ליום זה, ג’ אייר, סגולה לפרנסה וישועות גדולות

סגולה מיוחדת ביום פטירתו של הרבי מקרסטיר ג' אייר, המסוגלת לכל הישועות ולפרנסה בפרט

08/05/19 | ג' אייר התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

הרב ישעיה שטיינר, המכונה הרבי מקרסטיר, נולד בשנת תרי"ב בכפר סאברין (סלובקיה). בגיל שלוש נפטר אביו ובגיל 12 נשלח לשמש את האדמו"ר רבי צבי הירש פרידמן מליסקה, והיה מתלמידיו של האדמו"ר רבי חיים הלברישטאם מצאנז (הדברי חיים). הרב ישעיה שטיינר התפרסם כ"בעל מופתים" לאחר מותו רבו, ואלפי חסידים פקדו את קרסטיר בה החל לשמש כאדמו"ר. הרב נפטר בג' אייר תרפ"ה.

"גדולי הדור של אותה תקופה העידו עליו שיש לו שביל מיוחד עבורו בשמיים, ושמה שהוא מבקש בשביל עם ישראל - מתקבל" אומר הרב רפאל אביטן, "הוא שמר את ברית הקודש בשלמות גמורה. צדיקים העידו עליו שהיה בעל חסד עצום. ר' ישעיה היה מארח בחצר ביתו מאות אנשים ולפעמים גם אלפים בכל יום, ומאכיל אותם. הוא בעצמו היה חותך לחם, מגיש מרק ועושה טובות ליהודים יותר ממה שהוא יכול, כל ימי חייו. אמר 'אני עושה למעלה מהיכולת שלי לעזור לבנים שלך, ובמידה כנגד מידה אני מבקש שתעזור גם אתה לילדים שלך - למעלה מהיכולת'".

עוד מוסיף הרב ומציין, כי צדיקי דורו של הרבי מקרסטיר חיברו תפילה מיוחדת שיש לומר כלשונה  לאחר הדלקת נר לכבוד הצדיק, המסוגלת לכל הישועות ובפרט לענייני הפרנסה. נוסח התפילה:

דרגו את המאמר: 

ממוצע 5 (3 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


כיצד יצליח בבניית בית בהצלחה?

יַעֲמֹד וְיֹאמַר שֶׁבּוֹנֶה הוּא בַּיִת זֶה לְשֵׁם ה', דְּהַיְנוּ שֶׁבְּבַיִת זֶה יִשְׁמֹר מִצְווֹת ה' כָּרָאוּי לְבַיִת יְהוּדִי
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |