ברכת הצדיקים

לפרטים

סיפור מרגש: מכפר מוסלמי הוא הגיע לישיבה ונישא ליהודייה

צעיר מוסלמי גילה בגיל 18 שהוא יהודי, החליט לשוב לעם ישראל ולתורת ישראל ולאחרונה נישא ליהודייה. סיפור מופלא על סגירת מעגל

02/03/19 | כ"ה אדר א' התשע"ט

עדיין לא תרמת מתנות לאביונים וזכר למחצית השקל? הקליקו כאן ונשמח להיות השליחים שלכם.

 

18 שנה גדל דניאל בכפר ערבי ככל המוסלמים, אך לא ידע על הסוד שאימו הסתירה ממנו במשך כל חייו ושכעת הוא עומד לגלותו. דניאל קיבל הצעת עבודה באתר בנייה מחוץ לכפר, ובגיל 18 הוא יצא לראשונה מהכפר. הדבר הראשון שתפס את מבטו היה בחור יהודי המניח תפילין במקום העבודה מדי בוקר.

 

"פגשתי שם בחור שהיה מניח תפילין בכל בוקר, אז שאלתי אותו מהן 'החגורות' האלה", משחזר דניאל בגיחוך. "הוא אמר לי שלא קוראים לזה חגורות, זה תפילין וכך הוא מתפלל כי הוא יהודי". דניאל התבייש על השאלה, התנצל בפני הבחור היהודי והוסיף: "אימא שלי יהודייה, אך לא ידעה שום דבר על הדת שלה".

 

חברו היהודי לעבודה נדהם לשמע המשפט האחרון של דניאל, והוא הסביר לו שלפי ההלכה היהודית הוא נקרא יהודי. "הוא לקח את זה באמת ברצינות וביקש ממני מספר תעודת זהות ומספר טלפון", מספר דניאל. הבחור היהודי ניגש לבדוק עם פרטי תעודת הזהות על אודות דניאל, ואכן התברר לו שאימו יהודייה.

 

"החלטתי לצאת מהכפר ולחזור בתשובה" 

 

"אימא שלי נפטרה כשהייתי בן שש ולעולם לא סיפרה לי דבר על היותי יהודי. האמת, שאף פעם לא ידעתי כלום על משפחתה והיא לעולם לא סיפרה על כך", נזכר דניאל. הבחור היהודי התקשר לדניאל וסיפר לו שהוא אכן יהודי. הם היו בקשר טלפוני במשך תקופה, אשר בה הוא לימד את דניאל על אודות היהדות. במקביל חברו פנה לארגון "יד לאחים" וביקש מהם לעזור לדניאל לשוב לעמו.

 

"לאחר כמה זמן פנו אליי מארגון 'יד לאחים' וניסו לעזור לי. ביקשתי מהם לעזור לי למצוא את המשפחה של אימא שלי. לאחר חצי שנה הם מצאו את משפחתי ובפעם הראשונה דיברתי עם סבתא שלי. מעולם לא הכרתי אותם, משום שהם ניתקו קשר עם אימי".

 

דניאל נשאל מדוע הוא החליט לעשות את המעבר הקיצוני הזה מהאסלאם ליהדות. הוא השיב שמעולם הוא לא היה מחובר כל כך לאסלאם, וכעת הוא מבין מדוע. "לא מצאתי את עצמי שם. ולאט לאט אחרי שגיליתי שאני יהודי, אמרתי שאני צריך לחזור בתשובה מתי שהוא, אז התחלתי לחפש סרטונים ביוטיוב של הרב זמיר כהן והרב יצחק פנגר. בשלב הזה החלטתי לצאת מהכפר".

 

דניאל יצא מהכפר, אך היה לו קשה בתחילה לחזור בתשובה. הוא מצא את עצמו ישן ברחובות, ללא קורת גג, ואז החליט להעלות פוסט לפייסבוק ולגולל את סיפורו. זמן קצר לאחר מכן פנה אל דניאל בנצי גופשטיין, מנכ"ל ארגון להב"ה, ועזר לו בתהליך החזרה לעם ישראל ולתורת ישראל. הוא נכנס ללמוד בישיבה ומשם החל את דרכו כיהודי.

 

לאחרונה הוא נישא ליהודייה, ובכך סגר מעגל בחייו, ופתח מעגל של דור נוסף של יהודים שכמעט נגדע. 

 

צפו בסיפור מדהים על לוחם חזבאללה מוסלמי שהתגייר:

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 2.3 (301 מדרגים)

ביכולתך לעזור לעילוי נשמת יקיריך! בוא והוסף להם זכויות. לפרטים לחצ/י כאן.

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


כיצד ניתן לזכות לנס בדרך הטבע?

הישועה אינה באה כשכר עבור מידת הביטחון או כסגולה למשוך נס על-טבעי, אלא כך ברא הבורא בעולם: אדם אשר שם מבטחו בהשם – השם ימלא חסרונו

איך ניתן לזכות לברכה בפרנסה?

אין אדם שלא רוצה שנכסיו יתקיימו אצלו, שתהיה ברכה בעמלו. כדי ליצור לנו מערכת הגנה כזו צריכים אנו להשכיל להבין שכל מה שיש לנו הוא מידו של הבורא

ברכות מעצימות שכדאי להתפלל מדי יום

היות והחיים רצופים בניסיונות אנחנו צריכים למצוא את הדרך לחזק את עצמנו. להעצים את האמונה ולהדק את הקשר שלנו עם הבורא. כיצד נעשה זאת? באמצעות ברכות ותפילות שמעצימות את האמונה שלנו ומחזקות אותנו לשם המשך ההתמודדות בחיים

העוצמה הטמונה בקריאת פרקי תהילים

יושב לו אדם ולבו שבור והוא לא מוצא מקום לעצמו. ואז הוא פותח תהילים ועיניו מעיינות במילים, הוא קורא פרק ועוד אחד, והוא מרגיש שמשהו אמיתי מתרחש בנפש שלו

לקראת שבת – כך תקבלו את השבת כהלכתה

והנה מגיעה כניסת שבת, האורחת הקבועה שאנחנו מקבלים אותה אחת לשבוע, והיא מביאה בכנפיה את המרגוע ואת השלווה, מעין עולם הבא. אז איך תקבלו את השבת כהלכתה?

סגולות נבחרות


סגולה גדולה מבעל המתוק מדבש

סגולה לזיווג הגון, לפרנסה, לזרע של קיימא, לרפואה ולכל הישועות - לומר 13 פעם מזמור יג בתהילים במשך 13 יום ותקובל בקשתו והיינו 13x13x13

סגולות תהילים קי"ט

פרנסה, זיווגים טובים וכל מילי דמיטב - מזמור קי"ט בתהילים יביא את כל הישועות אל חייכם ואל חיי יקיריכם

פרקי תהילים לעת צרה

אמירת תהילים - פרקים ל"ח, פ"ה, פ"ו, ק"ב - ידועה כמסוגלת לשעת צרה. פרקי התהילים לעת צרה - לפניכם

תפילה סגולית לאהבה

פרק קל"ט בתהילים מסוגל להבאת זוגיות ואהבה. (א) לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע: (ב) אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק: 
לכל הסגולות