נפתחה ההרשמה ל"כל המתפלל", סבב "שבועות", ניתן להירשם עד יום ד’, כ"ה בניסן, בבוקר

החלה ההרשמה ל"סבב שבועות" - ההרשמה תישאר פתוחה עד יום רביעי, כ"ה ניסן, 07.04 - מהרו להירשם

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

כל שנה רואים ניסים בהילולת רבי מאיר בעל הנס - השנה גם אתם תזכו בע"ה! לחצו כאן, השירות בחינם. רק לשלוח שמות - להתברך ולזכות לישועות בע"ה!

בע"ה בשעטו"מ החלה ההרשמה לסבב "שבועות" - ההרשמה הינה עד יום ד' בבוקר, כ"ה ניסן, 07.04 - נא להפיץ לזיכוי הרבים!!

מהות "כל המתפלל": אנשים רבים מתמודדים, לצערנו, עם קשיים שונים וזקוקים לרחמי שמים, וכידוע, הכאב האישי של אדם הנמצא בצער מביאו להזדהות אמיתית ופנימית עם זולתו המתמודד עם אותה צרה ובכך תפילתו יוצאת מעומקא דליבא.

"כל המתפלל" מקיים סבבים תקופתיים של 40 יום לתפילה הדדית של אנשים הזקוקים לאותה ישועה. לכל פניה נעשה שיבוץ פרטני לפי צרכים וישועות דומות.כל פניה כרוכה באמירה של כחמישה פרקי תהילים בכל יום מארבעים ימי הסבב.

להרשמה ל"כל המתפלל" הקליקו כאן.

גולשי האתר שיתפו אותנו בסיפורי הישועות להם זכו בעקבות הסבב, לחצו על הלינק כדי לקרוא.

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.7 (94 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


כוחה של האמת: החיזוק היומי

"רק דבר אחד אתה חייב להבטיח לי", אמר לו רבי שמעון, "תבטיח לי, שאף פעם בחייך לא יצא מפיך דבר שקר אתה חייב להשבע לי שתמיד תגיד את האמת ורק את האמת. אני מצדי מבטיח לך שבכוחה של האמת תנצל מכל רע"

נתינה וחסד בעם ישראל - זר לא יבין זאת

מעשה שהיה בשכונת מאה שערים בירושלים כאשר עסקנים הגיעו לערוך מגבית לצדקה פלונית, והתדפקו על דלת ביתו של רבי יוד'ל הולצמן, מתלמידי חכמיה המיוחדים של השכונה. כל פרוטה מיותרת שהיתה בכיסו, עשתה את דרכה באופן מיידי לצרכי צדקה

ברכת הצדיקים

זקוקים לישועה, לברכה ולתפילה דחופה? שירות חינמי של מוקד תהילים ארצי מאפשר לכם לשלוח שם לתפילה חד פעמית בחינם, בכותל המערבי, ע"י תלמידי החכמים של המוקד

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לזרע בר קיימא

זקוקים לזרע בר קיימא? מחכים להריון? לפניכם תפילה לזרע בר קיימא. שִׁיר הַמַּעֲלוֹת, לִשְׁלֹמֹה: אִם-יְהוָה, לֹא-יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ; אִם-יְהוָה לֹא-יִשְׁמָר-עִיר, שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר.
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |