הרב יצחק פנגר מביא סגולות כנגד הקורונה

קראו וצפו בסגולות שמביא הרב יצחק פנגר מרבי חיים פלאג'י כנגד הקורונה

07/04/20 | י"ג ניסן התש"פ

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

ממה צריך להיזהר בשעת מגיפה?

בספר "רפואה וחיים" מביא רבי חיים פלאג'י כמה הנהגות חכמות ונכונות בשעת מגיפה. ממה צריך להיזהר בשעת מגיפה, ברור שאי אפשר להמשיך ככה את החיים.

צריך להבין שהחיים עכשיו משתבשים לכולנו, הילדים, העבודה, שלא נדבר על בעיה כלכלית, זה מפחיד, מפחיד מפחיד. תמיד היו מגיפות, יש כאלה שעשו מיליונים, יש כאלה שמפסידים מיליונים. יש כבר אחד, שמעתי, שהלך וקנה את כל המסיכות ביפן עוד לפני שהתחיל הבאלגן, כשהתחיל קצת. קנה מסיכות ב-2.5 מיליון ביפן, בקיצור, בשלב מסוים הם היו צריכים מסיכות, אז הממשלה של יפן התקשרה אליו, הוא קנה את כל הסטוק ב-2.5 מיליון, וקנו ממנו בכפול כסף, אנשים עושים פה כסף, תאמינו לי.

 

במה אני יכול להתחזק בשעת מגיפה

אנחנו צריכים להבין במה אני כן יכול להתחזק בשעת מגיפה. הרב חיים פלאג'י כותב מספר דברים:

"כל זמן שהמגיפה קיימת, להתרחק בתכלית מכל מיני כעס, דאגה ועצבון. אדרבא, תהיה שמח תמיד בכל מיני שמחה" ובספר אורח הימים הביאו את דבריו:"אל יטיל אימה יתרה בבני ביתו".

"דע שבכל מקום שיש מגיפה, מזיקים מוכנים להזיק, השם יצילנו. בפרט בשעת מגיפה שאז תלויים הרב מזיקים, והמכה הבא בכעס כוח המגיפה מתדבקת בו המגיפה". אם אתה מתעצבן, אם אתה כועס, אתה יותר פתוח עכשיו, נקרא לזה "המערכת החיסונית" שלך חלשה יותר. תשתדל בזמן מגיפה כמה שיותר להעביר על המידות, כמה שיותר להחליק עכשיו. אל תריב, אם רצית לריב, זה לא הזמן עכשיו. 

 

להתחזק בהשגחה פרטית

תחשוב כמה זה מפחיד, בבית הכנסת שלנו, לא רחוק מאיתנו, היה אדם שנכנס עם קורונה. הוא לא ידע שיש לו קורונה, אבל תחשבו עכשיו, כולם יודעים שזה הוא ובגללו כל המניין בבידוד עכשיו, 90 איש. יש להם שבועיים לחשוב עליו, מה שנקרא. אנחנו צריכים להאמין באמונה שלמה שזה לא הוא, ברור שזה הקדוש ברוך הוא, צריך להתחזק בהשגחה פרטית.

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.3 (54 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


"הפתק הזה מחזיר אותי בתשובה"

מגיפת הקורונה גרמה לכולנו לבחון מחדש את חיינו, גם רגעים שלכאורה לא עצרנו לתת עליהם דעתנו. הרב ישראל קליין שליט"א במכתב קצר אודות רגעי ההודיה היומיים שזימנה לחייו מגיפת הקורונה

מרן קנייבסקי שליט"א : "איסור חמור להכנס לביהכנ"ס להתפלל עם פלאפון שאינו כבוי"

בשעה טובה נפתחים היום בתי הכנסת, עם ישראל ייחל לחזרה לבית הכנסת, לתפילות ולשיעורי התורה. מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א פרסם השבוע מכתב מיוחד לעת זו ובו הוא קורא להקפיד על קדושת בית הכנסת, קראו את לשון המכתב

נגיף הקורונה עדין כאן

עטיית מסיכת פה ואף היא ההגנה החשובה ביותר, המאפשרת את ההקלות. חובה לעטות מסיכה בכל יציאה מהבית למרחב הציבורי ובעבודה! קראו וצפו בהנחיות. ונשמרתם לנפשותיכם

סגולות נבחרות


סגולה לישועה

סגולה לישועה גדולה ח"י צדקה בסכום גדול, עבור נשמת רבי מאיר בעל הנס ויקרא תהלים כ', ל"ג וקכ"א
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |