לתדהמת הרופאים ראייתו של האיש חזרה אליו

רבה של שכונת גבעת משה התפלל עבור חולה בציונו של ה"אור חיים הקדוש" והחולה זכה לרפואה שלמה

11/07/19 | ח' תמוז התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

רבים מספרים על סגולה המיוחסת לרבי חיים בן עטר, ה'אור החיים הקדוש': תפילה בציון בהר הזיתים מסוגלת לרפואת העיניים. רבה של השכונה גבעת משה בירושלים, הרב שלמה געשטטנ, מספר כי שנים רבות הוא מגיע לציונו של אור החיים הקדוש בליל שישי או בשישי לפנות בוקר. לאורך השנים, הוא מוסיף, זכה לשמוע סיפורים על ישועות רבות שהתרחשו, בייחוד רפואתן של בעיות עיניים.

הרב מספר כי פגש אנשים שהיו כמעט עיוורים והגיעו לציון להתפלל בדמעות, ולאחר מכן קיבלו על עצמם ללמוד את ספרו של ה'אור חיים הקדוש' ובעיות העיניים שלהם נרפא. באתר כיכר השבת הביאו את דברים של הרב בשיעורו: "הם מקבלים על עצמם כי במידה וירפאו ממחלתם וישובו לראות כאחד האדם - הם ילמדו בכל יום קטע מספר 'אור החיים'".

אך לא רק חולים שהגיעו לציון על מנת להתפלל זכו לרפואה, גם מי ששלחו שליח שיתפלל עבורם וקיבלו על עצמם ללמוד את ספרו של ה'אור חיים הקדוש' אם ירפאו, זכו לרפואה שלמה, הרב שזכה להיות שליח למקרה כזה מסיים את דבריו במילים הבאות: "התקשר אליי יהודי מחו"ל וביקש שאלך להבטיח בשמו על ציון אור החיים הקדוש שבידה ותהיה לו רפואה לעיניו וראייתו תחזור אליו - הוא מבטיח ללמוד בספר מדי יום. אחרי שכבר נקבע תור לניתוח מסוכן בעיניו ואחרי שהתפללתי עליו ואמרתי את הבטחתו - הוא חזר לראות, והרופאים לא האמינו לנס שהתרחש עמו". 

 

צפו בדבריו של הרב הרצל חודר על "אור החיים הקדוש":

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 3.7 (41 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |