הכי מסוגל לישועות: ביום הקדוש, במקום הקדוש - והשם שלכם יהיה שם!

סגולה עצומה לל"ג בעומר מהבן איש חי

ל"ג שמח! כל הסגולות הקדושות של ל"ג בעומר

צפו בשידור החוזר ממעמד סיום התהילים בציון רבי מאיר בעל הנס עם המקובל הרב בצרי

בדרך לחלאקה עם הילד? קבלו תפילה חזקה במיוחד

מיסטיקה וקבלה

מה היהדות אומרת על ''כישופים''?

חושבים שהטילו עליכם כישוף או קללה? איך ניתן לזהות כישוף ע''פ היהדות? המקובל הרב יוסף ביטון מסביר


27/12/21 | כ"ג טבת התשפ"ב

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

יום של ישועות וסגולות: בל"ג בעומר נהיה במירון, נתפלל עליכם, נחלק בשמכם ח"י רוטל ונקרא זוהר לזכותכם. אל תפספסו הזדמנות לקחת חלק בסגולה הגדולה. לחצו כאן >> 

 

אנשים רבים טוענים כי הם חושבים שהטילו עליהם כישוף או קללה. האם בכלל קיים דבר כזה ''כישוף'' על פי היהדות? ואם כן, איך ניתן לזהות שזה קרה ואיך ניתן לבטל את אותו כישוף? 

המקובל הרב יוסף ביטון מסביר: "רבותינו הקדושים אומרים כי כישוף ניתן לזהות ע"י כך שאדם ילך לקן של נמלים, ישב עליו ויראה אם הנמלים נדבקות אליו.

 

"אם הנמלים נדבקות אליו סימן שיש עליו כישוף. דרך נוספת לזהות אם מוטל עלינו כישוף היא לשים לב אם יש לנו מחשבות אובססיביות שלא בגדר הנורמה, כגון: לאישה מסוימת, לאדם או לדבר מסוים (וכן חפצים). אם אדם שם לב כי חל שיבוש במערכת החשיבה שלו והוא לא מצליח לשלוט במחשבות, זה אחד הסימנים לכישוף וצריך לבדוק זאת.

 

''בעוונותינו הרבים ישנם כישופים חזקים מאוד שעושים אצל הגויים והם עלולים להחזיק זמן רב. וישנם כישופים שנמשכים תקופה קצרה ואז פג תוקפם. אני מקבל לא מעט פניות בנושא, הרבה מגיעים אליי בענייני כישוף. כישוף זה דבר שניתן להסיר ולטפל בו לכן לא צריך להיבהל. אלא שהחוכמה היא לטפל בכישוף כשהוא עוד 'טרי'".

 

חושבים שיש עליכם כישוף? זה מה שצריך לעשות!

מחפשים סגולה עוצמתית שתפתח לכם את שערי הישועה? נסו את זה >>>

 

עוד מאמרי תוכן בנושא מיסטיקה וקבלה

X
  • © כל הזכויות שמורות