5 סגולות לפרנסה בחנוכה

לפניכם חמש סגולות מועילות במיוחד לפרנסה בשפע, המיוחדות לזמן זה של חנוכה

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

ימי החנוכה הם ימי שפע, שמסוגלים להרעיף על האדם את כל הישועות שהוא מבקש מה'. ולכן בימים אלו חזקה על האדם שיתחזק בתפילות ותחנונים לפני ואחרי ההדלקה, ולא יכלה את הזמן היקר על דברים פעוטי ערך.
לאחר ההדלקה, טוב להתפלל ולהרבות התבוננות על אור הנרות, שבו טמון האור הגנוז שעתיד הקב"ה לגלות לעולם. מרגע ההדלקה חשוב שלא לבצע שום מלאכה במשך כחצי שעה, ורק להתפלל ולבקש את בקשותינו לפני בורא עולם, וזוהי שעת רצון מלפניו יתברך להתפלל על רפואה, זיווג, פרנסה טובה, בריאות, זרע קודש וכל הישועות שאדם צריך להן.
לפניכם חמש סגולות מועילות במיוחד לפרנסה בשפע, המיוחדות לזמן זה של חנוכה.
1. אל מול אורם הקדוש של הנרות, טוב להרבות בתפילה על הפרנסה, היות וימים אלו מסוגלים עד מאוד לזכות את האדם בפרנסה בנקל, בשפע ולפי שורש נשמתו. הרמז לכך נמצא בפסוק מבראשית מז: 'לחם לפי הטף' – טף בגימטריא זה חנוכה (אביעה סגולות עמוד 217), וטוב להתפלל בהרחבה ככל שניתן, ולבקש מה' שייתן לנו עבודה שמתאימה לכישורינו, אופיינו ויכולותינו.
2. סגולה המובא מאת רבינו מימון, אביו של הרמב"ם: לטגן סופגניות בכמות גדולה של שמן, זוהי סגולה לשפע של פרנסה, במשך כל השנה כולה.
3. ראשי התיבות של הברכה 'להדליק נר חנוכה' יוצרות את המילה נחל – שעל פי הקבלה מדובר בשם קדוש. במילים אלו טוב לכוון בשם זה (מבלי להוציאו מפינו, אלא רק לחשוב עליו) ודבר זה מסוגל למשוך שפע רב על האדם. כמו נחל נובע של ברכה והצלחה בפן הגשמי.
4. כשאדם מברך את הברכה 'שעשה ניסים לאבותינו', צריך שיחשוב על נס כלשהו שהוא רוצה שהקב"ה יעשה עבורו, ואם יבטח באמונה שלימה – מובטח לו שבקשתו תתגשם.
5. בהמשך לסעיף הקודם, ה'קדושת הלוי' כותב שטוב לעמוד מול נרות החנוכה, ולחלום על דברים טובים שאנחנו רוצים שיקרו, ולדמיין אותם מתרחשים במציאות. ודבר זה מסוגל ביותר למלא משאלותיו.

מוקד תהילים ארצי בתפילה מיוחדת לפרנסה עבורך! אלפי אומרי תהילים יקראו פרקים כהצלחה לפרנסתך והצלחת ביתך בשפע גשמי ורוחני. לפרטים הקליק/י כאן >>דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.7 (127 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

חנוכה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


זאת חנוכה - יום של ישועות

היום הזה מוגדר על ידי גדולי החסידות כיום של יושעות, יום בו אתה יכול לפנות לקב"ה ולבקש כל מה שחפץ לבך

נס: הנער התעורר רגע לפני שאיבריו נתרמו

טרנטון מקינלי, נער בן 13, שהה בתרדמת בבית חולים באלבמה. הרופאים החליטו לתרום את איבריו, אך רגע לפני שניתקו אותו ממכשיר ההנשמה לצורך כך – התחרחש הנס המופלא והנער פקח את עיניו

תפילה נפלאה לחנוכה

בימי החנוכה, ימי האור, יש עת רצון עצומה לקבלת התפילות, ובפרט בחצי השעה לאחר ההדלקה. אמרו רבותינו שראוי לשבת בזמן הזה מול הנרות ולהעתיר בתפילה לבורא עולם. הבאנו לפניכם תפילה נפלאה שנכתבה במיוחד לחנוכה מאת הרב הגאון יאשיהו פינטו

נרות חנוכה – לא מה שחשבתם

חג חנוכה ניחן בסגולות רבות, ביניהן סגולה לילדים מחונכים ויראי שמיים. אך מעבר לסגולה, נרות חנוכה מהווים עבורנו הדרכה נפלאה לחינוך ילדים

מבחר סגולות מיוחדות לחג חנוכה

ימי החנוכה הקדושים מסוגלים מאוד לניסים, יש בהם כוח להפוך את החושך לאור, את היגון לישועה ואת האנחה לניסים. בימים אלו, של עת רצון עצומה, נהגו ישראל בסגולות רבות. לפניכם מבחר סגולות מיוחדות לחג החנוכה

בימים ההם, בזמן הזה - קבלו כמה רעיונות שיאירו לכם את החג

חג חנוכה חל בתקופה החשוכה ביותר בשנה, כאשר גנרל חורף משרה אווירה של דכדוך ועצבות. דווקא בתקופה זו עשה עמנו השם ניסים נפלאים, שהאירו את חיינו אז וממשיכים להאיר את חיינו גם כיום. חג חנוכה מלא במשמעות ותוכן רוחני, שכדאי לשתף בו את המשפחה. לפניכם כמה רעיונות שיאירו לכם את החג

סגולות נבחרות


תפילה ללידה קלה + סגולות

תפילה וסגולות ללידה קלה ומוצלחת, כולל פרק תהילים ללידה קלה. יש לקרוא לפני לידה או אפילו בחדר לידה. לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד: יַעַנְךָ יְיָ בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלהי יַעֲקֹב: 

סגולה לסובל מנדודי שינה

"וַיְהִי הַשֶּׁמֶשׁ לָבוֹא וְתַרְדֵּמָה נָפְלָה עַל אַבְרָם וְהִנֵּה אֵימָה חֲשֵׁכָה גְדֹלָה נֹפֶלֶת עָלָיו"
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |