"מה פתאום לבלוע?! כדורים לגרון יש למצוץ" – מרשם לחיים

אל "תבלע" את החיים שלך, "תמצוץ" אותם לאט, תרגיש כל יום, תנצל אותו, תתמקד ביעדים שלך – וההצלחה שלך בדרך. רק נותר לך לפתוח לה את הדלת

05/01/19 | כ"ח טבת התשע"ט

 

השירות בחינם, ונותרו ימים ספורים. בואו לעזור לנשמות אהובים שהלכו לעולמם (למי אין?...). הקליקו כאן

בחור צעיר הגיע אל הרופא. "מה לך?" שאל הרופא, אך תשובה לא קיבל. שפתיו של החולה דובבות אולם קול לא נשמע. צרוד הוא לחלוטין, גרונו דלוק. הרופא לא התרגש, יש בידיו תרופת פלאים. רשם לחולה כדורים לגרון, "הם גם טעימים, מחר תרגיש הקלה, מחרתיים שיפור, בעוד שלושה ימים תבוא", אמר.

בחלוף שלושה ימים הגיע החולה כששפתיו כדג, השמיע ציוץ רפה ומעורר רחמים וביקש עוד כדורים. התפלא הרופא: "שמע, מקרה כזה עוד לא היה! לא חל שום שיפור? לא הייתה הטבה? לא יכול להיות! לקחת את כל הכדורים?!"

בקושי שמע הרופא את התשובה: "במסירות נפש, דוקטור! כל כך קשה היה לי לבלוע אותם!" "לבלוע?!" הזדעזע הרופא, "מה פתאום לבלוע?! כדורים לגרון יש למצוץ!" (הרב שלום מאיר וולך)

יש פעמים בהן אנו מתפללים ובולעים מילים, לומדים למבחן ותוך כדי משחקים בטלפון, מקיימים מצוות וחושבים על ארוחת הערב... במקום "למצוץ" את הדבר אנו "בולעים" אותו. כדי להירפא מכאב גרון, כדי שתהיה השפעה לכדור, צריך למצוץ אותו. כדי להצליח, לקבל ישועה צריכים אנו להתמקד במעשה עצמו בשעת המעשה, לא לחטוף את המעשה ולעשות אותו שולי.

כשם שאתה רוצה שיקשיבו למילים שאתה אומר, לדעה שלך, שיתרכזו בעצה שאתה נותן, כך גם אתה תתנהג אל האחר, תתרכז בדבריו, תסיר כל מחשבה אחרת ותיתן הרגשה טובה. כדי לקבל ישועה צריכים אנו למרכז את כל המחשבה בבקשה שלנו כדי שבורא עולם ימרכז את עצמו אלינו.

אל "תבלע" את החיים שלך, "תמצוץ" אותם לאט, תרגיש כל יום, תנצל אותו, תתמקד ביעדים שלך וההצלחה שלך בדרך... רק נותר לך לפתוח לה את הדלת...

מתוך הספר "החיזוק היומי". לרכישת הספר השני של "החיזוק היומי" יש ליצור קשר בטלפון - 0525581133

 

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.1 (135 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


אין מקרה בעולם

מה גילה הסטודנט יואב כאשר חיפש את קברו של הרב ישראל משקלוב?

פרנסה מן השמים

צריכים אנו לבטוח בבורא שייתן לנו את פרנסתנו ברווח כך נוכל לפנות זמננו לתורה ולמשפחה

סגולות נבחרות


סגולה לזכות לבנים

סגולה ממרן החיד"א, ביום שתטבול האישה תתן שמן לעילוי נשמת רבי מאיר ותאמר קודם את הנוסח הבא

8 סגולות ללידה קלה

מחפשת סגולה ללידה קלה, שתסתיים בהצלחה ובלידה תקינה בע"ה? קראי את 8 הסגולות שאספנו עבורך

סגולה לאריכות ימים

...ותבטל מעלינו כל גזירות קשות ורעות, ובצל כנפיך תסתירנו, ונהיה בריאים בכל אברינו וגידינו, ותשמרנו מכל צרה, ומכל פחד, ומכל חולי
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |