אומרי תהילים יתפללו עליך (או על יקירך) לזיווג הגון ולחתונה עוד השנה! 
לפרטים הקליקו כאן.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 5 (1 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


10 סגולות להריון קל ובריא

כאבי היריון ולידה הם צער בלתי יתואר לאישה. איך זוכים בכל זאת לכך שהכול יעבור בשלום ובקלות? לפניכם 10 סגולות בדוקות
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |