נס מדהים: כל הבית נשרף כליל, פרט לתמונות הצדיקים

נס מדהים התרחש בביתה של משפחה שנשרף כליל. לשונות האש כילו כל חפץ בבית, ובחסדי שמיים המשפחה לא שהתה בבית בזמן השריפה. כאשר בני המשפחה חזרו לבית על מנת לאמוד את הנזק שנגרם, לא האמינו למראה עיניהם

01/01/19 | כ"ד טבת התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

 

 

כל הבית אֻכַּל, לא נותר דבר. לפתע הבחינו בני המשפחה בתמונות הצדיקים, וביניהן בתמונתו של רבי יעקב אבוחצירא, שנותרו שלמות, ומסביבן פיח ואפר. "אין זה כי אם נס", ציינו בני המשפחה. "אין שום דרך הגיונית להסביר זאת".

אך הנס לא הסתיים כאן. השריפה התרחשה ביום ההילולה של רבי יעקב אבוחצירא והרמב"ם. צירוף פרטים נוספים מעניק נופך מפליא עוד יותר לסיפור: שם המשפחה הוא אבוחצירא והמשפחה גרה ברחוב הרב מימון, שנקרא כך על שם הרמב"ם.

סיפור דומה אירע עם תמונתו של הרב עובדיה יוסף, זוג תפילין וספרי קודש

סיפור מופלא נוסף, המהווה אף הוא הוכחה ליד מכוונת משמיים, התרחש בביתו של ראש ישיבת "נתיבות חיים" בפסגת זאב, הרב בן ציון אלול. ביתו נשרף כליל, אך באורח פלא תמונתו של הרב עובדיה יוסף, זוג תפילין וספרי קודש נותרו שלמים, כאילו משהו חסם את האש מלהגיע אליהם.

המקרה אירע כאשר הרב אלול ורעייתו שהו מחוץ לבית. חלק מילדיהם היו בבית, ובחסדי שמיים הצליחו להבחין בלשונות האש הראשונות. הילדים לא התבלבלו והתקשרו מיד לאביהם, שאמר להם כי עליהם לצאת מיד מהדירה ולהזהיר את השכנים.

הילדים ברחו מהר מהבית והזהירו את השכנים. בד בבד הוזעקו למקום שירותי הכיבוי, אך כשהגיעו כבר לא נותר מה להציל; לשונות האש ליחכו את כל הבית. לא נותר דבר. הכבאים ביקשו לבצע סריקה בבית לפני לכתם, לוודא שלא נותר אף גץ העלול להדליק את האש שוב חלילה. הכבאים עצרו לפתע מול מראה פלאי ונשימתם נעתקה. דקות ארוכות התבוננו הכבאים בתמונה של הרב עובדיה יוסף, בזוג תפילין ובספרי קודש, מנסים להבין את פשר התופעה המוזרה.

כיצד ייתכן שהאש "דילגה" על תמונת הצדיק, על התפילין ועל ספרי הקודש? כל האזור מסביבם הפך לאפר. הכבאים נותרו ללא תשובות, אך די היה בהבטה בתופעה המופלאה כדי להבין שמדובר כאן בנס גלוי.

"חזרנו לראות את אשר אגרנו במהלך השנים"

הרב אלול ורעייתו שבו לביתם והתבוננו בביתם השרוף. עם זאת, הם האמינו כי הכול לטובה והודו להשם יתברך על כך שחיי ילדיהם ניצלו וכי לא הייתה פגיעה בנפש. "בתוך הלהבות ראינו את חסדי ה' הגדולים והעצומים – ילדינו, ששהו באותה עת בבית, הבחינו בלהבות ובעשן והצליחו להימלט כולם ואף למלט את השכנים ללא נזקים פיזיים, ברוך הוא וברוך שמו. הניסיון שלנו הוא הנס הגדול שלנו, ומודים אנו לו על כל חסדיו", משחזר הרב אלול את רגע האימה וההתמודדות עמו.

"אנו מסתכלים בהערכה לכל מה שניתן לנו"

"אחרי 27 שנה חזרנו כמעט לנקודת ההתחלה מבחינה חומרית של מטלטלין, אך אנו מסתכלים בהערכה לכל מה שניתן לנו. זכינו זה לזו וזו לזה, זכינו לתשעה ילדים מתוקים, בלי עין הרע, ולנכד נפלא, זכינו למשפחה נפלאה ולשכנים מדהימים, זכינו לאלפי חברי אמת – ואתם, שלא פוסקים מלהתקשר ולעזור ולהציע עזרה", אמר הרב. 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

מומלץ!!! תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


המציאות עולה על כל דמיון

יש אירועים המתרחשים במציאות שהדמיון האנושי לא יכול ליצור, כזה הוא סיפורם של ג'סיקה גומז וארון ביירוס מארצות הברית

סוד האושר

להיות מאושר,זה משאלת לב של רבים אך הדבר ניתן ורבים זוכים לה

הקב"ה לא חייב לתת לך

"אם את תעשי למען אנשים מה שאת לא חייבת, מן השמים יעשו אתך מה שלא חייבים לך" אמר הרה"ג שלמה זלמן אויערבך

נבואה או הונאה?

מה עומד מאחורי צילום שהועבר ברשת וטוען כי ה"בני יששכר" חזה את עלייתו של בני גנץ

סגולות נבחרות


תפילה סגולית לשלום החיילים

התפללו לשלום החיילים - תפילה מיוחדת לשלום החיילים. אנא ה’ שמור והגן על עבדיך צאן מרעיתך חיילי צבא ההגנה לישראל, הצילם מפח יקוש, לא תאונה אליהם רעה, ונגע לא יקרב באהליהם, ותצילם מכל מיני פורענויות ותאונות המתרגשות לבא בעולם

תפילה סגולית להצלחה

לפניכם תפילה להצלחה בתהילים - לַמְנַצֵּחַ אַל-תַּשְׁחֵת לְדָוִד מִכְתָּם, בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי-שָׁאוּל בַּמְּעָרָה. חָנֵּנִי אֱלֹהִים חָנֵּנִי כִּי בְךָ חָסָיָה נַפְשִׁי, וּבְצֵל-כְּנָפֶיךָ אֶחְסֶה עַד יַעֲבֹר הַוּוֹת

תהילים להצלחה בניתוח - פרקים סגוליים

לפניך תפילה להצלחה בניתוח + פרקי תהילים עוצמתיים. אנא ה' בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש. ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפאות אנוש עד דכא, עד דכדוכה של נפש
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |