החולה נרפא ממחלתו בעזרת הצמח הזה

גוראן פבלוביק לא האמין כי העצה שקיבל מאיש זקן תרפא אותו מקדחת השחת ממנה סבל במשך שנים

26/05/19 | כ"א אייר התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

"מי שהתמודד אי פעם עם קדחת השחת יודע כי מדובר באחת המחלות הכי מטרידות שיש" כתב גוראן פבלוביק בפסוט שפירסם ובו סיפור החלמתו מן המחלה. הפוסט שפרסם ונגע בבעיה המשותפת לאנשים רבים, התפשט כאש בשדה קוצים והגיע לכל רחבי הגלובוס.

"כל חיי סבלתי מקדחת השחת" כתב פבלוביק, "לפני מספר שנים גילה לי איש זקן סוד שהיה שמור במשפחתו במשך שנים: עלי סרפד. הזקן יעץ לי לקטוף את העלים הדוקרניים מיד עם תחילת האביב, לשפשף בהם את גופי אחת לשבוע ולחזור על המעשה במשך מספר שבועות."

פבלוביק מודה כי בתחילה התקשה לקבל את עצתו של הזקן, "אבל אז, ככל שחשבתי על כך יותר, הבנתי שאין לי מה להפסיד. מה כבר יכול לקרות למערכת החיסון שלי, שלא קרה לה עד עכשיו?" מרגע שהחליט לאמץ את העצה שקיבל, התמיד פבלוביק במלאכה וראה מזור למחלתו: "היום אני שלוש שנים אחרי ה"טיפול" והמחלה לא חזרה מאז." ציין בסיפורו.

במקרא מוזכר הסרפד פעם אחת בספר ישעיהו נה יג: "תחת הנעצוץ עלה ברוש ותחת הסרפד עלה הדס והיה לה' לשם לאות עולם לא יכרת." בישראל משמש הסרפד כמזון בהמות ונפוץ בטבע.

אנשי מקצוע שנשאלו אודות הטיפול בעלי הסרפד מציינים כי הסרפד מכיל היסטמין וחומצה המסייעים בהורדת רמת הרעלים בגופינו. ברפואה הטבעית מוכרים יתרונותיו של צמח הסרפד כבר אלפי שנים. הוא משמש לניקוי רעלים, לטיפול בדלקות מעי ובעיות ספיגה. צמח הסרפד מסייע בטיפול בדלקות שתן, ובשל היותו משתן תורם גם לטיפול בבצקות. הצמח העשיר בברזל משמש גם לטיפול באנמיה הנגרמת מחוסר ברזל. נמצא כי הצמח מסייע גם לאלרגיות במערכת הנשימה ולאטופיק דרמטיטיס (אלרגיה של העור).

דרגו את המאמר: 

ממוצע 3.8 (231 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית לפני הטבילה

תפילה מומלצת לפני הטבילה במקווה. רבונו של עולם, גלוי וידוע לפניך שקיימתי מצותך בשמירת ימי נידות וספרתי שבעה נקיים

סגולה נגד פחד

יאמר תפילת 'עלינו לשבח' ואחריה יקרא פסוק כ"ה בפרק ג' בספר משלי

סגולה לזרע בר קיימא

סגולה לזרע בר קיימא להדליק 3 נרות לנשמת יעקב אבינו, יששכר בן יעקב, לאה אמנו ולתת צדקה ליד כל נר. לאחר מכן לקרוא פסוקים י"ב-י"ח מפרק ל' בספר בראשית
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |