שלום בית

יש לכם שלום בית - יש לכם אמונה, חסר לכם שלום בית - חסרה לכם אמונה

אבא שאוהב אותך, בחר לך בדיוק את החיים שיש לך, את החלק ששייך לך בכל דבר ודבר, גם בשלום בית


25/11/20 | ט' כסלו התשפ"א

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

מדברי הרב בסרטון:

 

מהו חוסר בשלום בית?

כל חוסר בשלום בית פירושו חיסרון באמונה. אמונה זה שמח בחלקו. חלקו זה מה שהאבא בחר בשבילו בדיוק. עכשיו בתקופת הקורונה זה הניסיון, עכשיו כשאתם חיים ביחד, יום ולילה, עם הילדים, כולם בבית, עכשיו המבחן אם יש לכם אמונה או חסר לכם אמונה. יש לכם שלום בית - יש לכם אמונה, חסר לכם שלום בית - חסרה לכם אמונה. אבא שאוהב אותך, הוא בחר לך בדיוק את החיים שיש לך, בדיוק את החלק ששיך לך בכל דבר ודבר, בשלום בית הוא בחר לך את האישה הזו, עם החסרונות שלה, עם המידות שלה, הכל, מא' ועד ת'. לא רק את הטוב, אלא גם מה שנקרא לא טוב. זה חלקך ואתה צריך לשמוח בחלקך, כי אתה בעל אמונה. אתה לא שמח בחלקך? אתה לא מאמין. זה היינו הך גם לאישה. גם אישה מאמינה היא שמחה בחלקה, שזה בעלה, בדיוק כמו שהוא. עם החסרונות, עם הקשיים, עם כל הניסיון שיש לך איתו, זה חלקך.

 

אתה אדם מאמין? אז יש לך שלום בית

יש שתי אפשרויות: או מאמינים - ואז אדם שמח בחלקו, או שהוא לא שמח בחלקו  - והוא ידע שהוא לא מאמין. יש אבא שהוא משגיח עליך בהשגחה מושלמת והוא בוחר לך את החיים שלך. שמח בחלקו פירושו שהוא שמח במה שאבא בחר בשבילו. אבא בחר בשבילו את האישה המושלמת, רק היא התיקון שלו והשלמות שלו ותביא אותו להכיר את הבורא, גם בגשמיות וגם ברוחניות. לכן כשלאדם יש אמונה שלמה, הוא שמח בחלקו, הוא כל הזמן רק חי בהכרת הטוב, תודה על המתנה הזו שנתת לי, את האישה הזאת. הוא לא מעיר, הוא לא מתלונן, הוא שמח בחלקו, יש לו שלום בית.

 

אי אפשר בשתי דקות ללמד שלום בית,  צריך ללמוד וללכת לאור ההנחיות ההלכתיות ואז תדעו מה זה שלום בית.

רוצים להחזיר את השלום והאהבה הביתה? זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות! היכנסו מכאן >>>

עוד מאמרי תוכן בנושא שלום בית

X
  • © כל הזכויות שמורות