אל תחמיצו את הסגולות המיוחדות בחודש אלול

איך מרוויחים פרנסה בשפע, ומזונות ברווח לכל השנה? חמש סגולות לראש חודש אלול, שלא תרצו לפספס

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

הצטרפו למסלול תפילות 40 יום בכותל המערבי, מאלול עד יום כיפור! לפרטים הקליקו


בהיותו 'חודש הרחמים' - זכה חודש אלול להיות החודש שבו יורד הקב"ה מכסאו, יוצא לקראת כל יהודי, מחבק אותו באהבה, סולח לכל פשעיו ומקבל את תשובתו. בחודש זה יורד אור חדש לעולם, כוח התעוררות ושמחה מסוג אחר.  
לפניכם חמש סגולות מדהימות לראש חודש אלול, שיעזרו לכם לזכות בקרבת ה' הייחודית הזו, בתשובה שלימה, בפרנסה ברווח, ובמילוי כל משאלות לבכם לטובה ב"ה:
1. בר"ח אלול מומלץ לקחת את כל מזוזות הבית, ולבודקן אצל אדם ירא שמיים. כמו כן, טוב לבדוק את בתי התפילין, ולוודא שאינם פסולים.

2. סגולה נפלאה שמופיעה בספר 'חזון עובדיה': מיום ר"ח אלול ועד הושענא רבה, יש לומר בכל יום אחרי תפילת שחרית, את פרק כ"ז בתהילים – 'לדוד אורי וישעי'. "והעושה כן מובטח לו שיוציא ימיו ושנותיו בטוב ובנעימים, ובמשפטו יצא זכאי לחיים טובים ולשלום. ואפילו אם נגזרה עליו גזרה רעה ח"ח, יכולה אמירתו לבטלה ולהסיר מעליו כל המקטרגים".

3. סגולה שמופיעה בספר 'אביעה סגולות': מיום ראש חודש אלול ועד שמיני עצרת, "טוב אם יקרא דפים ספורים מספר 'תיקוני הזוהר'".

4. היות וחודש אלול הוא חודש התשובה, סגולה מופלאה לזכות בתשובה (בשם האר"י הקדוש) זה לכוון היטב בתפילת 18, בברכת 'השיבנו אבינו לתורתך'. באותו עניין, אם אתם מכירים אדם שיצא חלילה לתרבות רעה ונטה מדרך ה', טוב להתפלל עליו לפני שחותמים את הברכה ב'ברוך אתה ה' הרוצה בתשובה', בזה הנוסח: "יהי רצון מלפניך, ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו, שתחתור חתירה מתחת כסא כבודך, להחזיר בתשובה שלימה לכל פושעי ישראל, ובכללם תחזיר בתשובה שלימה את פלוני בן פלונית, כי ימינך פשוטה לקבל שבים". כמו כן, טוב להרבות בתפילה, צדקה ותשובה בחודש זה, היות ואלו שלושת הדברים המסוגלים לביטול הגזירות.

5. סגולה מיוחדת לפרנסה בשפע, לרווח ולרווחה כלכלית בכל ימות השנה – לקנות בערב ראש השנה סכין משוננת חדשה, ולשמור אותה במקום נסתר עד לערב ראש השנה הבא, מבלי להשתמש בה בכל אותה שנה. המקור לסגולה זו הוא מהמהרי"א מיזדטשוב, ומופיע בספר סגולות ישראל מערכת ר' אות ד'. בנוסף מוזכר המנהג גם בספר טעמי המנהגים, קונטרס אחרון, אות רמו.

כנסו וצפו בשיעור של הרב בן ציון מוצפי על מעלת חודש אלול וסגולות לכפרת עוונות


דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.7 (107 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

תפילה אלול

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


הסגולה הנדירה של השבת האחרונה בשנה

הרב רפאל אביטן על הכוח העצום שיש בשבת האחרונה בשנה, אל תפספסו אותו כדי שתוכלו לקבל ברכה מהקב"ה בכבודו ובעצמו לשנה הקרובה ולזכות לגאולה פרטית בכל מה שאתם צריכים

אלול - ישועות למעלה מהטבע

הרב רפאל אביטן על הסגולה העצומה הטמונה בחודש אלול עליה כתבו בעל התניא, האר"י הקדוש, הרבי הקדוש מסלונים ורבי פנחס 'בעל ההפלאה'

סגולות נבחרות


סגולה לשלום בית

הרב יגאל כהן מביא סגולה נפלאה לשלום בית ולמציאת זיווג: מחשבה על טובת האחר

סגולה לשמירה מעין הרע

סגולה לשמירה מעין הרע מהרב הקדוש, רבי מנחם מנדל מרימנוב, זכותו תגן עלינו. יום פטירתו - ל"ד בעומר, י"ט אייר
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |