אמונה וביטחון

מרגש: בעקבות הסכם השלום, ראש הממשלה קיים שיחה מיוחדת עם ראשי הקהילות היהודיות באיחוד האמירויות

ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, קיים בשבוע שעבר שיחה אישית באמצעות ה zoom, אם ראשי הקהילות היהודיות באיחוד האמירויות וסיים אותה בתקווה לבקר אותם כבר השנה


23/08/20 | ג' אלול התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>


ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, שוחח בשבוע שעבר באמצעות ה-zoom עם ראשי הקהיילות היהודיות באיחוד האמירויות. השיחה התקיימה לאחר חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות. במהלך השיחה אמר ראש הממשלה נתניהו:

"אנחנו בפתח של עידן היסטורי, של שלום תמורת שלום. של שלום בין ישראל לאיחוד האמירויות, ושלום שהתרחב בין ישראל והעולם הערבי. והשלום הזה הוא טוב למדינת ישראל, והוא טוב לעמנו והוא טוב לכל עמי האזור. אני מקווה לבקר אתכם בקרוב, בשנה הזאת. אם נתגבר עד אז על מגפת הקורונה אני גם מוכן ללחוץ לכם את היד. תודה רבה לכם והרבה ברכות מירושלים".

הקהילה היהודית באיחוד האמירויות, מדינה מוסלמית, מונה כ-2,000 יהודים, אשר רובם מתגוררים באבו דאבי ובדובאי ויש לה 2 בתי כנסת, 45 ילדים הלומדי בתלמוד תורה ורב הקהילה דואג לבשר כשר ולשחיטה כשרה המתבצעת בדובאי.

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

עוד מאמרי תוכן בנושא אמונה וביטחון
X
  • © כל הזכויות שמורות