המוני מחלימים מעידים: ''זאת הפעולה ששינתה את חיי''

הסוד לפרנסה בשפע נחשף לראשונה…

את המכתב האישי מהרב מנדל כבר קראתם?

איך תצאו מהתקיעות בשידוכים ותגיעו לחתונה מאושרת בקרוב?

אם שלום הבית שלך חשוב לך, פשוט תעשה את זה!

אמונה וביטחון

"מי שהולך לאסטרולוגים וקוראים בכף היד, הוא טיפש"

הרב יגאל כהן בדברי מחזקים אודות הכוח של כל יהודי ויהודיה לקבוע את גורלו ולשנות את מה שנכתב במזלו עם הלידה


02/11/21 | כ"ז חשון התשפ"ב

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

יש לך ווטסאפ? הגיע הזמן להצטרף אל קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

מדברי הרב בסרטון:


המזל בו נולדתם

יש אנשים שיכולים להגיד לך לפי תאריך הלידה שלך, עברי ולועזי, שמך הפרטי, שם אביך ושם אמך: האם תהיה עשיר או עני, האם אתה אדם עצבני או רגוע, האם אתה אדם עם נטייה של יצר הרע לנשים, האם אתם אדם קנאי... כמעט את כל מבנה האישיות שלך. כל דבר בחיים שלכם אפשר לדעת לפי המערת האסטרולוגית שאתם נולדתם בה, כי כל אדם נולד במזל.

 

האברך שלא פגם בברית

אחד מהאברכים שאני מכיר סיפר לי שבחיים שלו, בישיבה, הוא לא פגם בברית. לא היה לו יצר הרע לפגם בברית, ויש לו אישה שהוא אוהב אותה והוא לא מסתכל על שום אישה אחרת. כשאני שומע סיפור כזה משהו בפנים צובט לי. איך יכול להיות שאלוקים שלך בן אדם לעולם ואין לו יצר הרע לשום דבר? הבחור התחתן בגיל 20-22 ואף פעם לא פגם בעצמו, לא פגם בברית. איך יכול להיות כזה דבר?  איך לא היה לו יצר הרע? למה לי יש יצר הרע? למה לאחרים יש יצר הרע? 


למה אחד כזה ואחר אחר?

למה בן אדם נולד למשפחה עשירה ובן אדם אחר נולד למשפחה עניה? למה חברה שלך התחתנה בגיל 20 עם בחור מקסים וטוב ואת כבר בגיל 24 ומתקשה עדין, עדין לא מצאת את הבחור שלך? למה באתי לעולם? זו שאלה שכולנו שואלים, זו שאלת השאלות.

"צדיק ורע לו, רשע וטוב לו", איך יכול להיות שבן אדם עכשיו שומר שבת כל החיים שלו, מקיים תורה ומצוות והוא עני מרוד, אין לו מה לאכול. והחבר שלו, יש לו בלי סוף. היה פעם שיר של זוהר ארגוב, 'לא תוכל אדם לדעת ולא לחקור סוד המזלות... ואל תחפש ללמוד את סוד המזלות. כל מה שנותר לך הוא, רק לצפות שבעתיד הלוואי ותתגשמנה התקוות".אתם יכולים לשנות הכל

מי שהולך לאסטרולוגים, סליחה ומחילה מכבודכם, הוא טיפש. מי שהולך לקורא בכף היד - אמרתי לכם לא לחפש קווים ביד. בורא עולם לא מעניינים אותו הקווים ביד, אתם יכולים לשנות הכל. זה מה שאני בא ואני צועק: "אתם יכולים לשנות את הקווים ביד". אם נולדת במזל של חתונה בגיל 25, את יכולה להפוך את זה ל-22. אם נולדת במזל להתחתן עם בעל עצבני, את יכולה להפוך את זה ללהתחתן עם בעל רגוע. 

 

למה בן אדם נולד בלי יצר הרע לנשים? 

לאם אחד אין יצר הרע לנשים. אין לו יצר הרע לאינטרנט, אין לו יצר הרע לסרטים לא יפים, אין לו יצר הרע לנשים אחרות. יש לו אישה אחת, הוא אוהב אותה אהבת אמת, וזהו. והשני, יש לו אישה אבל הראש שלו כל הזמן.. הוא אומר: "אני מטורף". אנשים באים אלי ואומרים לי, הרב... . אני שואל: "אתה נשוי?" והוא משיב: "אני נשוי, זה לא מספיק לי". יש לו יצר הרע מטורף. למה? למה לזה יש יצר הרע?

למה זה עובד כמו חמור ולא גומר את החודש, והאחר עושה שתי עסקאות בחודש ומרוויח מאה- מאתיים אלף שקל בחודש. למה? למה זה נולד בריא וזה נולד חולה? למה זה נולד גבוה וזה נולד נמוך? למה זה נולד יפה וזה נולד מכוער? למה זה נולד רזה וזה נולד שמן? שאלות של החיים.

 

מה התשובה?

התשובה היא שלכל אחד יש תפקיד בעולם. אדם שבגלגול הקודם היה צדיק, לא נגע בנשים, לא התעסק בנשים. היה לו יצר הרע ולא התעסק, אבל הייתה לו בעיה אחרת של לימוד תורה, למשל, הא לא למד תורה מספיק. הוא יורד לפה בגלגול עוד פעם, אבל אלוקים לא נותן לו יצר הרע של עריות. הוא לא נותן לו יצר הרע של שטויות. הוא לוקח לו את היצר הרע כי הוא תיקן את זה בגלגול הקודם שלו. הוא מביא לו יצר הרע של ביטול תורה - אל תלמד תורה.

אותו דבר בבן אדם שיש לו יצר הרע לגנוב. למה לזה יש תאוה לגנוב ולשני אין תאוה לגנוב? התשובה היא פשוטה אחים יקרים, כל אחד יש לו סדר. יכול להיות שבגלגול הקודם היה לך בעל טוב, התחתנת בגלגול הקודם בגיל 20, קיבלת בעל מקסים, בעל טוב. אבל לא כיבדת אותו, או יכול להיות חלילה שזילזלת בו. לא כיבדת את המתנה שאלוקים נתן לך. אז את באה עכשיו בגלגול הזה ואלוקים אומר לך: את תחכי עכשיו בשביל הבעל, תתחתני בגיל קצת יותר מאוחר, כדי שאז תלמדי להעריך את בעלך.

 

יש לך ווטסאפ? הגיע הזמן להצטרף אל קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

אמונה וביטחון

מסר מצמרר לעם ישראל מהאב ששיכל את ילדיו בתאונה

אמונה וביטחון

''רק כשהגעתי לצומת הבנתי ש'מסע המוות' שלי הסתיים...''

אמונה וביטחון

בשבת הקרובה: ''רק כך תזכו באמת לכל הישועות''

אמונה וביטחון

זקוק לתפילות שלכם: יניב מעודד התבשר על מות ילדיו ז''ל

אמונה וביטחון

הפעוטה אדל הובאה למנוחות: "אין לנו שום תלונות על הקב"ה''

אמונה וביטחון

המסע שלא כל אחד זוכה לעבור - עכשיו בהישג ידכם!

אמונה וביטחון

האב השכול מנתיבות: "זכינו לגדל נשמה קדושה 6 וחצי שנים"

אמונה וביטחון

למה אתם מקיימים מצוות?

אמונה וביטחון

ממד הזמן קיים רק בעולם הזה

אמונה וביטחון

למה אתם הולכים לקבל ברכה מהרב?

אמונה וביטחון

הלכתי לאסטרולוג שאמר לי: "אתה תהיה לך פרנסה בדוחק", האם זה נכון?

אמונה וביטחון

"מי שהולך לאסטרולוגים וקוראים בכף היד, הוא טיפש"

אמונה וביטחון

אדם חייב לעבור ניסיון לפני שהוא עולה מדרגה רוחנית

אמונה וביטחון

חוכמת הכוכבים והמזלות של חכמינו הקדמונים

אמונה וביטחון

כל יהודי עובר עשרה ניסיונות קיומיים

עוד מאמרי תוכן בנושא אמונה וביטחון

X
  • © כל הזכויות שמורות