יממה לאחר שנפטר בנה הפעוט שנשכח ברכב, שלחה האם הודעת וואטסאפ להורי הגן

לפני כשבועיים הלך לעולמו פעוט שנשכח ברכב על ידי אמו, האם אשר משמשת כמנהלת גן, שלחה לקבוצת הורי הגן הודעת וואטסאפ ובה מסר חשוב

05/08/19 | ד' אב התשע"ט

 

השירות בחינם, ונותרו ימים ספורים. בואו לעזור לנשמות אהובים שהלכו לעולמם (למי אין?...). הקליקו כאן

לפני כשבועיים, הלך לעולמו פעוט שנשכח ברכב על ידי אמו. הפעוט אשר נשכח ברכב המשפחתי שהה ברכב הנעול יום שלם, עד שהאם אשר קיבלה תזכורת לטלפון הסלולרי שלה לאסוף אותו מן המשפחתון ונזכרה שכלל לא הוציאה אותו מן הרכב. 

הפעוט חולץ מהרכב על ידיי עובר אורח שהבחין בו בתוך הרכב הנעול וצלצל למוקד מד"א, שם התעקש המוקדן להדריך את האיש כיצד לבצע החייאה בפעוט. כשהגיע אמבולנס שהוזעק למקום הצטרפו הפרמדיקים מאמצי החייאה שלא צלחו. בבית החולים אסף הרופא, אליו פונה הפעוט, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

כתבה שהתפרסמה באתר וואלה דווח כי האם המתגוררת בעיר מודיעין עילית ומשמשת כמנהלת גן, שלחה למחרת היום הודעת וואטסאפ לקבוצת ההורים בגן שלה, על מנת לאפשר להם למנוע הישנות של מקרים דומים.  בהודעה ביקשה האם מן ההורים להיות מודעים לכך שפעוטות עשויים להיוותר נעולים ברכב, ערנותם של עוברי אורח יכולה להציל את חייו. וזהו לשון הודעתה?

"כולם מדברים על עומס החום הצפוי היום. יצאתם מהרכב? תסתכלו סביב, שחלילה לא נשכח ילד באחד הרכבים. במקרה חירום הזעיקו את כוחות ההצלה ואת ידידים. יש מעל 15,500 מתנדבים ברחבי הארץ, המתנדב שיציל את המצב יכול להיות ממש מעבר לפינה."

 

צפו ברב זמיר כהן: הצלת חיים

דרגו את המאמר: 

ממוצע 3.6 (20 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה נגד דיכאון

קראו את מזמורי קט"ז וק"ג בתהילים, וכן תפילה ליציבות הרוח. הרי הם לפניכם
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |