סגולות מנוסות לזרע של קיימא

סגולות בדוקות ומנוסות מגדולי המקובלים לזכות לילדים ולזרע של קיימא

 

תהילים נגד טילים - הצטרפו לקבוצות הווטסאפ שלנו - עם ישראל וכוחות הביטחון זקוקים לזכויות בקריאת התהילים! קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

א. קידושין בטבעת כסף

 

מנהג ירושלים עיר הקודש לקדש את הכלה בטבעת של כסף דווקא, שתהייה עגולה מבפנים ומרובעת מבחוץ. מקובל שזוהי סגולה נפלאה לזרע של קיימא, שאפילו אם הכלה עקרה - תוכל ללדת.

 

ב. כתיבת ספר תורה

 

סגולה למי שאין לו בנים, לכתוב ספר תורה. יש לכך רמז מהתורה הקדושה: ''זה ספר תולדות האדם'', מובא בספרים הקדושים מעשה על אדם שלא היו לו בנים ונתן כסף לסופר שיכתבו עבורו ספר תורה ונפקד בילדים לאחר 16 שנות עקרות. כמו כן כתוב, שמי שקונה ספרים (ספרי קודש) ומשאילם לאחרים - הקב''ה נותן לו בנים.

 

ג. הפטרת ראש השנה

 

אשה עקרה תאמר בערב שבת לאחר הדלקת נרות את ההפטרה של יום ראשון של ראש השנה, מ''ויהי איש מן הרמתיים'' ועד ''וירם קרן משיחו''. כדאי גם להתבונן ולהבין את הכתוב בהפטרה ותתן קודם הדלקת הנרות כמה פרוטות לצדקה.

 

ד. הכנסת אורחים

 

סגולה לזכות לבנים היא להדר במצוות הכנסת אורחים, כדוגמת אברהם אבינו שהידר מאד במצוות הכנסת אורחים וזכה בזכות זה לבן זכר.

 

ה. שילוח הקן

 

סגולה לזרע של קיימא - לקיים מצוות שילוח הקן שהשכר שלה בעולם הזה הוא בנים. כמו שנאמר: ''שלח תשלח את האם'' ומה השכר שלך? ''ואת הבנים תקח לך''.

 

ו. תוספת שבת

 

רבינו האר''י ז''ל אמר שסגולה נפלאה לזכות לבנים היא להיזהר ולהזהיר אחרים על תוספת שבת בערב שבת ובמוצאי שבת.

 

ז. שמות הכתובה

 

ראוי לדקדק בשמות הכתובה ולכתוב את השם העברי של בני הזוג וכן לכתוב ''המכונה'' - אם יש לאחד מהם כינוי קבוע במקום שמו. חוסר דקדוק בכתיבת השמות יכול לגרום לעיכוב בזרע של קיימא.

 

ח. ברכת כהנים

 

סגולה בדוקה ומנוסה לזכות לבנים, היא שיבקש הבעל משני כהנים בארץ ישראל לפרט את שמו ושם אשתו יום יום לפני ברכת כהנים וכן מוהל או סנדק לפני ברית המילה, יזכירו את שמותיהם לישועה. 

 

דרגו את הסגולה: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילת הודיה לבורא עולם - קראו תודה לבורא עולם

תפילת הודיה מיוחדת לבורא עולם, מכל הלב. ריבונו של עולם - תודה. תודה שאני עומדת כאן ומודה לך, וכל מה שאומר יהיה כאין וכאפס לעומת כמה שאני באמת צריכה להודות לך. הרי על הכול אני צריכה להודות לך

סגולה נגד עייפות

צפו בסגולה שמביא הרב עמנואל מזרחי בשם הרב יוסף דיין זצ"ל כנגד עייפות
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |