סגולה בדוקה ומנוסה לכל הישועות

הרב רביד נגר מביא את הסגולה ששמע מחתנו של הראשון לציון רבי שלמה עמאר, ומסיפורי הישועות שנקשרו בה במהלך השנים

11/10/21 | ה' חשון התשפ"ב

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

 

סגולת לימוד תורתו של 'אור החיים הקדוש' - רבי חיים בן עטר

לימוד תורת 'אור החיים הקדוש' ועליה לציונות של 'אור החיים הקדוש' ביום ההילולה שלו ובקשת בקשה אחת. ברפואה שלמה, בזיווג הגון, בזרע קודש בר קיימא וכן על זו הדרך.

עשרות אנשים, חולים אנושים שלא מצאו מזור לרפואתם, קיבלו על עצמם בהכוונה של גדולי ישראל ללמוד כל יום קבוע בספרים של 'אור החים הקדוש', זכו לישועות תוך מספר חודשים בלבד. הם קיבלו ללמוד כל יום שעה. זה קשה מאוד ללמוד כל יום שעה, כל זמן שאדם בריא יכול ללמוד 5-10 דקות ביום, אדם חולה יש לו זמן רב כי הוא במיטה, לומד כל יום שעה ורואה תוך כמה חודשים ישועה בזכות אור החיים הקדוש.

אדם שמחכה לזיווג זמן רב ועשה את כל הסגולות ששמע עליהם פנה לגדול ישראל שאמר לו ללמוד כל יום שעה בספרו של 'אור החיים הקדוש' וביום ההילולה בט"ו תמוז ילמד ל הציון, יתחתן. תוך חודשיים הכיר את בת זוגו ותוך 4 חודשים עמד תחת חופה כנגד כל הסיכויים.

קשה ללמוד את ספרו של 'אור החיים הקדוש', אבל מובא כי גם אם אתה קורא ולא מבין, הערך של הקריאה כאילו קרא אדם זוהר. כשאדם קורא זוהר, גבר, זה מזכך לו את כל הגוף. יש גדולים שאומרים שגם לנשים, אבל 'אור החיים הקדוש' יכולים גם נשים וגם גברים לקרוא וקריאה בו, אומרים גדולי ישראל, מזככת ממש כמו הזוהר הקדוש. גדולי האדמורים לומדים את התורה של 'אור החיים הקדוש'.

אור החיים הקדוש אמר כי מי שילמד בספרים שלו יזכה לזרע קודש בר קיימא, כי הכניס את כל כוח ההולדה שלו בתוך הספרים הקדושים. לא היו לו ילדים.

דרגו את המאמר: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית לבן זכר

מתפללים לבן זכר? לפניכם נוסח תפילה לבן זכר. ותִּתְפַּלֵּל חַנָּה וַתֹּאמַר עָלַץ לִבִּי בַּה', רָמָה קַרְנִי בַּה', רָחַב פִּי עַל אוֹיְבַי - כִּי שָׂמַחְתִּי בִּישׁוּעָתֶךָ. אֵין קָדוֹשׁ כַּה' - כִּי אֵין בִּלְתֶּךָ, וְאֵין צוּר כֵּאלֹהֵינוּ.

תפילה סגולית לפוריות ולזרע של קיימא

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |