סגולה גדולה למילוי משאלות

הרב פנחס ברייער מביא עדות ממקור ראשון לסגולה הגדולה והפשוטה שמביאה ישועות גדולות

 

למה לקרוא תהילים לבד כשאפשר לקרוא ביחד עם עשרות אלפי יהודים המחוברים למוקד תהילים ארצי? התחברו לווטסאפ שלנו ותצטרפו למשפחת אומרי התהילים הגדולה ביותר. לחצו כאן >>

בגיליון 'מתוק מדבש' מספר הרב פנחס ברייער את הסיפור המתוק הבא:

"יום אחד כשנסעתי במונית, פנה אלי הנהג ואמר: 'כבוד הרב, אני רוצה לספר לך דבר חידוש. אנחנו 'עם סגולה', תמיד מחפשים סגולות שונות לכל עניין ועניין, והנה מצאתי סגולה פשוטה שהיא בוודאי מסוגלת להושיע מכל דבר והיא מאוד מהנה, הרב רוצה לשמוע?' "

הרב ברייער הנהן בראשו, והנהג החל בדבריו: "קרה לי פעם שהייתי זקוק לישועה בכמה עניינים, ישבתי וקראתי ספר תהילים והנה הגעתי לפסוק: 'והתענג על ה' ויתן לך משאלות ליבך'. עצרתי וחשבתי לעצמי: 'הנה, יש כאן הבטחה מדוד המלך ע"ה, שאם אני אתענג במצוות שאני מקיים - הקב"ה יתן לי את כל משאלות הלב שלי', "אבל אז חשבתי: 'רגע אחד, באיזו מצווה אני יכול להתענג? למצוא את העונג בלימוד התורה ובתפילה זו דרגה גבוהה. בינתיים אני יכול להתענג במצוות שבת. הרי חז"ל במפורש קבעו כי יש לענג את השבת במאכל ובמשתה, ויש דעות שזוהי מצוות עשה מן התורה". 

"לכן", המשיך הנהג בסיפורו, "הלכתי וקניתי לכבוד שבת קודש מטעמים משובחים במיוחד. כיוון שאני גר לבד, החלטתי שבליל שבת אחרי הסעודה אני עורך לעצמי עונג שבת פרטי. קניתי עוגה טובה, פירות מתוקים שתיה טובה ועוד דברים טעימים. בליל שבת לאחר הסעודה הוצאתי את המטעמים, פתחתי ספר פירושים על פרשת השבוע והתחלתי להתענג על העוגה ועל הפירות והשתיה, באמצע שרתי שירי שבת, וכאשר הרגשתי תענוג גדול נשאתי את עיניי ואמרתי: 'ריבונו של עולם, אני מקיים את הציווי 'וקראת לשבת עונג' כי אתה ציווית כך, ודוד המלך הבטיח 'והתענג על ה' ויתן לך משאלות ליבך', אז אני מענג את השבת, ואתה – תן לי משאלות ליבי". 

"כבוד הרב, אתה לא יודע כמה 'דילים' נסגרו בזכות אותו עונג שבת שקיימתי", סיים הנהג את דבריו."

דרגו את הסגולה: 

ממוצע (0 מדרגים)

מקפידים על קריאת תהילים יומית, וזוכים בע"ה לישועות. להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לחצו

 

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולות תהילים קי"ט

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

סגולה לשלום בין בני המשפחה

אנו מתפללים כל הזמן לשלום בין האחים שלנו וצריכים לחשוב על הכבוד של השני. כל אחד מהאחים צריך להכיר את מעלת שאר אחיו ולתת את הכבוד בזמן ובמקום הראוי להם: איך עושים זאת? 

פרקי תהילים סגוליים - תפילה לרפואה

תפילה לרפואה, עבור כל מי שנזקק לרפואה שלמה. "יְיָ יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ יְיָ יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם".

סגולה נגד עייפות

צפו בסגולה שמביא הרב עמנואל מזרחי בשם הרב יוסף דיין זצ"ל כנגד עייפות
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |