"הביקוש למטפחות ראש - זינק" מספרת שותפתה של לינור אברג'יל

הביקורת שחטפה לינור אברג'יל בעקבות הופעת בטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות "עשתה לנו טוב לעסקים" מציינת שותפתה ומוסיפה, "לינור לא כועסת."

28/05/19 | כ"ג אייר התשע"ט

שליחת שמות לתפילה וברכה בברכת הכהנים בכותל, חוה"מ סוכות 2021 - בחינם! לחצו כאן

לינור אברג'יל, מיס עולם לשעבר וחוזרת בתשובה, נבחרה להנחות את טקס הדלקת המשואות אשר נערך בליל ד' אייר (08.05). אברג'יל עלתה על הבמה כשהיא עוטה שביס, מעשה אשר גרר תגובות רבות ברשת החברתית ועורר סערה אשר הגיעה אל מחוץ לגבולות הרשת.

לינור אברג'יל, בעלת עסק מקוון בתחום האופנה, המוכר בגדים צנועים וכיסויי ראש, בחרה שלא להתייחס לביקורת שהופנתה נגדה. את דבריה הביאה חברתה הקרובה ובתו של איש העסקים רמי לוי,  יפית אטיאס, אשר היא גם שותפתה לעסקים.

השתים נפגשו במסע לאומן ושם קיבלו החלטה להקים עסק משותף לבגדים צנועים. יפית, אשר כלינור היא בעלת תשובה, סיפרה לכתבת העיתון על הפעם הראשונה בה שמה כיסוי ראש, בערב יום הכיפורים לפני עשר שנים: "אני זוכרת את הקלות והנוחות שיש בתחושה שכל השיער שלך נאסף לתוך מטפחת מטופחת ואופנתית ובאותו רגע הכרזתי 'זהו. המטפחת הזו לא יורדת לי יותר מהראש'".

 אטיאס, התראיינה לגברת ליפשיץ-קליגר בעיתון ידיעות אחרונות והתייחסה לפרשה:

"ללינור אין שום כעס על המהומה שנוצרה סביב ההופעה שלה בטקס הדלקת המשואות", אמרה בראיון. "הסערה עשתה לנו טוב לעסקים" הוסיפה וציינה "מאז שעלה הנושא לכותרות - זינק הביקוש למטפחות ראש עד שכבר יש לנו מחסור בחלק מהדגמים." 

"יש אנשים שלא הצליחו להתמודד עם היציאה של לינור מהשבלונה שבתוכה רגילים לראות אישה דתייה. ההופעה שלה שדרה סטייל של אישה עצמאית, חזקה ויפה - וזה מה שצרב למי שצרב. לינור היא אישה שהמראה החיצוני שהיא מביאה איתה - מתחבר לכל אישה. היא לא ויתרה על הסטייל, והלכה כמו שהיא מרגישה - עם המטפחת על הראש. וזה בעיניי רק מעצים את איך שהיא נראית, ומוסיף ללוק שלה. דבר אחד בטוח, נשים לא צריכות יותר להתנצל על מי שהן, וזכותה של כל אישה לשים על הראש מה שעושה לה טוב"

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.1 (37 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


מאיפה מגיעות המצוות שלך?

הרב יאישהו פינטו שליט"א מבקש שתבדוק עם עצמך מהיכן מגיעות המצוות שלך, מבאר מהי קליפת נוגה ומדגיש כי על כל אדם להישאר מי שהוא ולא לנסות להיות מישהו אחר

מה התיקון שלי?

הרב יאשיהו פינטו שליט"א על התיקון בימינו ועל כוחה של מילה קטנה אחת

"למה זה קרה לי?"

כולנו עושים טעויות, אומר הרב פנגר, אנחנו רק בני אדם. עלינו לזכור כי בכל פעם שקורה לנו משהו טוב אנחנו עתידים לצמוח ממנו.

סגולות נבחרות


סגולה גדולה מבעל המתוק מדבש

סגולה לזיווג הגון, לפרנסה, לזרע של קיימא, לרפואה ולכל הישועות - לומר 13 פעם מזמור יג בתהילים במשך 13 יום ותקובל בקשתו והיינו 13x13x13

שמע ישראל - תפילת שמע ישראל

קריאת שמע ישראל - וְאָהַבְתָּ אֵת אֲדֹנָי אֱלֹהֶיךָ בְּכָל לְבָבְךָ וּבְכָל נַפְשְׁךָ וּבְכָל מְאֹדֶךָ. וְהָיוּ הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם. עַל לְבָבֶךָ
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |