תרופה טבעית למחלת הסרטן? הצמח שהוכתר כ"יעיל פי 10,000 מכימותרפיה"

מחקר שנערך לאחרונה הוביל לתגלית מדהימה שבעקבותיה הכריזו החוקרים כי הג'ינג'ר יעיל פי 10,000 מכימותרפיה. עיקרי המחקר מובאים לפניכם

06/01/19 | כ"ט טבת התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

מחקרים רבים הראו כי לכורכום יש יכולת לרפא את מחלת הסרטן באופן טבעי, אך כעת הצטרף שחקן חדש לתמונה והדהים את החוקרים עוד יותר – הג'ינג'ר. חוקרים מאוניברסיטת ג'ורג'יה ערכו לאחרונה מחקר שבדק את השפעתה של תרופה כימותרפית בשם "טקסול" על תאים סרטניים לעומת Shogaol 6 – רכיב פעיל הנמצא בג'ינג'ר.

 

התוצאות הדהימו את החוקרים והראו כי הרכיב הפעיל בג'ינג'ר היה יעיל פי 10,000 במיגור תאי גזע סרטניים לעומת התרופה הכימותרפית.

 

למה חשוב למגר את תאי הגזע הסרטניים?

 

רוב מקרי המוות המתרחשים בשל מחלת הסרטון נגרמים למעשה מגרורות הסרטן, ולא מהסרטן הראשוני. תאי הגזע הסרטניים הם הזרז להתפשטות הגרורות בגוף, המהוות 90% ממקרי התמותה מסרטן. תאי הגזע הסרטניים יכולים להיות "רדומים" במשך שנים ולצוץ בפתאומיות בחלקים אחרים בגוף. כדי למגר את הסרטן יש אפוא לחסל את תאי הגזע הסרטניים.

 

מחקר שפורסם בכתב העת Biomedicine and Biotechnology  הראה כי הרכיב הפעיל הנמצא בג'ינג'ר הצליח להשמיד תאים סרטניים ביעילות רבה יותר מתרופה כימותרפית שנבדקה לעומתו. זאת ועוד, בניגוד לתרופה הכימותרפית, שפגעה גם בתאים בריאים באזור הגידול, הרכיב הפעיל בג'ינג'ר פעל רק על התאים הסרטניים, לא פגע בתאים אחרים ואף שיפר את בריאות התאים האחרים בגוף.

 

איך ניתן לצרוך את הג'ינג'ר?

 

מומלץ לצרוך מדי יום 2-1 ס"מ של שורש ג'ינג'ר טרי. את שורש הג'ינג'ר ניתן לגרד במגרדת ולהוסיף לסלטים או לחלוט במים רותחים ולשתות כתה. חשוב לצרוך את הג'ינג'ר בצורתו הטבעית ולא בכמוסות.

 

מדוע הרפואה הקונבנציונאלית "מעלימה עין" משיטות טבעיות שהוכחו מדעית כמסוגלות לרפא את מחלת הסרטן?

 

לצערנו, השיטות הטבעיות לא "מכניסות כסף" כמו התרופות הכימותרפיות, המקודמות על ידי חברות התרופות. למעשה אין לאף אחד אינטרס לפרסם את המחקרים המוכיחים מעל לכל ספק את יעילותן של שיטות טבעיות אלו במיגור מחלת הסרטן. עם זאת, השיטות הטבעיות אינן מזיקות וניתן להשתמש בהן במקביל לטיפול קונבנציונאלי.

 

מדהים לראות כיצד הקב"ה טבע בעולמנו יכולות ריפוי טבעיות המתמזגות עם הגוף, ולא מזיקות לו. בברכת רפואה שלמה לכל חולי עם ישראל.

 

*הערה: כתבה זו מובאת כמידע בלבד ואינה מתיימרת להחליף ייעוץ או טיפול רפואי.

 

 

 

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.8 (88 מדרגים)

מומלץ!!! תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


רימון, לא רק בראש השנה

סגולותיו של הרימון נחקרות כבר שנים רבות והממצאים חד משמעיים: רימון מסייע להחלמה ולשמירה על הבריאות

תמר? עם כל דבר

בניגוד לסברה הרווחת, אכילת 2 תמרים ביום לא רק שאינה מעלה את רמת הסוכר בדם, אלא גם מסייעת בשמירה על בריאות הלב

סגולות נבחרות


סגולה לשמירה מעין הרע

סגולה לשמירה מעין הרע מהרב הקדוש, רבי מנחם מנדל מרימנוב, זכותו תגן עלינו. יום פטירתו - ל"ד בעומר, י"ט אייר

תפילה סגולית למזל טוב

מרגישים שהמזל תקוע? קראו את פרשת העקידה 7 פעמים. זוהי תפילה סגולית למזל, שעל פי הזוהר הקדוש יש ביכולתה להגן מפגעים רעים על כל מי שקורא אותה

סגולה לגדול ילדים קטנים בנחת

לְאִמָּהוֹת הַמִּתְקַשּׁוֹת בְּנֶטֶל גִּדּוּל יַלְדֵיהֶם וְהוּא עֲלֵיהֶם לְמַשָּׂא וּבִפְרָט כַּאֲשֶׁר הַגִּדּוּל הוֹלֵךְ קָשֶׁה וּמְיַגֵּעַ
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |