איך ניתן להתמודד עם פחדים וחרדות?

איומים, פחדים, דאגות וחששות לא פוסחים על אף בריה, אין אדם שלא חש אותם במהלך חייו. כל חרדה יכולה להיעלם כלא הייתה כשנדע ונכיר בעובדה שיש לנו אבא גדול בשמיים ועולם נצחי המחכה לנו

17/01/19 | י"א שבט התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

באחד הימים נקרא הרב יוסף יצחק שניאורסון לחקירה אצל מפקד רוסי, על דבר פעילותו בארגון מחתרת יהודי. כל מה שניסה המפקד הרוסי לעשות כדי להוציא מהרב הודאה על פעילותו בארגון עלה בתוהו, הרב עמד ושתק. כשראה כך המפקד הרוסי, שלף את אקדחו ואמר לרב: "אם אינך מתחיל לדבר, כאן יהיה סופך!"

 

אמר לו הרב: "הצעצוע הזה יכול לאיים על אנשים שלהם עולם אחד ואלים רבים. את מי שמאמין באל אחד ובשני עולמות – אין צעצוע זה מפחיד".

 

איומים, פחדים, דאגות וחששות ממאנים לפסוח על כל בריה, אין אדם שלא חש אותם במהלך חייו. הרב יוסף יצחק נתן לנו במשפט אחד להפנים שכל הפחדים והחששות, האיומים והדאגות יכולים להיעלם כלא היו כשנדע ונכיר בעובדה שיש לנו אבא אחד גדול בשמיים ועולם נדיר המחכה לנו.

 

כל אחד מאיתנו יכול לזכות להיות בנתיב המוביל לעולם נצחי, טהור ונקי, עולם אשר יחליף את העולם הנפלא הזה, אך הזמני. רק המחשבה הזו צריכה ויכולה לתת לנו כוחות ושמחה לחיים ארוכים וטובים.

 

כל קושי ופחד, חשש ודאגה יישברו אם נזכור שאין עוד מלבדו, שהוא המחליט, הדיין והמוציא לפועל הכי טוב שיש. עוד היום ננתב עצמנו למסלול הנכון המוביל אותנו לעולם שלא ייגמר לעולם.

 

מתוך הספר "החיזוק היומי". ניתן לרכוש את הספר השני של  "החיזוק היומי" בטל: 0525581133

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (87 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


פרק שירה | שירת הבריאה

נוסח מלא של פרק שירה - שירת הבריאה. קְרִיאַת פִּרְקִי שִׁירָה מַגִּיעַ עַד גָּבְהֵי שָׁמַיִם לְהַשְׁפִּיעַ בַּמְּרוֹמִים שֶׁפַע בְּרָכָה וְטוֹבָה, מֵחֳלָאִים, פְּגָעִים רָעִים וּשְׁאַר מרעין בישין , תּוֹעַלְתּוֹ מְרֻבָּה, הַרְבֵּה עָשׂוּ וְעָלְתָה בְּיָדָם לִישׁוּעַת הַכְּלַל וְהַפְּרָט

תהילים להצלחה בניתוח - פרקים סגוליים

לפניך תפילה להצלחה בניתוח + פרקי תהילים עוצמתיים. אנא ה' בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש. ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפאות אנוש עד דכא, עד דכדוכה של נפש

סגולה לזיווג

סגולה גדולה לזיווג היא להחליט לבנות את הבית על תורה, מצוות וביטחון בקדוש ברוך הוא

פרקי תהילים סגוליים - תפילה לרפואה

תפילה לרפואה, עבור כל מי שנזקק לרפואה שלמה. "יְיָ יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ יְיָ יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם".
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |