בן ה-4 נפל אל רציף הרכבת וניצל בנס

מצלמות האבטחה תיעדו איך הילד מחליק בין הרציף לרכבת הנכנס ונופל אל רציף הרכבת

31/07/19 | כ"ח תמוז התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו כאן ואשרו

בעיר סידני שבאוסטרליה אירע לפני כחצי שנה מקרה מפחיד בו פעוט נפל ברווח שבין הרציף לרכבת שעמדה בתחנה. המקרה התרחש בתחנת הרכבת סידנהאם בסידני. התיעוד שוחרר לפרסום על ידי הרשויות רק כעת, כחלק מקמפיין בטיחות לחופשת הקיץ, המכיל סרטונים נוספים ובהם אירועים נוספים הקשורים לנושאי בטיחות.

ילד בן 4 המתין ביחד עם אמו ואחיו הפעוט לרכבת, משזו הגיעה אחזה האם את התינוק בידה אחת ואת עגלת התינוק, בידה השניה. בנה בן ה-4 פסע אל ערב הדלת הפתוחה אך במקום לעלות ולהיכנס אל הרכבת החליק אל הרווח הקיים בין הרציף לרכבת. 

על פי תיעוד מצלמות האבטחה, האם ונוסעים נוספים אשר שהו באותה עת על הרציף נופפו בידיהם אל עובדי התחנה על מנת שהללו ימנעו מן הנהג להתחיל בנסיעה. התיעוד שהותר לפרסום לא מכיל את הליך החילוץ אך מציג את הילד לאחר מכן, כשהוא יושב על ספסל בתחנה לצד משפחתו ועובדי חברת הרכבות.

לפני נתוני הרשויות באוסטרליה, כ-200 ילדים נפצעו בתחנות הרכבת של סידני בשנה שעברה, עקב תאונות הניתנות למניעה: ""כהורה, אני יודע כמה זה קשה 'ללהטט' בנסיעות עם ילדים. אבל דבר פשוט, כמו להחזיק ביד של הילד שלך במעבר בין תחנות ובעלייה לרכבת, יכול למנוע מהם להיפגע באופן קשה ואף יותר מזה".

 

צפו ברב עמנואל מזרחי: סגולה לשמירה מפחד ושמירה כללית

דרגו את המאמר: 

ממוצע 5 (4 מדרגים)

שירות תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה למי שרגליו כואבות

וַיֶּחֱלֶא אָסָא... בְּרַגְלָיו עַד-לְמַעְלָה חָלְיוֹ וְגַם-בְּחָלְיוֹ לֹא-דָרַשׁ אֶת-ה' כִּי בָּרֹפְאִים... 

תפילה סגולית לזיווג

פרקי תהילים ותפילה למציאת זיווג. תהילים קכא. יְהִי רָצון מִלְּפָנֶיךָ שֶׁתְּבַטֵּל מִמֶּנִּי כֹּל עִכּוּבִים וּמְנִיעוֹת, וְתָאִיר קַרְנִי וְתַגְבִּיהַּ מַזָּלִי

תפילת נשמת כל חי נוסח ספרד

נִשְמַת כָּל חַי תְּבָרֵךְ אֶת שִׁמְךָ יְהֹוָה אֱלֹהֵינוּ, וְרוּחַ כָּל בָּשָׂר תְּפָאֵר וּתְרוֹמֵם זִכְרְךָ מַלְכֵּנוּ תָּמִיד, מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם אַתָּה אֵל. וּמִבַּלְעָדֶיךָ אֵין לָנוּ מֶלֶך גוֹאֵל וּמוֹשִיעַ. נשמת כל חיי
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |