ביקור בציון - סגולה להיפקד בילדים

סיפור חייה של הצדקת מרים מזרחי, הידועה בכינוי מרים הכובסת, אשר הפוקדים את קברה זוכים לראות פרי בטן

06/12/19 | ח' כסלו התש"פ

 

עשרות אלפי הצטרפו לתהילים יומי במייל. קוראים תהילים ורואים ישועות. להצטרפות לחצו

הגברת מרים מזרחי נודעה בירושלים ככובסת ומיילדת, אך לא זכתה בפרי בטן משלה. כיוון שעבדה גם בביתו של רבי שלמה גולדמן, האדמו"ר מזוועהיל זיע"א, התייצבה בפניו יום אחד וביקשה את ברכתו לזרע של קיימא. למרות הבקשה, סירב הצדיק להעניק לה ברכה, אך הגברת מזרחי לא ויתרה והפצירה בו, בבכי ובתחנונים, כי יברך אותה בפרי בטן. הצדיק לא נענה לבקשת אך מירר בבכי עמה.

לאחר ששאלה אותו הגברת מזרחי, שוב ושוב, מדוע אינו מוכן לברך אותה בפרי בטן, השיב לה הצדיק כי אם תביא לעולם ילד, הוא ילך לעולמו כשיגיע לגיל מצוה, על כן הוא אינו מברכה. גברת מזרחי לא ויתרה על מבוקשה גם לאחר ששמעה את דברי הרב, והוא נעתר לבקשתה ובירך אותה בפרי בטן.

מספרים בירושלים כי כפי שחזה הרב, בהגיעו של הילד למצוות חלה ונפטר. ומרים, למרות האבל על מות בנה היחיד, הקדישה את חייה למעשי חסד. ואילו הרב, הפנה מאז את כל הפונים אליו לקבל ברכה לפרי בטן אל הצדקת, מרים הכובסת, באומרו כי ברכתה תעניק להם את מבוקשם.

בשנת תשכ"ו (1966) הלכה הצדקת לעולמה, והידיעות אודות צדיקותה וגמילות החסדים עברו מפה לאוזן ורבים החלו לפקוד את קברה. מפה לאוזן עברה השמועה כי מי שפוקדים את ציונה ומבקשים ברכה לפרי בטן, זוכים לקבל את מבוקשם, בתנאי אחד. אחרי הביקור בציון, הצדקת פוקדת בחלום את המבקשת פרי בטן, ומודיעה לה ברמז אם נעתרו בשמים לתפילתה. אם לא פקדה הצדקת את המבקשת בחלום, שערי השמיים נותרו נעולים.

קברה של הגברת מרים מזרחי, בת ממה, נמצא בגוש 3 בחלקה 05 בהר המנוחות. כדי להגיע אליו, יש להיכנס בכניסה הראשית ולהמשיך עד לחניון הגדול. שם יש לעלות במדרגות ליד ציונו של הרב משאש שיע"א, ואז לפנות שמאלה. לאחר 45 מטרים, לפנות ימינה ולעלות במדרגות. בסוף גרם המדרגות, יש להמשיך ישר כ-30 מטר עד להגעה לגוש 3 ולחלקה 05, שנמצאת בסוף שורת עצי הברוש משמאל, והציון נמצא תחת סככת הברזל.

המונים נוהגים לפקוד את הציון ביום מותה, כ"ד טבת, כסגולה להיפקד בילדים.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.3 (35 מדרגים)

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


צביקה הדר: "התורה היא של כולנו"

בעקבות ביטול מופע ההתרמה לאגודת "עזרה למרפא" של הרב פירר ופרסום מכתב בנושא לקהל עוקביו ברשת החברתית, התראיין השחקן צביקה הדר לעיתון מקור ראשון

אנו חבל ההצלה של האחר

לא תמיד אנו מבינים מדוע הקושי הגיע אלינו, לפעמים הוא בא כדי לחשל אותנו, ולהיות אנו בעצמנו חבל ההצלה של האחר

מתי אדם מודה? כשיש לו חיסרון

בורא עולם רוצה אותך קרוב אליו, לכן לא תמיד נותן לך את כל צרכיך, אולם אם תתפלל, תתן הודיה, תדבר עם הבורא, תכניס אותו לחייך, גם כשיש לך, גם כשהכול טוב, הוא ידאג שהטוב הזה לא ימוש מביתך

הסוד לישועה - ביטחון בבורא בכל מצב

כשיש לאדם על מי לסמוך, הוא כביכול "מזניח" את ביטחונו בבורא עולם, וכל יהבו וביטחונו על אותו אדם. אף שיש לאדם קשרים וכישורים, צריך הוא לשים קודם את ביטחונו בבורא, וכשיש לאדם ביטחון גמור בקב"ה הוא יזכה לישועות רבות

סגולות נבחרות


סגולה למי שרגליו כואבות

וַיֶּחֱלֶא אָסָא... בְּרַגְלָיו עַד-לְמַעְלָה חָלְיוֹ וְגַם-בְּחָלְיוֹ לֹא-דָרַשׁ אֶת-ה' כִּי בָּרֹפְאִים... 

תפילה סגולית לפרנסה בשפע

אַתָּה הוּא הָאֶלֹהִים הַזָן מִקַרְנֵי רְאֵמִים וְעַד בֵּיצֵי כִינִים, וְאַתָּה הוּא הַמֵכִין כָּל צָרְכֵיהֶם, וּנוֹסָף עַל הַצְרָכִים הַהֶכְרֵחִיִים אַתָּה הוּא הַנוֹתֵן בּמִילוּי וָרֶוַח וְעוֹשֶׁר וְכָבוֹד.
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |