בזמן שערך את סידורי ההלוויה קיבל הבן טלפון מן הרופאים: אמו חזרה לחיים

הסיפור הלא ייאמן על האישה שנפטרה וחזרה לחיים בזמן שבנה היה עסוק בסידורי הלוויה

23/07/19 | כ' תמוז התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

הסיפור הנוכחי ארע במדינת וירג'יניה המערבית אשר בארצות הברית בעשור הקודם. ולמה תומאס אשר אושפזה בבית החולים חוותה דום לב שלום פעמים, כאשר בכל פעם עצר לבה למספר דקות, באחת הפעמים נעצר ליבה למשך שמונה דקות.

צוות בית החולים מדווח כי הרופאים עשו כל שביכולתם במהלך אותו היום על מנת להיאבק על חייה של תומאס לאחר 17 שעות ציין אחד הרופאים "לא הצלחנו לזהות את הפעילות המוחית, למרות שנעשו ניסיונות רבים להחיות אותה" והוסיף: "ניסינו גם להקטין את טמפרטורת הגוף שלה במטרה לעורר את המוח, אך דבר לא עזר."

כשקיבלו בני משפחתה של ולמה תומאס עדכון מן הרופאים ונאמר להתכונן לגרוע מכל "התאספנו בבית החולים קרוב ל-12 איש והתחלנו להתפלל." מספר בנה של ולמה, טים תומאס. "לא היה לנו שום דבר אחר לעשות, רק התפללנו, והתפללנו והתפללנו" הוסיף בראיון שנתן לעיתון "דיילי מייל". "הכניסו אותנו לחדר שבו היא אושפזה, וראיתי איך העור שלה כבר התחיל להתקשות, והידיים והבהונות התחילו לאבד את זה. לא היו שם חיים. אז התחלתי להבין שאמא לא תשרוד" סיפר באותו ראיון.

ד"ר קווין אגלסטון, מומחה לרפואה פנימית, מספר כי עדכנו את טים ובני משפחתו כי לולמה אין פעילות מוחית הניתנת למדידה, דופק או לחץ דם: "לא היו לה שום סימנים לתפקוד נוירולוגי כלשהו" ציין בראיון.

"נפרדנו ממנה לשלום כל אחד בתורו" מספר טים בראיון, "החלטנו להתחיל את הסידורים להלוויה, כי הבנו שזה אוטוטו קורה." טים יצא לביתה של אמו על מנת לערוך את סידורי הלוויה, אך קיבל טלפון מבית החולים: "ניתקנו את אמא שלך ממכשיר ההחייאה, אך למרבה הפלא - הלב שלה חזר לפעום, והיא הזיזה את איבריה. זה נס."

בשובו לבית החולים הופתע טים כשראה את מצבה הטוב של אמו ושמע כישאלה אודותיו את הצוות הרפואי: "איפה הבן שלי?"

בראיוןן ציין ד"ר אגלסטון כי יש פחות מ-10% סיכוי לשרוד שלושה אירועי לב עוקבים, בייחוד כשבאחד מהם הפסיק הלב לפעום 8 דקות וסיכם "זה נס, הסיכויים היו בהחלט נגדה"

 

צפו בהרצאתו של הרב אליהו עמר: מוות קליני

דרגו את המאמר: 

ממוצע 3.9 (11 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


צידוק הדין סגולה לבטל הגזרה

קִבְּלָה עָלֶיהָ דִּין שָׁמַיִם בְּאַהֲבָה, וְאָמְרָה: הָנִיחוּ לְגַבַּאי הַצְּדָקָה - הָקָּבָּ"ה שֶׁגּוֹבֵה בְּצֶדֶק - שֶׁיִּגְבֶּה חוֹבוֹ מִמֶּנִּי

סגולה מרבנו בחיי לבנים

כתב רבנו בחיי "כי לקצת מצוותיה של תורה פרות בעולם הזה" אחת מהן מסוגלת לפרי בטן, והרי היא לפניכם
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |