אל תחמיצו את הסגולות המיוחדות בחודש אלול

איך מרוויחים פרנסה בשפע, ומזונות ברווח לכל השנה? חמש סגולות לראש חודש אלול, שלא תרצו לפספס

30/08/16 | כ"ו אב התשע"ו

 

השירות בחינם, ונותרו ימים ספורים. בואו לעזור לנשמות אהובים שהלכו לעולמם (למי אין?...). הקליקו כאן

הצטרפו למסלול תפילות 40 יום בכותל המערבי, מאלול עד יום כיפור! לפרטים הקליקו


בהיותו 'חודש הרחמים' - זכה חודש אלול להיות החודש שבו יורד הקב"ה מכסאו, יוצא לקראת כל יהודי, מחבק אותו באהבה, סולח לכל פשעיו ומקבל את תשובתו. בחודש זה יורד אור חדש לעולם, כוח התעוררות ושמחה מסוג אחר.  
לפניכם חמש סגולות מדהימות לראש חודש אלול, שיעזרו לכם לזכות בקרבת ה' הייחודית הזו, בתשובה שלימה, בפרנסה ברווח, ובמילוי כל משאלות לבכם לטובה ב"ה:
1. בר"ח אלול מומלץ לקחת את כל מזוזות הבית, ולבודקן אצל אדם ירא שמיים. כמו כן, טוב לבדוק את בתי התפילין, ולוודא שאינם פסולים.

2. סגולה נפלאה שמופיעה בספר 'חזון עובדיה': מיום ר"ח אלול ועד הושענא רבה, יש לומר בכל יום אחרי תפילת שחרית, את פרק כ"ז בתהילים – 'לדוד אורי וישעי'. "והעושה כן מובטח לו שיוציא ימיו ושנותיו בטוב ובנעימים, ובמשפטו יצא זכאי לחיים טובים ולשלום. ואפילו אם נגזרה עליו גזרה רעה ח"ח, יכולה אמירתו לבטלה ולהסיר מעליו כל המקטרגים".

3. סגולה שמופיעה בספר 'אביעה סגולות': מיום ראש חודש אלול ועד שמיני עצרת, "טוב אם יקרא דפים ספורים מספר 'תיקוני הזוהר'".

4. היות וחודש אלול הוא חודש התשובה, סגולה מופלאה לזכות בתשובה (בשם האר"י הקדוש) זה לכוון היטב בתפילת 18, בברכת 'השיבנו אבינו לתורתך'. באותו עניין, אם אתם מכירים אדם שיצא חלילה לתרבות רעה ונטה מדרך ה', טוב להתפלל עליו לפני שחותמים את הברכה ב'ברוך אתה ה' הרוצה בתשובה', בזה הנוסח: "יהי רצון מלפניך, ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו, שתחתור חתירה מתחת כסא כבודך, להחזיר בתשובה שלימה לכל פושעי ישראל, ובכללם תחזיר בתשובה שלימה את פלוני בן פלונית, כי ימינך פשוטה לקבל שבים". כמו כן, טוב להרבות בתפילה, צדקה ותשובה בחודש זה, היות ואלו שלושת הדברים המסוגלים לביטול הגזירות.

5. סגולה מיוחדת לפרנסה בשפע, לרווח ולרווחה כלכלית בכל ימות השנה – לקנות בערב ראש השנה סכין משוננת חדשה, ולשמור אותה במקום נסתר עד לערב ראש השנה הבא, מבלי להשתמש בה בכל אותה שנה. המקור לסגולה זו הוא מהמהרי"א מיזדטשוב, ומופיע בספר סגולות ישראל מערכת ר' אות ד'. בנוסף מוזכר המנהג גם בספר טעמי המנהגים, קונטרס אחרון, אות רמו.

כנסו וצפו בשיעור של הרב בן ציון מוצפי על מעלת חודש אלול וסגולות לכפרת עוונות


דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

תפילה אלול

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית להחלמה

מי שברך אבותינו ואמותינו אברהם יצחק ויעקב, משה ואהרן, דוד ושלמה, שרה רבקה רחל ולאה, הוא יברך וירפא את כל חולינו

תפילת הודיה לבורא עולם - קראו תודה לבורא עולם

תפילת הודיה מיוחדת לבורא עולם, מכל הלב. ריבונו של עולם - תודה. תודה שאני עומדת כאן ומודה לך, וכל מה שאומר יהיה כאין וכאפס לעומת כמה שאני באמת צריכה להודות לך. הרי על הכול אני צריכה להודות לך

פרק שירה | שירת הבריאה

נוסח מלא של פרק שירה - שירת הבריאה. קְרִיאַת פִּרְקִי שִׁירָה מַגִּיעַ עַד גָּבְהֵי שָׁמַיִם לְהַשְׁפִּיעַ בַּמְּרוֹמִים שֶׁפַע בְּרָכָה וְטוֹבָה, מֵחֳלָאִים, פְּגָעִים רָעִים וּשְׁאַר מרעין בישין , תּוֹעַלְתּוֹ מְרֻבָּה, הַרְבֵּה עָשׂוּ וְעָלְתָה בְּיָדָם לִישׁוּעַת הַכְּלַל וְהַפְּרָט

סגולה להצלחה בטסט

ריבונו של עולם, הריני עומד לפני מבחן בנהיגה. עזרני להיות מרוכז במבחן ולנהוג בדרך נכונה. כולל תהילים פרק נז ותהילים פרק קח
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |