הקשר בין סרטן לאכילה אחרי 21:00

גם אתם אוכלים לאחר 21:00? כדאי שתקראו מה זה גורם לגופכם ותגלו אף את הקשר למחלת הסרטן. מחקר ספרדי בדק ומצא

01/01/19 | כ"ד טבת התשע"ט

 

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה עבורך. לחצו כאן

 

לילה. אתם מתכוננים לשינה, אך קרקור בטן סורר מזכיר לכם כי לא אכלתם זה מכבר. מבט חטוף בשעון מורה על שעה מאוחרת, ליתר דיוק - לאחר 21:00, ואתם מתלבטים: לאכול או לא לאכול? זאת השאלה. על מנת לסייע לכם להשיב על השאלה, כדאי שתקראו על ההשפעות השליליות שארוחה לילית עלולה לגרום לגופכם, ולא רק לעלייה במשקל.

המכון לבריאות הציבור באוניברסיטת ברצלונה ערך מחקר רפואי שבדק את השפעתה של אכילה לילית, לאחר 21:00, על הסיכון לחלות במחלת הסרטן. ממצאי המחקר הראו כי ארוחה לאחר השעה 21:00 גורמת להפרעה בתהליכים מטבוליים המתרחשים בגוף, והצביעו על קשר ישיר בין ארוחה לאחר השעה 21:00 לסיכון לחלות במחלת הסרטן.

למעשה, ארוחה לאחר השעה 21:00 פוגעת ב"הערכת המקצבים היומיומיים", לפי דבריו של ד"ר מנוליס קוגווינס, עורך המחקר. לפי דבריו, בלילה הגוף מאט את המטבוליזם וכך מאפשר לתהליכים חיוניים בגוף להתרחש, אך אכילה לילית מאלצת את הגוף להאיץ את המטבוליזם. הוא מוסיף ואומר כי נמצא שרוב החולים במחלת הסרטן שנבדקו נהגו לצרוך מזון בלילה, ועל כן המחקר מצביע ללא ספק על קשר ישיר בין ארוחה לילית למחלת הסרטן.

"אנו מקווים שההנחיה הזו תתווסף בכל ארגוני הבריאות"

ההנחיות הבינלאומיות שקיימות היום בנוגע למניעת מחלת הסרטן לא מתייחסות כלל לזמני הארוחות, והחוקרים פועלים לעדכן את ממצאי מחקרם בהנחיות הבינלאומיות. "אנחנו מקווים שבעקבות המחקר שלנו ההנחיה הזו תתווסף בכל ארגוני הבריאות, ויפה שעה אחת קודם", הם מסכמים.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.8 (88 מדרגים)

רוצה לראות ישועות? לחצ/י כאן

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


עצה שלא יזיקו לו המחשבות זרות

כָּל הַמַּחְשָׁבוֹת הַזָּרוֹת הַתּוֹקְפוֹת אֶת הָאָדָם, וּמִתְנוֹצְצוֹת לָאָדָם בְּמֹחוֹ וְאֵין הָאָדָם חָפֵץ בָּהֶם, וְאַדְרַבָּא מִצְטַעֵר מֵהֵם, אֵין הָאָדָם נֶעֱנָשׁ עֲלֵיהֶם כְּלָל וּכְלָל

סגולה לשלום בית

בעיות בשלום בית? מחפשים פרקי תהילים שיוכלו להועיל? אתם יכולים להפסיק לחפש! לפניכם לתפילה לשלום בית

תפילה סגולית למזל טוב

מרגישים שהמזל תקוע? קראו את פרשת העקידה 7 פעמים. זוהי תפילה סגולית למזל, שעל פי הזוהר הקדוש יש ביכולתה להגן מפגעים רעים על כל מי שקורא אותה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |