בריאות

אין כמו תרופות סבתא: פתרון טבעי לכאבי ברכיים, שפשוט עובד

סבתא רוסייה בשם אולי יקטירנה הפיצה פתרון טבעי לכאבי ברכיים, שנוסה על ידי רבים והוכתר כהצלחה


11/02/19 | ו' אדר א' התשע"ט

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

לכאבי ברכיים יכולים להיות סיבות רבות, וחשוב כמובן לאבחן אצל רופא את המקור לבעיה. לעיתים הגורם לכאב הוא קרע מניסקוס, העלול לגרום לדלקת כרונית בברך. במקרה כזה יסבול האדם מכאבים חזקים ומתמשכים.

 

במקרה של כאב כרוני, תרופות סבתא לא פותרות את שורש בעיית כאבי הברכיים, אך יכולות בהחלט להקל ולהפחית את עוצמת הכאב. קיימות תרופות טבעיות רבות, אולם תרופת סבתא אחת זכתה לאהדה ולתגובות חיוביות במיוחד מאנשים שניסו אותה – תרופתה של סבתא יקטרינה.

 

סבתא יקטרינה חיפשה פתרון טבעי על מנת להקל על כאבי הברכיים של בעלה, ובחרה לנסות מרשם עתיק שעובר במשפחתה. לפי הוראות המרשם, יש להניח כרוב ודבש חמים על הברכיים הכואבות. "בעלי סובל מדי פעם מכאבי רגליים, וזה מה שאני עושה עבורו בכל פעם. אנחנו אף פעם לא קונים תרופות רגילות בבית המרקחת", מספרת יקטרינה.

 

"זו תרופת פלא של ממש"

 

אנשים רבים ניסו את התרופה, והתגובות החיוביות לא איחרו לבוא. "זו תרופת פלא של ממש לכאבי ברכיים", אומרת אישה אחת שניסתה את התרופה; "ידעתי שזה עוזר להורדת גודש בהנקה, לא ידעתי שזה עוזר גם לברכיים", אומרת אישה אחרת; "כדאי לנסות, באמת עוזר" ועוד תגובות כאלו.

 

אופן הכנת התרופה:

 

יש לחמם במיקרוגל במשך כ-3 שניות עלי כרוב (ששוטחו לפני כן בפטיש שניצלים) ורבע כוס דבש. יש למרוח את הדבש החמים על הברך הכואבת, ומעל הדבש להניח את עלי הכרוב החמימים. לאחר מכן יש להניח על הברך מגבת רכה ולעטוף עם תחבושת אלסטית או עם גרב ישנה (שגוזרים את החלק הסגור שלה).

מחפשים סגולה מיוחדת לרפואה? מה שאתם צריכים נמצא בלחיצה כאן >>>

עוד מאמרי תוכן בנושא בריאות

X
  • © כל הזכויות שמורות