רחל אימנו

בזכות רחל אימנו - סגולה גדולה לישועה

דורות רבים נהגו עם ישראל לפקוד את קברה של רחל אימנו בכל עת שנזקקו לישועה ולרחמים, סגולה מוכחת וידועה עוברת מפה לאוזן כבר שנים רבות ואנו מעלים אותה עבורכם על הכתב


28/10/20 | י' חשון התשפ"א

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

דורות רבים נהג עם ישראל להגיע לקבר רחל על מנת להתפלל ולהתחנן לישועות. רחל אימנו שהייתה מיועדת להינשא ליעקב אבינו, נשאה לו רק לאחר שאחותה הגדולה הושאה לו על פי בקשת אביהם ובדרך מרמה. משום שידעה כי יעקב יבקש מכלתו סימנים שיעידו כי רחל היא, מסרה אותם לאחותה על מנת שלא לביישה. בזכות הויתור הגדול שעשתה, זכתה להיות אחת מארבע האמהות של עם ישראל ושתפילותיה למען עם ישראל תעננה.
 

הגאון מוילנא זי"ע אמר שבזמן הזה שאין בית המקדש קיים מקום השראת השכינה נמצאת בקרבה של רחל אמנו ע"ה.

הרב ואזנר זצ"ל היה אומר שהמצבה היחידה שכתוב בתורה היא מצבת רחל אמנו ע"ה והיא קיימת עד ימינו והמקום מסוגל לקבלת התפילות .

הרב מרדכי אליהו זצוק"ל אמר: "אחד המקומות הקדושים והחשובים שיש לעם ישראל, זהו קבר רחל אימנו עליה השלום. רחל אימנו נקברה על פרשת דרכים, בכדי שכל אחד ואחד שיש לו צרה בלבו או שמחה בלבו, יבוא למקום הזה להתפלל. ורחל, לילה ויום היא מתפללת על כלל עם ישראל". מקום קבורתה של רחל אימנו ידוע כמקום סגולתי לזכות בו לישועה ולרחמים.

אך גם המתפלל לרחל אימנו מביתו שלו, זוכה לראות ישועות גדולות..סגולה בדוקה וידועה עוברת מפה לאוזן ומספרת כי המדליק נר לרחל אימנו במשך 40 יום רצופים, מתפלל ומבקש מהקדוש ברוך הוא כי בזכות רחל אימנו ירחם עליו וישלח לו את ישועתו (זיווג הגון, זרע של קיימא ועוד),זוכה שתתקבל תפילתו.

1. יש להדליק במשך 40 יום רצופים נר לעילוי נשמתה של רחל אימנו, ולהניח מספר פרוטות לצדקה.

2. לאחר הדלקת הנר, יבקש המתפלל מרחל אימנו שתעתור למענו לקדוש ברוך הוא, ויפנה הוא עצמו בתפילה ובתחינה לקדוש ברוך הוא שתעמוד לו זכותה של רחל אימנו והקדוש ברוך הוא ירחם עליו ויזכה אותו בישועה אותה הוא מבקש.

3. יקבל על עצמו המתפלל שאם נענתה תפילתו, יפרסם ברבים את הסגולה.

 

 צפו ברב אדיר עמרוצי בנושא סגולת תפילת רחל אימנו

 

 

 צפו ברב רביד נגר בנושא רחל אימנו

 

 

 צפו ברב יאשיהו פינטו בנושא רחל אימנו

 

 

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו?  לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

עוד מאמרי תוכן בנושא רחל אימנו
X
  • © כל הזכויות שמורות