עם הנצח לא מפחד מהקורונה

הרב יגאל כהן במסר מחזק לעם ישראל בימי הקורונה, הישמעו להנחיות משרד הבריאות והתפללו למען עם ישראל

31/03/20 | ו' ניסן התש"פ

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תמיד היינו אומה חזקה, אז מי זה הקורונה הזו שינצח אותנו?

אנחנו עם הנצח. אנחנו עם שכתשו אותנו, רמסו אותנו, שברו אותנו, וקמנו. קמנו מהחול, קמנו מהאבק, קמנו מהעפר. תמיד היינו אומה חזקה. קמנו בחזרה ונהיינו עם, אומה.

 

הכל בסדר

החוכמה היא לא להשבר. לא להשבר, קחו את זה בקלות. כסף יחזור, הכל בסדר. ברוך השם המדינה מתחשבת ונותנת דמי אבטלה, זו מתנה גדולה. אם לא, חס ושלום, מה היינו עושים? יש לך עכשיו אפשרות לקבל דמי אבטלה מן המדינה, זו מתנה גדולה. ישתבח שמו לעד.

 

לא לדאוג מהקורונה

אני אומר לכל אחד ואחד, לא לדאוג. מהקורונה עצמה בוודאי ובוודאי לא לדאוג. מקסימום קצת שיעולים, קצת בידוד והכל עובר, הכל בסדר, לא לפחד מזה ולא לדאוג מזה. אני חושב שמי שבוטח בהשם לא יפגע בו קורונה, גם אם יעמוד לידם.

בגמרא במסכת עבודה זרה (אסור לנו לעשות כמו הגמרא הזאת כי אנחנו לא בדרגה של רבי יהושוע בן לוי), מסופר כי בזמנו הייתה מחלה של רעתן, מחלה מאוד מדבקת שהייתה מסוכנת מאוד. רבי יהושוע בן לוי היה הולך ולומד עם החולים, מתחבק אתם ומתנשק אתם ולומד איתם תורה. שאלו אותו כולם, רבי יהשוע בן לוי אתה לא מפחד?,  אמר: "תורה מגנה ומצלה", תודה מגינה ומצליה.

 

מי שמאמין לא מפחד

מי שלומד תורה לא יקרה לו שום דבר.אומנם אסור לנו ללכת ולעבור על הנחיות משרד הבריאות, כפי שאמרתי כמה פעמים, אבל לפחד? בוודאי שאסור לפחד. מי שמאמין לא מפחד. ומי שלא מפחד לא יקרה לו הדבר הזה. הסגולה הטובה ביותר עכשיו שלא תבוא קורונה על בנאדם זה לשים מבטחו על השם יתברך ולומר: "אני בוטח בהשם יתברך שלא תהיה לי קורונה. לא לי, לא לבני ביתי, לא למשפחתי ולא לכל הקרובים אלי. ולא לכל עמו ישראל בעזרת השם." צריך אמונה מאוד חזקה כדי להגיד "לא כל עמו ישראל", אך בהחלט כך יכול להגיד כל אחד ואחד: "שלא יהיה קורונה לכל עם ישראל".

 

הרופאים אומרים שזה יעלה והקדוש ברוך הוא יגיד זה ירד

אתם תראו שאם כולנו נתאחד, ונגיד בכל יום עשרה פרקי תהילים להצלחת עם ישראל, להשמדת הקורונה מעם ישראל, אתם תראו שמחר יגידו שיהיה פחות נדבקים ולמחרת יהיו פחות נדבקים. הרופאים אומרים שזה יעלה והקדוש ברוך הוא יגיד זה ירד.

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.7 (28 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


"הפתק הזה מחזיר אותי בתשובה"

מגיפת הקורונה גרמה לכולנו לבחון מחדש את חיינו, גם רגעים שלכאורה לא עצרנו לתת עליהם דעתנו. הרב ישראל קליין שליט"א במכתב קצר אודות רגעי ההודיה היומיים שזימנה לחייו מגיפת הקורונה

מרן קנייבסקי שליט"א : "איסור חמור להכנס לביהכנ"ס להתפלל עם פלאפון שאינו כבוי"

בשעה טובה נפתחים היום בתי הכנסת, עם ישראל ייחל לחזרה לבית הכנסת, לתפילות ולשיעורי התורה. מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א פרסם השבוע מכתב מיוחד לעת זו ובו הוא קורא להקפיד על קדושת בית הכנסת, קראו את לשון המכתב

נגיף הקורונה עדין כאן

עטיית מסיכת פה ואף היא ההגנה החשובה ביותר, המאפשרת את ההקלות. חובה לעטות מסיכה בכל יציאה מהבית למרחב הציבורי ובעבודה! קראו וצפו בהנחיות. ונשמרתם לנפשותיכם

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לפרנסה בשפע

אַתָּה הוּא הָאֶלֹהִים הַזָן מִקַרְנֵי רְאֵמִים וְעַד בֵּיצֵי כִינִים, וְאַתָּה הוּא הַמֵכִין כָּל צָרְכֵיהֶם, וּנוֹסָף עַל הַצְרָכִים הַהֶכְרֵחִיִים אַתָּה הוּא הַנוֹתֵן בּמִילוּי וָרֶוַח וְעוֹשֶׁר וְכָבוֹד.
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |