זהירות - מקל ניקוי האוזניים שבביתך מסוכן מכפי שנדמה לך

אזרח בריטי בן 31 כמעט איבד את חייו בגלל שימוש במקל ניקוי אוזניים פשוט

19/04/19 | י"ד ניסן התשע"ט

 

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה עבורך. לחצו כאן

אל בית חולים בבריטניה הובהל לאחרונה בחור בן 31 אשר סבל מפרכוסים. הרופאים התקשו למצוא את מקור הבעיה, אך בשל בעיות זיכרון ועלה חשש כי הוא סובל מדלקת קרום המוח. החולה הורדם על מנת לבצע סקירת מוח והממצאים הדהימו את הרופאים.

בסקירה שנערכה לחולה נמצאה חתיכת צמר גפן קטנה שנתקעה באוזנו וגרמה לזיהום חמור שיצר דלקת קשה ומוגלה. הרופאים הוציאו את חתיכת הצמר גםן מאוזנו, ורשמו לו טיפול אנטיביוטי אינטנסיבי שירפא את הדלקת. 

כשנשאל הבחור מתי השתמש במקל אוזניים לאחרונה השיב כיי אינו זוכר, אך ציין כי הוא סובל למעלה מחמש שנים מבעיות שמיעה. הרופאים ציינו כי ייתכן וחתיכת הצמר גפן שהייתה באוזנו והזיהום שנגרם כתוצאה מכך, היו הסיבה לפגיעה בשמיעה.

החולה שהה בבית החולים חודשיים, בהם טופל באנטיביוטיקה, אשר לצד ריפוי הדלקת גם הובילה לשיפור משמעותי בבעיות השמיעה מהן סבל בחמש השנים שקדמו לאישפוזו. 

מומחה אף אוזן גרון מבית החולים פונה לציבור הרחב בהמלצה שלא להכניס לחלל האוזן מקלוני אוזניים או כל חפץ אחר על מנת לנקות את השעווה המצטברת בו. לדבריו, שעוות האוזניים נוטה לצאת מעצמה ואם אינה מצטברת באופן חריג אין צורך להסירה. למי שמעוניינים לנקות את האוזניים בכל זאת הוא ממליץ לטפטף מספר טיפות שמן (זית או שקדים), ולנקות מתנוך האוזן את השעווה שתצא כתוצאה מכך בימים שלאחר מכן

דרגו את המאמר: 

ממוצע nan (0 מדרגים)

רוצה לראות ישועות? לחצ/י כאן

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית להחלמה

מי שברך אבותינו ואמותינו אברהם יצחק ויעקב, משה ואהרן, דוד ושלמה, שרה רבקה רחל ולאה, הוא יברך וירפא את כל חולינו

צידוק הדין סגולה לבטל הגזרה

קִבְּלָה עָלֶיהָ דִּין שָׁמַיִם בְּאַהֲבָה, וְאָמְרָה: הָנִיחוּ לְגַבַּאי הַצְּדָקָה - הָקָּבָּ"ה שֶׁגּוֹבֵה בְּצֶדֶק - שֶׁיִּגְבֶּה חוֹבוֹ מִמֶּנִּי

חרדות ופחדים - 7 סגולות

מי שאחזו פחד פתאום, יאמר שלוש פעמים את הפסוק: "השם הושיעה, המלך יעננו ביום קראנו". ויש עוד 6 סגולות לחרדות ופחדים

תפילה סגולית לאהבה

פרק קל"ט בתהילים מסוגל להבאת זוגיות ואהבה. (א) לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע: (ב) אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק: 
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |