מצמרר: מה התגלה בתוך המזוזה?

משפחה לקחה את מזוזות ביתה לבדיקה, אולם תוצאות הבדיקה חשפו תגלית מזעזעת: בדיוק במילים המרמזות על בעיותיהן של שתיים מבנות המשפחה התגלו חורים

01/01/19 | כ"ד טבת התשע"ט

 

השירות בחינם, ונותרו ימים ספורים. בואו לעזור לנשמות אהובים שהלכו לעולמם (למי אין?...). הקליקו כאן

זו הייתה בדיקת מזוזות שגרתית, כזו שעורכים אחת לתקופה. משפחה ביקשה לבדוק את מזוזות ביתה ומסרה אותן לסופר סת"ם לצורך כך. שיחת טלפון בהולה מסופר הסת"ם זעזעה את בני המשפחה: התגלו חורים בקלף אחת המזוזות.

כבר תקופה ארוכה ששתיים מבנות המשפחה סובלות מבעיות, שלא הצליחו למצוא להן מזור: האחת סובלת מחרדות והשנייה מאלרגיה מסכנת חיים לשומשום ולחלב. התגלית על אודות החורים בקלף המזוזה זעזעה את המשפחה, אך זה עוד לא הכול.

סופר הסת"ם ציין בפני המשפחה את המילים שבהן נתגלו החורים, ונשימתם נעתקה. החורים היו במילים "לבבך" ו"ושבעת"; בדיוק במילים המרמזות על בעיותיהן של הבנות. הפחדים מתרכזים בלב, והרגישות למזון נרמזת במילה "ושבעת". התמונות המדהימות לפניכם:

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה גדולה להצלחה בהכל

נמצא בכתבי הרב הקדוש ר' לוי יצחק מברדיטשוב זצ"ל : שיאמרו אנשים, נשים וטף, בקשה זו בכל מוצאי שבת קודם ההבדלה שלוש פעמים ובטוח אני שיצליחו בוודאי אי"ה

10 סגולות להריון קל ובריא

כאבי היריון ולידה הם צער בלתי יתואר לאישה. איך זוכים בכל זאת לכך שהכול יעבור בשלום ובקלות? לפניכם 10 סגולות בדוקות

תפילה סגולית לזרע בר קיימא

זקוקים לזרע בר קיימא? מחכים להריון? לפניכם תפילה לזרע בר קיימא. שִׁיר הַמַּעֲלוֹת, לִשְׁלֹמֹה: אִם-יְהוָה, לֹא-יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ; אִם-יְהוָה לֹא-יִשְׁמָר-עִיר, שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר.
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |