החולה נרפא ממחלתו בעזרת הצמח הזה

גוראן פבלוביק לא האמין כי העצה שקיבל מאיש זקן תרפא אותו מקדחת השחת ממנה סבל במשך שנים

26/05/19 | כ"א אייר התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

"מי שהתמודד אי פעם עם קדחת השחת יודע כי מדובר באחת המחלות הכי מטרידות שיש" כתב גוראן פבלוביק בפסוט שפירסם ובו סיפור החלמתו מן המחלה. הפוסט שפרסם ונגע בבעיה המשותפת לאנשים רבים, התפשט כאש בשדה קוצים והגיע לכל רחבי הגלובוס.

"כל חיי סבלתי מקדחת השחת" כתב פבלוביק, "לפני מספר שנים גילה לי איש זקן סוד שהיה שמור במשפחתו במשך שנים: עלי סרפד. הזקן יעץ לי לקטוף את העלים הדוקרניים מיד עם תחילת האביב, לשפשף בהם את גופי אחת לשבוע ולחזור על המעשה במשך מספר שבועות."

פבלוביק מודה כי בתחילה התקשה לקבל את עצתו של הזקן, "אבל אז, ככל שחשבתי על כך יותר, הבנתי שאין לי מה להפסיד. מה כבר יכול לקרות למערכת החיסון שלי, שלא קרה לה עד עכשיו?" מרגע שהחליט לאמץ את העצה שקיבל, התמיד פבלוביק במלאכה וראה מזור למחלתו: "היום אני שלוש שנים אחרי ה"טיפול" והמחלה לא חזרה מאז." ציין בסיפורו.

במקרא מוזכר הסרפד פעם אחת בספר ישעיהו נה יג: "תחת הנעצוץ עלה ברוש ותחת הסרפד עלה הדס והיה לה' לשם לאות עולם לא יכרת." בישראל משמש הסרפד כמזון בהמות ונפוץ בטבע.

אנשי מקצוע שנשאלו אודות הטיפול בעלי הסרפד מציינים כי הסרפד מכיל היסטמין וחומצה המסייעים בהורדת רמת הרעלים בגופינו. ברפואה הטבעית מוכרים יתרונותיו של צמח הסרפד כבר אלפי שנים. הוא משמש לניקוי רעלים, לטיפול בדלקות מעי ובעיות ספיגה. צמח הסרפד מסייע בטיפול בדלקות שתן, ובשל היותו משתן תורם גם לטיפול בבצקות. הצמח העשיר בברזל משמש גם לטיפול באנמיה הנגרמת מחוסר ברזל. נמצא כי הצמח מסייע גם לאלרגיות במערכת הנשימה ולאטופיק דרמטיטיס (אלרגיה של העור).

דרגו את המאמר: 

ממוצע 3.8 (231 מדרגים)

מומלץ!!! תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


רימון, לא רק בראש השנה

סגולותיו של הרימון נחקרות כבר שנים רבות והממצאים חד משמעיים: רימון מסייע להחלמה ולשמירה על הבריאות

תמר? עם כל דבר

בניגוד לסברה הרווחת, אכילת 2 תמרים ביום לא רק שאינה מעלה את רמת הסוכר בדם, אלא גם מסייעת בשמירה על בריאות הלב

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לפוריות ולזרע של קיימא

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן

סגולה נגד מלשינים

סגולה נגד מלשינים לומר תהילים פרק ק"מ שחיבר דוד המלך על המלשינים, בפרט על דואג שהיה ראש הקושרים

סגולה לשמחה

לקרוא תהילים פרק קד פסוק לד ולכוון ל"שמע ישראל"
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |