"הביקוש למטפחות ראש - זינק" מספרת שותפתה של לינור אברג'יל

הביקורת שחטפה לינור אברג'יל בעקבות הופעת בטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות "עשתה לנו טוב לעסקים" מציינת שותפתה ומוסיפה, "לינור לא כועסת."

28/05/19 | כ"ג אייר התשע"ט

 

כל שנה רואים ניסים בהילולת רבי מאיר בעל הנס - השנה גם אתם תזכו בע"ה! לחצו כאן, השירות בחינם. רק לשלוח שמות - להתברך ולזכות לישועות בע"ה!

לינור אברג'יל, מיס עולם לשעבר וחוזרת בתשובה, נבחרה להנחות את טקס הדלקת המשואות אשר נערך בליל ד' אייר (08.05). אברג'יל עלתה על הבמה כשהיא עוטה שביס, מעשה אשר גרר תגובות רבות ברשת החברתית ועורר סערה אשר הגיעה אל מחוץ לגבולות הרשת.

לינור אברג'יל, בעלת עסק מקוון בתחום האופנה, המוכר בגדים צנועים וכיסויי ראש, בחרה שלא להתייחס לביקורת שהופנתה נגדה. את דבריה הביאה חברתה הקרובה ובתו של איש העסקים רמי לוי,  יפית אטיאס, אשר היא גם שותפתה לעסקים.

השתים נפגשו במסע לאומן ושם קיבלו החלטה להקים עסק משותף לבגדים צנועים. יפית, אשר כלינור היא בעלת תשובה, סיפרה לכתבת העיתון על הפעם הראשונה בה שמה כיסוי ראש, בערב יום הכיפורים לפני עשר שנים: "אני זוכרת את הקלות והנוחות שיש בתחושה שכל השיער שלך נאסף לתוך מטפחת מטופחת ואופנתית ובאותו רגע הכרזתי 'זהו. המטפחת הזו לא יורדת לי יותר מהראש'".

 אטיאס, התראיינה לגברת ליפשיץ-קליגר בעיתון ידיעות אחרונות והתייחסה לפרשה:

"ללינור אין שום כעס על המהומה שנוצרה סביב ההופעה שלה בטקס הדלקת המשואות", אמרה בראיון. "הסערה עשתה לנו טוב לעסקים" הוסיפה וציינה "מאז שעלה הנושא לכותרות - זינק הביקוש למטפחות ראש עד שכבר יש לנו מחסור בחלק מהדגמים." 

"יש אנשים שלא הצליחו להתמודד עם היציאה של לינור מהשבלונה שבתוכה רגילים לראות אישה דתייה. ההופעה שלה שדרה סטייל של אישה עצמאית, חזקה ויפה - וזה מה שצרב למי שצרב. לינור היא אישה שהמראה החיצוני שהיא מביאה איתה - מתחבר לכל אישה. היא לא ויתרה על הסטייל, והלכה כמו שהיא מרגישה - עם המטפחת על הראש. וזה בעיניי רק מעצים את איך שהיא נראית, ומוסיף ללוק שלה. דבר אחד בטוח, נשים לא צריכות יותר להתנצל על מי שהן, וזכותה של כל אישה לשים על הראש מה שעושה לה טוב"

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.1 (37 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


מדוע באה עלינו הצרה הזו? מה רוצה מאיתנו הבורא?

"וראית את אחורי ופני לא יראו" - כשאנו חלילה מצויים בצרה, כשמגיע אלינו קושי ומחסור, אנו רואים רק את החושך, רק את הבעיה, לא מבינים את פשר הסתרת הפנים - "פני לא יראו". אולם לאחר שעבר זמן ונעשה תכלית הדבר, אז אנו מבינים לאיזה צורך עברנו את המאורעות...

לכל הייסורים או הקשיים יש זמן קצוב בלבד

בשעה שבורא עולם משגר ייסורים על האדם הוא משביע את אותם הייסורים: 'אל תתחילו לייסר את אותו האדם אלא ביום פלוני ובשעה פלונית, ולא תצאו ממנו אלא ביום פלוני, בשעה פלונית, באמצעות רופא פלוני ותרופה פלונית!'

אל תכפור בקושי שלא תגיע צרה גדולה יותר

בצר לו פנה החוכר אל הצדיק מלנטשנא זצ"ל, שנודע ברוח קודשו. אמר לו הצדיק: "רואה אני כי שורים עליך דינים במקום הזה, לפיכך באה עליך צרת האדון. אמור לו נחרצות כי אינך מסכים להוספה. אל תוסיף ולו פרוטה אחת! אם שלך הוא - יוותר האדון, ואם לא - הסתלק משם - לטובתך!"

אליהו הנביא מברך בבנים

כשהגיעו לפסוק "והגדת לבנך..." התעצבו ובנשימה אחת הרגיעו  זה את זו: "בורא עולם לא ישכחנו ועוד יזכנו בבן"

סיפור מרגש על עניית "אמן"

"מובן מאליו, שבתור יהודי-לא-דתי הופתעתי מאוד מהתשובה ומן האמונה והביטחון העז ברבי משה זצ"ל שהחולה יבריא בזכות אמירת אמן", סיפר הרופא בעל התשובה

סגולות נבחרות


סגולה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית

סגולה לכל הישועות: פתח אליהו הנביא. לפניך הנוסח המלא

סגולה נפלאה לכל נושא ועניין, פתיחת אליהו הנביא קודם התפילה - פָּתַח אֵלִיָּהוּ (הנביא זכור לטוב) וְאָמַר, רִבּוֹן עָלְמִין דְּאַנְתְּ הוּא חָד וְלָא בְחֻשְׁבָּן, אַנְתְּ הוּא עִלָּאָה עַל כָּל עִלָּאִין, סְתִימָא עַל כָּל סְתִימִין, לֵית מַחֲשָׁבָה תְּפִיסָא בָךְ כְּלָל...
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |