אל תחמיצו את הסגולות המיוחדות בחודש אלול

איך מרוויחים פרנסה בשפע, ומזונות ברווח לכל השנה? חמש סגולות לראש חודש אלול, שלא תרצו לפספס

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

הצטרפו למסלול תפילות 40 יום בכותל המערבי, מאלול עד יום כיפור! לפרטים הקליקו


בהיותו 'חודש הרחמים' - זכה חודש אלול להיות החודש שבו יורד הקב"ה מכסאו, יוצא לקראת כל יהודי, מחבק אותו באהבה, סולח לכל פשעיו ומקבל את תשובתו. בחודש זה יורד אור חדש לעולם, כוח התעוררות ושמחה מסוג אחר.  
לפניכם חמש סגולות מדהימות לראש חודש אלול, שיעזרו לכם לזכות בקרבת ה' הייחודית הזו, בתשובה שלימה, בפרנסה ברווח, ובמילוי כל משאלות לבכם לטובה ב"ה:
1. בר"ח אלול מומלץ לקחת את כל מזוזות הבית, ולבודקן אצל אדם ירא שמיים. כמו כן, טוב לבדוק את בתי התפילין, ולוודא שאינם פסולים.

2. סגולה נפלאה שמופיעה בספר 'חזון עובדיה': מיום ר"ח אלול ועד הושענא רבה, יש לומר בכל יום אחרי תפילת שחרית, את פרק כ"ז בתהילים – 'לדוד אורי וישעי'. "והעושה כן מובטח לו שיוציא ימיו ושנותיו בטוב ובנעימים, ובמשפטו יצא זכאי לחיים טובים ולשלום. ואפילו אם נגזרה עליו גזרה רעה ח"ח, יכולה אמירתו לבטלה ולהסיר מעליו כל המקטרגים".

3. סגולה שמופיעה בספר 'אביעה סגולות': מיום ראש חודש אלול ועד שמיני עצרת, "טוב אם יקרא דפים ספורים מספר 'תיקוני הזוהר'".

4. היות וחודש אלול הוא חודש התשובה, סגולה מופלאה לזכות בתשובה (בשם האר"י הקדוש) זה לכוון היטב בתפילת 18, בברכת 'השיבנו אבינו לתורתך'. באותו עניין, אם אתם מכירים אדם שיצא חלילה לתרבות רעה ונטה מדרך ה', טוב להתפלל עליו לפני שחותמים את הברכה ב'ברוך אתה ה' הרוצה בתשובה', בזה הנוסח: "יהי רצון מלפניך, ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו, שתחתור חתירה מתחת כסא כבודך, להחזיר בתשובה שלימה לכל פושעי ישראל, ובכללם תחזיר בתשובה שלימה את פלוני בן פלונית, כי ימינך פשוטה לקבל שבים". כמו כן, טוב להרבות בתפילה, צדקה ותשובה בחודש זה, היות ואלו שלושת הדברים המסוגלים לביטול הגזירות.

5. סגולה מיוחדת לפרנסה בשפע, לרווח ולרווחה כלכלית בכל ימות השנה – לקנות בערב ראש השנה סכין משוננת חדשה, ולשמור אותה במקום נסתר עד לערב ראש השנה הבא, מבלי להשתמש בה בכל אותה שנה. המקור לסגולה זו הוא מהמהרי"א מיזדטשוב, ומופיע בספר סגולות ישראל מערכת ר' אות ד'. בנוסף מוזכר המנהג גם בספר טעמי המנהגים, קונטרס אחרון, אות רמו.

כנסו וצפו בשיעור של הרב בן ציון מוצפי על מעלת חודש אלול וסגולות לכפרת עוונות


דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.7 (107 מדרגים)

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

תפילה אלול

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה להינצל מכל צרה

ארבעים ימי תפילה בבית הכנסת - סגולה בדוקה ומנוסה מאת הרב משה שטרנבוך להינצל מכל צרה

סגולות לשפעת

הרב חיים פוקס ליקט מכתבי חכמים ומקובלים סגולות לביטול כל מגיפה וגזירה רעה

תפילה סגולית לזיווג

פרקי תהילים ותפילה למציאת זיווג. תהילים קכא. יְהִי רָצון מִלְּפָנֶיךָ שֶׁתְּבַטֵּל מִמֶּנִּי כֹּל עִכּוּבִים וּמְנִיעוֹת, וְתָאִיר קַרְנִי וְתַגְבִּיהַּ מַזָּלִי
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |